Dzisiaj jest sobota, 26 września 2020 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 4/6 2020-01-26 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Punkty OPEN Punkty kobiety Punkty w kat. wiek. Czas
1 150 Stępniak Grzegorz Goleniów Podansko 1989 M30 1 1 1000.00 1000.00 00:41:33
2 91 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M40 2 1 997.20 1000.00 00:41:40
3 40 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M40 3 2 994.42 997.21 00:41:47
4 1 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M30 4 2 993.62 993.62 00:41:49
5 98 Juszczyk Krzysztof Szczecin Garaż Team 1975 M40 5 3 991.65 994.43 00:41:54
6 251 Hoppe Grzegorz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1984 M30 6 3 985.77 985.77 00:42:09
7 220 Konieczny Szymon Choszno Choszczeńska 10 1989 M30 7 4 960.32 960.32 00:43:16
8 85 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30 8 5 957.37 957.37 00:43:24
9 48 Studziński Mateusz 1986 M30 9 6 946.11 946.11 00:43:55
10 146 Orzechowski Adam Szczecin Patopeleton 1991 M20 10 1 940.75 1000.00 00:44:10
11 111 Kiełbasiewicz Dawid Szczecin Decathlon Szczecin 1994 M20 11 2 939.69 998.87 00:44:13
12 55 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M40 12 4 936.51 939.14 00:44:22
13 185 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M20 13 3 933.71 992.51 00:44:30
14 103 Pawełczak Damian Krzywin KB Pionier Szczecin 1990 M20 14 4 932.66 991.40 00:44:33
15 131 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 15 7 929.88 929.88 00:44:41
16 110 Włodarz Marcin Szczecin 1979 M40 16 5 916.54 919.12 00:45:20
17 287 Kula Mateusz Szczecin KOS BnO Szczecin 2003 M10 17 1 915.53 1000.00 00:45:23
18 281 Felisiak Andrzej Goleniów Uks ratusz maszewo 1983 M30 18 8 914.19 914.19 00:45:27
19 319 Hendzel Miłosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1983 M30 19 9 912.18 912.18 00:45:33
20 152 Grudowski Konrad Szczecin 1985 M30 20 10 908.20 908.20 00:45:45
21 245 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M50 21 1 907.21 1000.00 00:45:48
22 230 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K40 1 1 906.22 1000.00 1000.00 00:45:51
23 14 Krześniowski Marcin Szczecin Rowerowy Załom 1978 M40 22 6 904.57 907.11 00:45:56
24 21 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 23 7 900.98 903.51 00:46:07
25 82 Dmytryk Łukasz Szczecin fajnabryka.pl 1985 M30 24 11 873.82 873.82 00:47:33
26 205 Policzkiewicz Maciej SMT Szczecin 1983 M30 25 12 872.90 872.90 00:47:36
27 60 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 26 8 865.02 867.45 00:48:02
28 5 Lewandowski Piotr Szczecin 12 Dywizja Zmechanizowana 1987 M30 27 13 864.12 864.12 00:48:05
29 71 Lipertowicz Sebastian Police LoveLasy 1983 M30 28 14 862.03 862.03 00:48:12
30 129 Śliwa Wojciech Szczecin KS IRONMAN CS POLSKA 1974 M40 29 9 859.36 861.77 00:48:21
31 49 Liebner Patryk Szczecin Trigym Szczecin 1982 M30 30 15 858.47 858.47 00:48:24
32 133 Wysmoliński Rafał Biernatki 1977 M40 31 10 857.88 860.29 00:48:26
