Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 2/6 2019-11-17 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Punkty OPEN Punkty kobiety Punkty w kat. wiek. Czas
1 91 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M40 1 1 1000.00 1000.00 00:41:51
2 141 Kuligowski Przemysław Szczecin 1995 M20 2 1 998.81 1000.00 00:41:54
3 98 Juszczyk Krzysztof Szczecin Garaż Team 1975 M40 3 2 996.82 996.82 00:41:59
4 40 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M40 4 3 982.78 982.78 00:42:35
5 227 Kapłaniak Adrian Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1985 M30 5 1 974.39 1000.00 00:42:57
6 185 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M20 6 2 957.67 958.81 00:43:42
7 187 Gula Mateusz Szczecin 1986 M30 7 2 945.76 970.62 00:44:15
8 85 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30 8 3 944.70 969.53 00:44:18
9 165 Kamiński Łukasz Szczecin Parkrun Szczecin 1980 M30 9 4 943.28 968.07 00:44:22
10 110 Włodarz Marcin Szczecin 1979 M40 10 4 941.51 941.51 00:44:27
11 146 Orzechowski Adam Szczecin Patopeleton 1991 M20 11 3 931.38 932.49 00:44:56
12 87 Sarosi Kristof Mierzyn KS Ironman Szczecin 2002 M10 12 1 926.91 1000.00 00:45:09
13 195 Sikorski Marcin Szczecin TT Szczecin 1977 M40 13 5 920.45 920.45 00:45:28
14 221 Pacek Tomasz Szczecin 1990 M20 14 4 914.42 915.51 00:45:46
15 136 Płusa Robert Szczecin 1984 M30 15 5 912.76 936.75 00:45:51
16 21 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 16 6 911.10 911.10 00:45:56
17 230 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K40 1 1 903.89 1000.00 1000.00 00:46:18
18 60 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 17 7 901.29 901.29 00:46:26
19 14 Krześniowski Marcin Szczecin Rowerowy Załom 1978 M40 18 8 897.75 897.75 00:46:37
20 103 Pawełczak Damian Krzywin KB Pionier Szczecin 1990 M20 19 5 896.47 897.54 00:46:41
21 152 Grudowski Konrad Szczecin 1985 M30 20 6 885.71 908.99 00:47:15
22 134 Wójciak Marcin Szczecin 1998 M20 21 6 878.28 879.33 00:47:39
23 129 Śliwa Wojciech Szczecin KS IRONMAN CS POLSKA 1974 M40 22 9 864.07 864.07 00:48:26
24 161 Chlasta Jacek Szczecin NYHA IV 1984 M30 23 7 862.89 885.57 00:48:30
25 71 Lipertowicz Sebastian Police LoveLasy 1983 M30 24 8 862.29 884.96 00:48:32
26 166 Kamińska Agata Szczecin Parkrun Szczecin 1985 K30 2 1 861.70 953.33 1000.00 00:48:34
27 121 Delor Piotr Szczecin 1983 M30 25 9 859.93 882.53 00:48:40
28 220 Konieczny Szymon Choszno Choszczeńska 10 1989 M30 26 10 857.29 879.82 00:48:49
29 82 Dmytryk Łukasz Szczecin fajnabryka.pl 1985 M30 27 11 854.37 876.83 00:48:59
30 209 Jachnik Sabina Szczecin SKS HUSARIA 1972 K40 3 2 853.21 943.93 943.93 00:49:03
31 100 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 28 12 852.34 874.75 00:49:06
32 101 Gałaszewski Kamil Szczecin 1987 M30 29 13 842.05 864.19 00:49:42
33 192 Dudzińska Maja Dobra 1975 K40 4 3 839.24 928.48 928.48 00:49:52
34 231 Lenio Dariusz Tychowo 1982 M30 30 14 837.84 859.86 00:49:57
