Dzisiaj jest sobota, 26 września 2020 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 3/6 2019-12-15 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Punkty OPEN Punkty kobiety Punkty w kat. wiek. Czas
1 1 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M30 1 1 1000.00 1000.00 00:41:56
2 91 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M40 2 1 999.21 1000.00 00:41:58
3 253 Brand Mario Szczecin 1980 M30 3 2 978.99 978.99 00:42:50
4 40 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M40 4 2 964.72 965.49 00:43:28
5 185 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M20 5 1 960.31 1000.00 00:43:40
6 85 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30 6 3 952.67 952.67 00:44:01
7 87 Sarosi Kristof Mierzyn KS Ironman Szczecin 2002 M10 7 1 950.15 1000.00 00:44:08
8 55 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M40 8 3 934.97 935.71 00:44:51
9 131 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 9 4 921.95 921.95 00:45:29
10 220 Konieczny Szymon Choszno Choszczeńska 10 1989 M30 10 5 920.60 920.60 00:45:33
11 103 Pawełczak Damian Krzywin KB Pionier Szczecin 1990 M20 11 2 913.25 951.00 00:45:55
12 251 Hoppe Grzegorz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1984 M30 12 6 905.04 905.04 00:46:20
13 221 Pacek Tomasz Szczecin 1990 M20 13 3 904.06 941.43 00:46:23
14 230 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K40 1 1 902.76 1000.00 1000.00 00:46:27
15 14 Krześniowski Marcin Szczecin Rowerowy Załom 1978 M40 14 4 901.79 902.51 00:46:30
16 21 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 15 5 893.78 894.49 00:46:55
17 82 Dmytryk Łukasz Szczecin fajnabryka.pl 1985 M30 16 7 878.80 878.80 00:47:43
18 246 Szarapanowski Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1977 M40 17 6 876.35 877.05 00:47:51
19 115 Wierszycki Jarosław Szczecin Szewc buty ma to biega 1969 M50 18 1 874.52 1000.00 00:47:57
20 5 Lewandowski Piotr Szczecin 12 Dywizja Zmechanizowana 1987 M30 19 8 866.39 866.39 00:48:24
21 245 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M50 20 2 862.53 986.29 00:48:37
22 133 Wysmoliński Rafał Biernatki 1977 M40 21 7 855.78 856.46 00:49:00
23 209 Jachnik Sabina Szczecin SKS HUSARIA 1972 K40 2 2 851.73 943.47 943.47 00:49:14
24 186 Włodarczyk Łukasz Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 22 9 850.57 850.57 00:49:18
25 101 Gałaszewski Kamil Szczecin 1987 M30 23 10 845.71 845.71 00:49:35
26 49 Liebner Patryk Szczecin Trigym Szczecin 1982 M30 24 11 844.01 844.01 00:49:41
27 222 Ceniuch Sylwester Szczecin roletki.home.pl 1969 M50 25 3 827.36 946.07 00:50:41
28 77 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 26 4 821.69 939.58 00:51:02
29 252 Bogdanowicz Zbigniew Szczecin 1957 M60 27 1 819.01 1000.00 00:51:12
30 256 Charęza Marcin Szczecin Zawadzkiego Szczecin 1980 M30 28 12 815.29 815.29 00:51:26
31 27 Talarek Robert Szczecin Teleranek 1977 M40 29 8 810.05 810.69 00:51:46
32 205 Policzkiewicz Maciej SMT Szczecin 1983 M30 30 13 809.52 809.52 00:51:48
33 52 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M40 31 9 807.70 808.35 00:51:55
34 315 Opaska Marcin Szczecin Kongsberg K-Runners / Przebiegłe Jenoty 1980 M30 32 14 806.41 806.41 00:52:00
35 100 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 33 15 798.22 798.22 00:52:32
36 60 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 34 10 795.95 796.58 00:52:41