33 100 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 32 16 857.00 857.00 00:48:29
34 77 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 33 2 839.96 925.88 00:49:28
35 27 Talarek Robert Szczecin Teleranek 1977 M40 34 11 836.58 838.93 00:49:40
36 209 Jachnik Sabina Szczecin SKS HUSARIA 1972 K40 2 2 834.90 921.30 921.30 00:49:46
37 19 Kmiecik Tomasz Szczecin 1975 M40 35 12 833.50 835.84 00:49:51
38 134 Wójciak Marcin Szczecin 1998 M20 36 5 831.83 884.22 00:49:57
39 136 Płusa Robert Szczecin 1984 M30 37 17 830.45 830.45 00:50:02
40 101 Gałaszewski Kamil Szczecin 1987 M30 38 18 827.69 827.69 00:50:12
41 252 Bogdanowicz Zbigniew Szczecin 1957 M60 39 1 825.50 1000.00 00:50:20
42 52 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M40 40 13 821.96 824.27 00:50:33
43 64 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50 41 3 819.53 903.35 00:50:42
44 315 Opaska Marcin Szczecin Kongsberg K-Runners / Przebiegłe Jenoty 1980 M30 42 19 817.91 817.91 00:50:48
45 67 Utykański Jakub Szczecin 2003 M10 43 2 812.05 886.97 00:51:10
46 166 Kamińska Agata Szczecin Parkrun Szczecin 1985 K30 3 1 810.73 894.63 1000.00 00:51:15
47 285 Wahn Przemysław Szczecin 1983 M30 44 20 808.89 808.89 00:51:22
48 186 Włodarczyk Łukasz Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 45 21 802.38 802.38 00:51:47
49 171 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 46 14 800.58 802.83 00:51:54
50 122 Stelmach Mariusz Szczecin 1986 M30 47 22 799.81 799.81 00:51:57
51 224 Witek Eryk Szczecin QCe Sparty 1979 M40 48 15 798.02 800.26 00:52:04
52 26 Murawska Wioletta Szczecin 1969 K50 4 1 796.74 879.19 1000.00 00:52:09
53 159 Pilarski Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 M40 49 16 795.22 797.45 00:52:15
54 93 Nowy Witold Szczecin 1966 M50 50 4 794.71 876.00 00:52:17
55 140 Stelmach Arkadiusz Szczecin 1992 M20 51 6 793.95 843.95 00:52:20
56 37 Kwiatkowska Agnieszka Szczecin 1989 K30 5 2 793.44 875.56 978.68 00:52:22
57 20 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K40 6 3 789.67 871.40 871.40 00:52:37
58 109 Wolski Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 M40 52 17 787.93 790.14 00:52:44
59 16 Gładyszak Michał Szczecin Miszaki 1980 M30 53 23 785.20 785.20 00:52:55
60 22 Samson Robert Warzymice Bestia Team 1978 M40 54 18 779.31 781.49 00:53:19
61 38 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K60 7 1 776.88 857.28 1000.00 00:53:29
62 33 Aleksiewicz Adrian Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 M40 55 19 773.98 776.16 00:53:41
63 63 Zielinski Marcin Mierzyn Fizjobiegacze 1979 M40 56 20 773.26 775.43 00:53:44
64 288 Mazan Bartłomiej Szczecin KOS BnO Szczczecin 1992 M20 57 7 772.30 820.94 00:53:48
65 138 Barszczewski Jacek Morzyczyn 1979 M40 58 21 770.40 772.56 00:53:56
66 277 Pyza Sławomir Kołbaskowo Wolne Kołbaskowo 1984 M30 59 24 769.68 769.68 00:53:59
67 249 Zaremba Piotr Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1968 M50 60 5 768.02 846.58 00:54:06
68 102 Surdacki Piotr Szczecin 1976 M40 61 22 765.90 768.05 00:54:15