35 133 Wysmoliński Rafał Biernatki 1977 M40 31 10 835.61 835.61 00:50:05
36 186 Włodarczyk Łukasz Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 32 15 830.36 852.18 00:50:24
37 33 Aleksiewicz Adrian Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 M40 33 11 823.55 823.55 00:50:49
38 193 Bartosiewicz Adam Gryfino EOL Extreme Taxes 1977 M40 34 12 821.93 821.93 00:50:55
39 49 Liebner Patryk Szczecin Trigym Szczecin 1982 M30 35 16 820.32 841.88 00:51:01
40 93 Nowy Witold Szczecin 1966 M50 36 1 818.45 1000.00 00:51:08
41 228 Jachnik Dawid Szczecin Politechnika Poznańska 1996 M20 37 7 814.73 815.70 00:51:22
42 27 Talarek Robert Szczecin Teleranek 1977 M40 38 13 813.94 813.94 00:51:25
43 145 Wiśniewski Marcin Szczecin 1976 M40 39 14 812.62 812.62 00:51:30
44 122 Stelmach Mariusz Szczecin 1986 M30 40 17 808.70 829.95 00:51:45
45 16 Gładyszak Michał Szczecin Miszaki 1980 M30 41 18 805.32 826.49 00:51:58
46 22 Samson Robert Warzymice Bestia Team 1978 M40 42 15 804.29 804.29 00:52:02
47 26 Murawska Wioletta Szczecin 1969 K50 5 1 802.49 887.82 1000.00 00:52:09
48 79 Opaska Marcin Szczecin Kongsberg K-Runners / Przebiegłe Jenoty 1980 M30 43 19 800.70 821.75 00:52:16
49 147 Jarosław Sobczyk Szczecin Patopeleton 1989 M30 44 20 797.40 818.36 00:52:29
50 38 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K60 6 1 792.86 877.17 1000.00 00:52:47
51 81 Mackiewicz Artur Szczecin Długobieganie 1975 M40 45 16 790.12 790.12 00:52:58
52 20 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K40 7 4 789.62 873.58 873.58 00:53:00
53 233 Lesiecka Justyna Szczecin DIVO 1985 K30 8 2 787.89 871.67 914.34 00:53:07
54 224 Witek Eryk Szczecin QCe Sparty 1979 M40 46 17 783.71 783.71 00:53:24
55 64 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50 47 2 781.03 954.28 00:53:35
56 142 Wolański Robert Szczecin 1965 M50 48 3 776.68 948.96 00:53:53
57 67 Utykański Jakub Szczecin 2003 M10 49 2 776.20 837.40 00:53:55
58 222 Ceniuch Sylwester Szczecin roletki.home.pl 1969 M50 50 4 774.52 946.33 00:54:02
59 63 Zielinski Marcin Mierzyn Fizjobiegacze 1979 M40 51 18 773.81 773.81 00:54:05
60 88 Sarosi Boldizsar Dobra 2004 M10 52 3 772.85 833.80 00:54:09
61 138 Barszczewski Jacek Morzyczyn 1979 M40 53 19 771.43 771.43 00:54:15
62 41 Duda Monika Szczecin RAZ Szczecin 1978 K40 9 5 770.72 852.67 852.67 00:54:18
63 37 Kwiatkowska Agnieszka Szczecin 1989 K30 10 3 767.42 849.02 890.59 00:54:32
64 106 Banaś Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 M40 54 20 762.53 762.53 00:54:53
65 188 Biernacik Michał Stargard 1985 M30 55 21 760.91 780.91 00:55:00
66 109 Wolski Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 M40 56 21 760.22 760.22 00:55:03
67 154 Czerniachowski Jacek Gryfino 1978 M40 57 22 754.73 754.73 00:55:27
68 184 Kniaź Tomasz Dobra 1980 M30 58 22 754.05 773.87 00:55:30
69 207 Łesyk Paweł Szczecin 1979 M40 59 23 753.38 753.38 00:55:33
70 74 Szymański Sławomir Szczecin 1981 M30 60 23 752.92 772.71 00:55:35
