Dzisiaj jest sobota, 26 września 2020 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 5/6 2020-02-09 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Punkty OPEN Punkty kobiety Punkty w kat. wiek. Czas
1 91 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M40 1 1 1000.00 1000.00 00:41:42
2 1 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M30 2 1 983.88 1000.00 00:42:23
3 220 Konieczny Szymon Choszno Choszczeńska 10 1989 M30 3 2 967.14 982.99 00:43:07
4 40 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M40 4 2 965.65 965.65 00:43:11
5 251 Hoppe Grzegorz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1984 M30 5 3 951.33 966.92 00:43:50
6 85 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30 6 4 949.89 965.45 00:43:54
7 185 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M20 7 1 943.44 1000.00 00:44:12
8 55 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M40 8 3 942.37 942.37 00:44:15
9 146 Orzechowski Adam Szczecin Patopeleton 1991 M20 9 2 922.23 977.52 00:45:13
10 48 Studziński Mateusz 1986 M30 10 5 921.55 936.65 00:45:15
11 165 Kamiński Łukasz Szczecin Parkrun Szczecin 1980 M30 11 6 914.14 929.12 00:45:37
12 21 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 12 4 909.49 909.49 00:45:51
13 14 Krześniowski Marcin Szczecin Rowerowy Załom 1978 M40 13 5 904.88 904.88 00:46:05
14 103 Pawełczak Damian Krzywin KB Pionier Szczecin 1990 M20 14 3 903.90 958.09 00:46:08
15 134 Wójciak Marcin Szczecin 1998 M20 15 4 902.92 957.06 00:46:11
16 319 Hendzel Miłosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1983 M30 16 7 901.30 916.07 00:46:16
17 245 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M50 17 1 894.85 1000.00 00:46:36
18 71 Lipertowicz Sebastian Police LoveLasy 1983 M30 18 8 893.57 908.21 00:46:40
19 60 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 19 6 890.39 890.39 00:46:50
20 82 Dmytryk Łukasz Szczecin fajnabryka.pl 1985 M30 20 9 886.61 901.13 00:47:02
21 5 Lewandowski Piotr Szczecin 12 Dywizja Zmechanizowana 1987 M30 21 10 885.98 900.50 00:47:04
22 152 Grudowski Konrad Szczecin 1985 M30 22 11 870.56 884.83 00:47:54
23 161 Chlasta Jacek Szczecin NYHA IV 1984 M30 23 12 865.44 879.63 00:48:11
24 129 Śliwa Wojciech Szczecin KS IRONMAN CS POLSKA 1974 M40 24 7 856.85 856.85 00:48:40
25 77 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 25 2 856.26 956.88 00:48:42
26 49 Liebner Patryk Szczecin Trigym Szczecin 1982 M30 26 13 853.92 867.92 00:48:50
27 100 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 27 14 852.76 866.73 00:48:54
28 115 Wierszycki Jarosław Szczecin Szewc buty ma to biega 1969 M50 28 3 845.56 944.91 00:49:19
29 315 Opaska Marcin Szczecin Kongsberg K-Runners / Przebiegłe Jenoty 1980 M30 29 15 831.51 845.13 00:50:09
30 67 Utykański Jakub Szczecin 2003 M10 30 1 830.68 1000.00 00:50:12
31 252 Bogdanowicz Zbigniew Szczecin 1957 M60 31 1 825.74 1000.00 00:50:30
32 52 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M40 32 8 824.65 824.65 00:50:34