69 222 Ceniuch Sylwester Szczecin roletki.home.pl 1969 M50 62 6 763.55 841.65 00:54:25
70 188 Biernacik Michał Stargard 1985 M30 63 25 761.45 761.45 00:54:34
71 50 Sacharski Bartłomiej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1989 M30 64 26 758.90 758.90 00:54:45
72 4 Budny Wojciech Szczecin 1981 M30 65 27 757.52 757.52 00:54:51
73 269 Kułakowski Marcin Szczecin Kongsberg K-Runners 1988 M30 66 28 756.60 756.60 00:54:55
74 286 Posiła Marcin Choszczno Aktywne Choszczno 1979 M40 67 23 752.49 754.60 00:55:13
75 95 Badowski Paweł Szczecin 1975 M40 68 24 749.77 751.88 00:55:25
76 72 Rybicki Janusz Police 1950 M60 69 2 748.42 906.63 00:55:31
77 191 Maciaszczyk Magda Szczecin 1975 K40 8 4 746.18 823.41 823.41 00:55:41
78 88 Sarosi Boldizsar Dobra 2004 M10 70 3 744.18 812.84 00:55:50
79 147 Sobczyk Jarosław Szczecin Patopeleton 1989 M30 71 29 743.74 743.74 00:55:52
80 214 Koniczna Paulina Choszczno CH10 1986 K30 9 3 741.30 818.02 914.36 00:56:03
81 243 Szałek Rafał szczecin 1976 M40 72 25 739.98 742.06 00:56:09
82 123 Szota Robert Szczecin SMT Szczecin 1988 M30 73 30 734.10 734.10 00:56:36
83 3 Piętka Grzegorz Szczecin #1973 1973 M40 74 26 729.80 731.85 00:56:56
84 206 Kwiatkowska Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20 10 1 727.46 802.74 1000.00 00:57:07
85 284 Pasławski Paweł Szczecin Trigym Szczecin 1980 M30 75 31 726.61 726.61 00:57:11
86 15 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 11 5 718.65 793.02 793.02 00:57:49
87 89 Sprogis Joasia Szczecin 3lggns 1977 K40 12 6 710.66 784.21 784.21 00:58:28
88 78 Gwiaździński Jakub Szczecin 1985 M30 76 32 709.85 709.85 00:58:32
89 104 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 13 4 702.45 775.15 866.44 00:59:09
90 119 Szlosek Łukasz Szczecin 1985 M30 77 33 701.66 701.66 00:59:13
91 318 Szymańska Jolanta Mosty 1982 1982 K30 14 5 700.28 772.75 863.76 00:59:20
92 156 Bączyk Adam SZCZECIN Monia Gym 1977 M40 78 27 699.69 701.66 00:59:23
93 9950 Radzimski Karol Szczecin UKK CKS Trygław 1954 M60 79 3 696.37 843.58 00:59:40
94 153 Czerniachowska Ewelina Gryfino 1979 K40 15 7 694.82 766.72 766.72 00:59:48
95 154 Czerniachowski Jacek Gryfino 1978 M40 80 28 694.43 696.38 00:59:50
96 51 Strzelec Tomasz Gryfino KB Hermes Gryfino 1975 M40 81 29 693.85 695.80 00:59:53
97 234 Wójcik Julian Stargard SZWLA Stargard 1954 M60 82 4 692.69 839.12 00:59:59
98 8 Kraczowski Mirek Szczecin #1972 1972 M40 83 30 692.31 694.25 01:00:01
99 39 Pluto-Prądzyński Piotr Szczecin 1986 M30 84 34 691.92 691.92 01:00:03
100 268 Szczepaniak Iwona Szczecin 1984 K30 16 6 689.44 760.79 850.39 01:00:16
101 106 Banaś Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 M40 85 31 688.86 690.80 01:00:19
102 58 Kowalczyk Paweł Radziszewo Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1983 M30 86 35 686.02 686.02 01:00:34
103 198 Chowański Bartosz Lipiany CJS Tłumaczenia Myślibórz 1979 M40 87 32 683.20 685.12 01:00:49
104 180 Zarzycki Piotr Szczecin 1968 M50 88 7 681.33 751.02 01:00:59