37 237 Żarczyński Błażej Uzdowo Biegam u Kolesi 1986 M30 35 16 793.94 793.94 00:52:49
38 16 Gładyszak Michał Szczecin Miszaki 1980 M30 36 17 792.69 792.69 00:52:54
39 241 Warchalowski Arkadiusz Dobra 1976 M40 37 11 791.94 792.57 00:52:57
40 37 Kwiatkowska Agnieszka Szczecin 1989 K30 3 1 789.70 874.76 1000.00 00:53:06
41 93 Nowy Witold Szczecin 1966 M50 38 5 787.48 900.47 00:53:15
42 233 Lesiecka Justyna Szczecin DIVO 1985 K30 4 2 785.51 870.12 994.69 00:53:23
43 26 Murawska Wioletta Szczecin 1969 K50 5 1 784.78 869.31 1000.00 00:53:26
44 109 Wolski Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 M40 39 12 783.31 783.94 00:53:32
45 81 Mackiewicz Artur Szczecin Długobieganie 1975 M40 40 13 782.10 782.72 00:53:37
46 142 Wolański Robert Szczecin 1965 M50 41 6 779.67 891.54 00:53:47
47 64 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50 42 7 774.63 885.78 00:54:08
48 20 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K40 6 3 769.65 852.55 852.55 00:54:29
49 41 Duda Monika Szczecin RAZ Szczecin 1978 K40 7 4 767.78 850.47 850.47 00:54:37
50 169 Szuba Teofil Szczecin Maratończyk Szczecin 1979 M40 43 14 766.37 766.98 00:54:43
51 157 Rosik Sebastian Szczecin 1980 M30 44 18 765.91 765.91 00:54:45
52 255 Kędzielewski Łukasz Szczecin Zawadzkiego Szczecin 1981 M30 45 19 765.44 765.44 00:54:47
53 38 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K60 8 1 764.74 847.11 1000.00 00:54:50
54 67 Utykański Jakub Szczecin 2003 M10 46 2 761.50 801.45 00:55:04
55 102 Surdacki Piotr Szczecin 1976 M40 47 15 760.12 760.73 00:55:10
56 171 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 48 16 757.60 758.21 00:55:21
57 147 Sobczyk Jarosław Szczecin Patopeleton 1989 M30 49 20 755.56 755.56 00:55:30
58 238 Ciepłucha Marcin Szczecin Bukowe 1976 M40 50 17 754.42 755.02 00:55:35
59 240 Świercz Ewa Dobra 1976 K40 9 5 753.74 834.93 834.93 00:55:38
60 249 Zaremba Piotr Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1968 M50 51 8 753.29 861.38 00:55:40
61 243 Szałek Rafał szczecin 1976 M40 52 18 747.47 748.07 00:56:06
62 257 Drabarz Michał Szczecin Zawadzkiego Szczecin 1977 M40 53 19 745.92 746.52 00:56:13
63 214 Koniczna Paulina Choszczno CH10 1986 K30 10 3 744.82 825.04 943.16 00:56:18
64 184 Kniaź Tomasz Dobra 1980 M30 54 21 743.94 743.94 00:56:22
65 95 Badowski Paweł Szczecin 1975 M40 55 20 743.50 744.09 00:56:24
66 50 Sacharski Bartłomiej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1989 M30 56 22 743.06 743.06 00:56:26
67 15 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 11 6 742.18 822.12 822.12 00:56:30
68 159 Pilarski Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 M40 57 21 738.91 739.50 00:56:45
69 139 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1970 K40 12 7 735.24 814.44 814.44 00:57:02
70 188 Biernacik Michał Stargard 1985 M30 58 23 727.80 727.80 00:57:37
71 65 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40 59 22 726.96 727.54 00:57:41
72 196 Przerywacz Michał Bełchatów Kongsberg K-Runners 1994 M20 60 4 725.49 755.48 00:57:48
73 248 Trojga Karolina Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 13 4 724.45 802.48 917.36 00:57:53
74 124 Kubiak Małgorzata Szczecin 1993 K20 14 1 722.57 800.40 1000.00 00:58:02
75 191 Maciaszczyk Magda Szczecin 1975 K40 15 8 717.83 795.15 795.15 00:58:25
76 247 Wąsowski Mateusz Koszalin Maro Tur 1995 M20 61 5 713.76 743.26 00:58:45
77 51 Strzelec Tomasz Gryfino KB Hermes Gryfino 1975 M40 62 23 711.74 712.31 00:58:55