33 166 Kamińska Agata Szczecin Parkrun Szczecin 1985 K30 1 1 822.76 1000.00 1000.00 00:50:41
34 27 Talarek Robert Szczecin Teleranek 1977 M40 33 9 818.45 818.45 00:50:57
35 224 Witek Eryk Szczecin QCe Sparty 1979 M40 34 10 817.11 817.11 00:51:02
36 64 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50 35 4 804.50 899.04 00:51:50
37 155 Ułanowicz Tomasz Szczecin 1971 M40 36 11 803.21 803.21 00:51:55
38 238 Ciepłucha Marcin Szczecin Bukowe 1976 M40 37 12 799.87 799.87 00:52:08
39 261 Grzelak Ryszard GRYFINO Kb Hermes Gryfino 1977 M40 38 13 787.78 787.78 00:52:56
40 20 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K40 2 1 786.79 956.29 1000.00 00:53:00
41 122 Stelmach Mariusz Szczecin 1986 M30 39 16 783.59 796.43 00:53:13
42 288 Mazan Bartłomiej Szczecin KOS BnO Szczczecin 1992 M20 40 5 782.85 829.79 00:53:16
43 22 Samson Robert Warzymice Bestia Team 1978 M40 41 14 782.36 782.36 00:53:18
44 38 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K60 3 1 781.63 950.02 1000.00 00:53:21
45 72 Rybicki Janusz Police 1950 M60 42 2 773.42 936.63 00:53:55
46 233 Lesiecka Justyna Szczecin DIVO 1985 K30 4 2 767.01 932.25 932.25 00:54:22
47 95 Badowski Paweł Szczecin 1975 M40 43 15 765.84 765.84 00:54:27
48 188 Biernacik Michał Stargard 1985 M30 44 17 764.20 776.73 00:54:34
49 74 Szymański Sławomir Szczecin 1981 M30 45 18 763.50 776.01 00:54:37
50 4 Budny Wojciech Szczecin 1981 M30 46 19 763.04 775.54 00:54:39
51 102 Surdacki Piotr Szczecin 1976 M40 47 16 759.56 759.56 00:54:54
52 63 Zielinski Marcin Mierzyn Fizjobiegacze 1979 M40 48 17 756.81 756.81 00:55:06
53 9950 Radzimski Karol Szczecin UKK CKS Trygław 1954 M60 49 3 755.66 915.13 00:55:11
54 140 Stelmach Arkadiusz Szczecin 1992 M20 50 6 747.54 792.35 00:55:47
55 301 Dąbrowski Mateusz Szczecin 2003 M10 51 2 746.64 898.84 00:55:51
56 142 Wolański Robert Szczecin 1965 M50 52 5 742.87 830.17 00:56:08
57 284 Pasławski Paweł Szczecin Trigym Szczecin 1980 M30 53 20 740.46 752.59 00:56:19
58 33 Aleksiewicz Adrian Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 M40 54 18 732.01 732.01 00:56:58
59 295 Czyński Miłosz Szczecin KOS BnO Szczecin 2004 M10 55 3 730.72 879.67 00:57:04
60 123 Szota Robert Szczecin SMT Szczecin 1988 M30 56 21 729.66 741.62 00:57:09
61 294 Mazan Aleksandra Szczecin KOS Bno Szczecin 1995 K20 5 1 726.90 883.50 1000.00 00:57:22
62 210 Gietko Piotr Szczecin 1977 M40 57 19 719.38 719.38 00:57:58
63 106 Banaś Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 M40 58 20 717.11 717.11 00:58:09
64 249 Zaremba Piotr Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1968 M50 59 6 716.49 800.69 00:58:12
65 15 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 6 2 716.08 870.35 910.13 00:58:14
66 147 Sobczyk Jarosław Szczecin Patopeleton 1989 M30 60 22 715.27 726.99 00:58:18
67 78 Gwiaździński Jakub Szczecin 1985 M30 61 23 707.58 719.17 00:58:56
68 206 Kwiatkowska Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20 7 2 706.78 859.04 972.32 00:59:00