71 72 Rybicki Janusz Police 1950 M60 61 1 751.35 1000.00 00:55:42
72 183 Siedlecki Adam Wiktor Szczecin Przebiegli po Przejściach 1973 M40 62 24 748.88 748.88 00:55:53
73 162 Sosin Tomasz Stargard SZWLA Stargard 1959 M60 63 2 747.99 995.53 00:55:57
74 50 Sacharski Bartłomiej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1989 M30 64 24 745.33 764.92 00:56:09
75 3 Piętka Grzegorz Szczecin #1973 1973 M40 65 25 744.00 744.00 00:56:15
76 124 Kubiak Małgorzata Szczecin 1993 K20 11 1 742.46 821.41 1000.00 00:56:22
77 15 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 12 6 742.02 820.92 820.92 00:56:24
78 144 Majzel Tomasz Szczecin Szczecin 1965 M50 66 5 733.35 896.03 00:57:04
79 89 Sprogis Joasia Szczecin 3lggns 1977 K40 13 7 729.52 807.09 807.09 00:57:22
80 191 Maciaszczyk Magda Szczecin 1975 K40 14 8 723.21 800.12 800.12 00:57:52
81 4 Budny Wojciech Szczecin 1981 M30 67 25 720.10 739.03 00:58:07
82 206 Kwiatkowska Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20 15 2 716.61 792.81 965.18 00:58:24
83 58 Kowalczyk Paweł Radziszewo Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1983 M30 68 26 716.00 734.82 00:58:27
84 234 Wójcik Julian Stargard SZWLA Stargard 1954 M60 69 3 711.13 946.47 00:58:51
85 65 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40 70 26 710.12 710.12 00:58:56
86 54 Szymańska Jolanta Mosty 1982 1982 K30 16 4 709.32 784.75 823.16 00:59:00
87 216 Dobrowolski Mateusz Szczecin 1994 M20 71 8 704.94 705.78 00:59:22
88 164 Ignalewski Wojciech Bezrzecze ZAŁOGA G 1977 M40 72 27 704.35 704.35 00:59:25
89 226 Jakubiak Anna Szczecin RAZ Szczecin 1969 K50 17 2 701.01 775.54 873.53 00:59:42
90 180 Zarzycki Piotr Szczecin 1968 M50 73 6 698.86 853.88 00:59:53
91 197 Wiencis Małgorzata Szczecin RAZ SZCZECIN 1977 K40 18 9 698.47 772.74 772.74 00:59:55
92 163 Kaczmarczyk Stanisław Stargard 1958 M60 74 4 696.53 927.05 01:00:05
93 104 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 19 5 690.78 764.24 801.65 01:00:35
94 75 Żyluk Bożena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1971 K40 20 10 690.40 763.82 763.82 01:00:37
95 8 Kraczowski Mirek Szczecin #1972 1972 M40 75 28 690.02 690.02 01:00:39
96 153 Czerniachowska Ewelina Gryfino 1979 K40 21 11 688.70 761.93 761.93 01:00:46
97 78 Gwiaździński Jakub Szczecin 1985 M30 76 27 687.00 705.06 01:00:55
98 119 Szlosek Łukasz Szczecin 1985 M30 77 28 682.89 700.84 01:01:17
99 59 Majcher Radek Szczecin 1977 M40 78 29 677.55 677.55 01:01:46
100 229 Jachnik Robert Szczecin SCT Szczecin 1967 M50 79 7 675.91 825.84 01:01:55
101 198 Chowański Bartosz Lipiany CJS Tłumaczenia Myślibórz 1979 M40 80 30 672.11 672.11 01:02:16
102 97 Górecka Kasia Szczecin Puszczyk Bukowy 1988 K30 22 6 671.75 743.18 779.56 01:02:18
103 17 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 81 5 671.21 893.34 01:02:21
104 94 Nowy Anna Szczecin 1969 K50 23 3 669.42 740.60 834.18 01:02:31
105 130 Kuczyńska Monika Szczecin 1975 K40 24 12 666.22 737.07 737.07 01:02:49