78 72 Rybicki Janusz Police 1950 M60 63 2 708.13 864.62 00:59:13
79 210 Gietko Piotr Szczecin 1977 M40 64 24 704.76 705.32 00:59:30
80 106 Banaś Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 M40 65 25 699.67 700.22 00:59:56
81 71 Lipertowicz Sebastian Police LoveLasy 1983 M30 66 24 689.13 689.13 01:00:51
82 78 Gwiaździński Jakub Szczecin 1985 M30 67 25 686.31 686.31 01:01:06
83 206 Kwiatkowska Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20 16 2 685.56 759.40 948.77 01:01:10
84 28 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M50 68 9 680.37 777.99 01:01:38
85 229 Jachnik Robert Szczecin SCT Szczecin 1967 M50 69 10 678.72 776.10 01:01:47
86 313 Jakubiak Anna Szczecin RAZ Szczecin 1969 K50 17 2 675.44 748.19 860.67 01:02:05
87 104 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 18 5 667.37 739.26 845.09 01:02:50
88 8 Kraczowski Mirek Szczecin #1972 1972 M40 70 26 666.31 666.84 01:02:56
89 97 Górecka Kasia Szczecin Puszczyk Bukowy 1988 K30 19 6 665.96 737.69 843.30 01:02:58
90 46 Romanowski Sebastian Szczecin RAZ Szczecin 1976 M40 71 27 660.54 661.07 01:03:29
91 130 Kuczyńska Monika Szczecin 1975 K40 20 9 647.62 717.37 717.37 01:04:45
92 250 Olkowicz Marta Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1996 K20 21 3 646.95 716.64 895.35 01:04:49
93 34 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60 72 3 645.62 788.30 01:04:57
94 194 Tokarska Agnieszka Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 K40 22 10 639.55 708.44 708.44 01:05:34
95 94 Nowy Anna Szczecin 1969 K50 23 3 639.07 707.90 814.33 01:05:37
96 126 Buluk Barbara Warzymice 1970 K40 24 11 637.77 706.46 706.46 01:05:45
97 132 Zemankiewicz Łukasz Szczecin Kanał 6 AM 1981 M30 73 26 634.55 634.55 01:06:05
98 151 Słoboda Robert Gryfino 1972 M40 74 28 634.07 634.58 01:06:08
99 23 Mackiewicz Magdalena Szczecin 1979 K40 25 12 630.89 698.85 698.85 01:06:28
100 232 Śmiechowska Małgorzata Recz 1975 K40 26 13 629.00 696.75 696.75 01:06:40
101 59 Majcher Radek Szczecin 1977 M40 75 29 628.06 628.56 01:06:46
102 90 Warkoczyński Marcin Szczecin Dla mojej Eluni 1975 M40 76 30 627.12 627.62 01:06:52
103 176 Brożyna Miłosz Bezrzecze 1993 M20 77 6 625.25 651.09 01:07:04
104 2 Budna Anna Szczecin 1979 K40 27 14 624.32 691.56 691.56 01:07:10
105 127 Adamczuk Feliks Szczecin 1971 M40 78 31 620.77 621.27 01:07:33
106 179 Jankowski Tomasz Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1977 M40 79 32 620.47 620.96 01:07:35
107 223 Kwaśniewski Marcin Police Quce Sparty 1979 M40 80 33 619.86 620.35 01:07:39
108 3 Piętka Grzegorz Szczecin #1973 1973 M40 81 34 615.91 616.40 01:08:05
109 148 Kołodziej Joanna Gryfino 1994 K20 28 4 610.38 676.13 844.74 01:08:42
110 225 Kołodziej Elżbieta Choszczno 1970 K40 29 15 609.94 675.64 675.64 01:08:45
111 44 Badowska Marzena Szczecin Puszcza Team 1976 K40 30 16 609.64 675.31 675.31 01:08:47
112 212 Sęk Dariusz Szczecin 1974 M40 82 35 605.39 605.87 01:09:16
113 24 Borodyn Andrzej Szczecin śRUNdunia Szczecin 1976 M40 83 36 593.54 594.01 01:10:39
114 189 Kusiewicz Agnieszka Szczecin 1978 K40 31 17 572.73 634.42 634.42 01:13:13
115 314 Łużyńska Katarzyna Szczecin 1979 K40 32 18 569.75 631.11 631.11 01:13:36
116 231 Lenio Dariusz Tychowo 1982 M30 84 27 563.24 563.24 01:14:27
117 254 Murawski Waldemar Szczecin 1952 M60 85 4 483.85 590.77 01:26:40
118 35 Bodnar Zbigniew Szczecin 1948 M70 86 1 467.22 1000.00 01:29:45