69 104 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 8 3 692.88 842.15 842.15 01:00:11
70 313 Jakubiak Anna Szczecin RAZ Szczecin 1969 K50 9 1 691.54 840.52 1000.00 01:00:18
71 28 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M50 62 7 689.26 770.25 01:00:30
72 119 Szlosek Łukasz Szczecin 1985 M30 63 24 682.67 693.86 01:01:05
73 300 Dąbrowski Jarosław Szczecin 1976 M40 64 21 677.31 677.31 01:01:34
74 124 Kubiak Małgorzata Szczecin 1993 K20 10 3 674.58 819.90 928.01 01:01:49
75 141 Kuligowski Przemysław Szczecin 1995 M20 65 7 669.16 709.28 01:02:19
76 280 Piecyk Katarzyna Szczecin 1985 K30 11 4 659.81 801.95 801.95 01:03:12
77 271 Sawicka Ania Szczecin 1986 K30 12 5 658.77 800.68 800.68 01:03:18
78 39 Pluto-Prądzyński Piotr Szczecin 1986 M30 66 25 658.25 669.03 01:03:21
79 34 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60 67 4 656.35 794.86 01:03:32
80 56 Bielinowicz Bartosz 1973 M40 68 22 655.83 655.83 01:03:35
81 179 Jankowski Tom Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1977 M40 69 23 654.63 654.63 01:03:42
82 276 Tokarz Joanna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 K40 13 3 654.12 795.03 831.37 01:03:45
83 59 Majcher Radek Szczecin 1977 M40 70 24 653.09 653.09 01:03:51
84 212 Sęk Dariusz Szczecin 1974 M40 71 25 650.38 650.38 01:04:07
85 17 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 72 5 648.19 784.97 01:04:20
86 196 Przerywacz Michał Bełchatów Kongsberg K-Runners 1994 M20 73 8 647.68 686.51 01:04:23
87 2 Budna Anna Szczecin 1979 K40 14 4 627.54 762.73 797.59 01:06:27
88 127 Adamczuk Feliks Szczecin 1971 M40 74 26 625.97 625.97 01:06:37
89 291 kosierkiewicz kamil rybnik 1974 M40 75 27 610.54 610.54 01:08:18
90 130 Kuczyńska Monika Szczecin 1975 K40 15 5 606.10 736.68 770.35 01:08:48
91 132 Zemankiewicz Łukasz Szczecin Kanał 6 AM 1981 M30 76 26 591.49 601.18 01:10:30
92 225 Kołodziej Elżbieta Choszczno 1970 K40 16 6 576.23 700.37 732.38 01:12:22
93 303 Sitek Katarzyna Szczecin 1978 K40 17 7 575.04 698.92 730.87 01:12:31
94 223 Kwaśniewski Marcin Police Quce Sparty 1979 M40 77 28 574.78 574.78 01:12:33
95 269 Kułakowski Marcin Szczecin Kongsberg K-Runners 1988 M30 78 27 574.25 583.66 01:12:37
96 148 Kołodziej Joanna Gryfino 1994 K20 18 4 572.54 695.88 787.64 01:12:50
97 289 Kruglak Anna SZCZECIN 1976 K40 19 8 563.26 684.60 715.89 01:14:02
98 24 Borodyn Andrzej Szczecin śRUNdunia Szczecin 1976 M40 79 29 552.68 552.68 01:15:27
99 189 Kusiewicz Agnieszka Szczecin 1978 K40 20 9 551.34 670.12 700.75 01:15:38
100 44 Badowska Marzena Szczecin Puszcza Team 1976 K40 21 10 537.49 653.28 683.14 01:17:35
101 279 Gajo Natalia Katowice 1994 K20 22 5 528.52 642.37 727.08 01:18:54
102 302 Szkibiel Anna Szczecin 1998 K20 23 6 481.99 585.82 663.07 01:26:31
103 160 Szkibiel Emilia Szczecin 2002 K10 24 1 481.71 585.48 1000.00 01:26:34
104 107 Sołtys Krzysztof Nowe Linie Decathlon Szczecin 1998 M20 80 9 458.24 485.71 01:31:00
105 35 Bodnar Zbigniew Szczecin 1948 M70 81 1 456.57 1000.00 01:31:20