105 28 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M50 89 8 679.66 749.18 01:01:08
106 196 Przerywacz Michał Bełchatów Kongsberg K-Runners 1994 M20 90 8 674.51 716.99 01:01:36
107 275 Kołodziejczak Agnieszka Szczecin 1983 K30 17 7 673.78 743.51 831.08 01:01:40
108 232 Śmiechowska Małgorzata Recz 1975 K40 18 8 673.24 742.91 742.91 01:01:43
109 94 Nowy Anna Szczecin 1969 K50 19 2 672.15 741.71 843.62 01:01:49
110 283 Mróz Dominik Szczecin CKS Orka 2005 M10 91 4 671.79 733.76 01:01:51
111 132 Zemankiewicz Łukasz Szczecin Kanał 6 AM 1981 M30 92 36 667.29 667.29 01:02:16
112 151 Słoboda Robert Gryfino 1972 M40 93 33 666.22 668.09 01:02:22
113 280 Piecyk Katarzyna Szczecin 1985 K30 20 8 662.33 730.87 816.95 01:02:44
114 176 Brożyna Miłosz Bezrzecze 1993 M20 94 9 660.05 701.62 01:02:57
115 2 Budna Anna Szczecin 1979 K40 21 9 659.18 727.39 727.39 01:03:02
116 271 Sawicka Ania Szczecin 1986 K30 22 9 658.65 726.82 812.42 01:03:05
117 194 Tokarska Agnieszka Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 K40 23 10 655.71 723.57 723.57 01:03:22
118 282 Bochen Izabela Bezrzecze Gryfici Team 1975 K40 24 11 647.03 713.99 713.99 01:04:13
119 34 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60 95 5 643.69 779.76 01:04:33
120 46 Romanowski Sebastian Szczecin RAZ Szczecin 1976 M40 96 34 643.02 644.83 01:04:37
121 223 Kwaśniewski Marcin Police Quce Sparty 1979 M40 97 35 640.71 642.51 01:04:51
122 276 Tokarz Joanna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 K40 25 12 640.05 706.29 706.29 01:04:55
123 25 Fedyszyn Anna Szczecin śRUNdunia Szczecin 2025 K30 26 10 629.07 694.17 775.93 01:06:03
124 90 Warkoczyński Marcin Szczecin Dla mojej Eluni 1975 M40 98 36 628.59 630.36 01:06:06
125 274 Grabarczyk Ewa Szczecin Farty puszczy 1979 K40 27 13 628.12 693.12 693.12 01:06:09
126 179 Jankowski Tom Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1977 M40 99 37 627.80 629.56 01:06:11
127 44 Badowska Marzena Szczecin Puszcza Team 1976 K40 28 14 617.54 681.45 681.45 01:07:17
128 127 Adamczuk Feliks Szczecin 1971 M40 100 38 610.58 612.29 01:08:03
129 270 Haince Paweł Chodzież 1980 M30 101 37 606.86 606.86 01:08:28
130 316 Szostak Daniel Szczecin 1975 M40 102 39 600.00 601.68 01:09:15
131 225 Kołodziej Elżbieta Choszczno 1970 K40 29 15 593.43 654.84 654.84 01:10:01
132 24 Borodyn Andrzej Szczecin śRUNdunia Szczecin 1976 M40 103 40 571.26 572.87 01:12:44
133 189 Kusiewicz Agnieszka Szczecin 1978 K40 30 16 559.47 617.37 617.37 01:14:16
134 279 Gajo Natalia Katowice 1994 K20 31 2 536.13 591.61 736.99 01:17:30
135 70 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20 104 10 525.62 558.72 01:19:03
136 69 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 32 3 520.57 574.44 653.37 01:19:49
137 190 Działowska Sara Szczecin śRUNdunia Szczecin 1992 K20 33 3 514.66 567.92 707.47 01:20:44
138 35 Bodnar Zbigniew Szczecin 1948 M70 105 41 491.43 0.00 01:24:33
139 107 Sołtys Krzysztof Nowe Linie Decathlon Szczecin 1998 M20 106 11 430.72 457.84 01:36:28