106 208 Sudnikiewicz Rafał Szczecin Gryfus szczecin 1988 M30 82 29 663.23 680.67 01:03:06
107 213 Borg Franziska Szczecin 1983 K30 25 7 662.71 733.17 769.07 01:03:09
108 194 Tokarska Agnieszka Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 K40 26 13 658.19 728.18 728.18 01:03:35
109 212 Sęk Dariusz Szczecin 1974 M40 83 31 657.16 657.16 01:03:41
110 34 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60 84 6 656.47 873.73 01:03:45
111 46 Romanowski Sebastian Szczecin RAZ Szczecin 1976 M40 85 32 655.61 655.61 01:03:50
112 56 Bielinowicz Bartosz 1973 M40 86 33 655.10 655.10 01:03:53
113 2 Budna Anna Szczecin 1979 K40 27 14 654.93 724.57 724.57 01:03:54
114 126 Buluk Barbara Warzymice 1970 K40 28 15 653.57 723.06 723.06 01:04:02
115 210 Gietko Piotr Szczecin 1977 M40 87 34 653.06 653.06 01:04:05
116 148 Kołodziej Joanna Gryfino 1994 K20 29 3 652.72 722.12 879.13 01:04:07
117 196 Przerywacz Michał Bełchatów 1994 M20 88 9 652.21 652.99 01:04:10
118 219 Pierzak Aleksandra Choszczno Aktywne Choszczno 1983 K30 30 8 651.87 721.18 756.49 01:04:12
119 232 Śmiechowska Małgorzata Recz 1975 K40 31 16 651.53 720.81 720.81 01:04:14
120 179 Jankowski Tomasz Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1977 M40 89 35 650.86 650.86 01:04:18
121 223 Kwaśniewski Marcin Police Quce Sparty 1979 M40 90 36 650.35 650.35 01:04:21
122 225 Kołodziej Elżbieta Choszczno 1970 K40 32 17 642.53 710.85 710.85 01:05:08
123 151 Słoboda Robert Gryfino 1972 M40 91 37 642.04 642.04 01:05:11
124 214 Koniczna Paulina Choszczno CH10 1986 K30 33 9 622.00 688.13 721.82 01:07:17
125 215 Skuratowski Dariusz Szczecin 1987 M30 92 30 621.53 637.87 01:07:20
126 44 Badowska Marzena Szczecin Puszcza Team 1976 K40 34 18 621.23 687.28 687.28 01:07:22
127 95 Badowski Pawel Szczecin 1975 K40 35 19 620.92 686.94 686.94 01:07:24
128 36 Saganowski Adam Szczecin 1973 M40 93 38 598.57 598.57 01:09:55
129 176 Brożyna Miłosz Bezrzecze 1993 M20 94 10 596.44 597.15 01:10:10
130 189 Kusiewicz Agnieszka Szczecin 1978 K40 36 20 594.60 657.83 657.83 01:10:23
131 70 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20 95 11 575.65 576.34 01:12:42
132 80 Kilian-Pawelec Kasia Szczecin ŚRUNDUNIA 1981 K30 37 10 574.60 635.70 666.82 01:12:50
133 160 Szkibiel Emilia Szczecin 2002 K10 38 1 572.37 633.23 1000.00 01:13:07
134 235 Hury Dominika Szczecin 2002 K10 39 2 571.98 632.80 999.32 01:13:10
135 69 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 40 4 568.10 628.51 707.92 01:13:40
136 218 Kolb Arkadiusz Załom 1979 M40 96 39 565.41 565.41 01:14:01
137 217 Wolano Marcin Szczecin Hatton Darts 1986 M30 97 31 561.62 576.38 01:14:31
138 31 Filipiak Kamila Stargard 1990 K20 41 4 561.49 621.20 756.26 01:14:32
139 190 Działowska Sara Szczecin śRUNdunia Szczecin 1992 K20 42 5 538.73 596.01 725.60 01:17:41
140 201 Gulajew Jessika Drezdenko 2001 K10 43 3 533.91 590.69 932.81 01:18:23
141 107 Sołtys Krzysztof Nowe Linie Decathlon Szczecin 1998 M20 98 12 441.22 441.75 01:34:51