Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (1km), bieg 3 2015-12-19 godz: 10:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat
1 26 Markowski Tomasz Szczecin SP 74 Szczecin 2003 M10 1 1
2 14 Golański Staś SP 71 Szczecin 2003 M10 2 2
3 20 Żak Tomasz Szczecin SP 74 Szczecin 2003 M10 3 3
4 4 Pogorzelski Kamil Szczecin SP 2 CKS Szczecin 2004 M10 4 4
5 26 Kosowski Kamil Szczecin SP 74 Szczecin 2003 M10 5 5
6 21 Stelmaszyk Sulski Dominik Szczecin SP 2 CKS Szczecin 2003 M10 6 6
7 56 Kłyszejko Filip Szczecin SP 74 Szczecin 2007 M00 7 1
8 24 Synak Jan Szczecin SP 74 Szczecin 2006 M00 8 2
9 4 Jania Patryk Szczecin SP 28 Szczecin 2003 M10 9 7
10 10 Juszczyk Filip Szczecin SP 74 Szczecin 2005 M10 10 8
11 5 Różycka Zuzanna SP 28 Szczecin 2004 K10 1 1
12 35 Chrzan Paulina Szczecin SP 20 Szczecin 2004 K10 2 2
13 48 Kondracki Mateusz Szczecin SP CKS Orka 2004 M10 11 9
14 36 Majewska Ola Szczecin SP CKS Orka 2003 K10 3 3
15 42 Małecki Mikołaj Szczecin SP 74 Szczecin 2004 M10 12 10
16 2 Marycka Natalia SP 28 Szczecin 2003 K10 4 4
17 25 Błoniarz Michał Szczecin SP 74 Szczecin 2005 M10 13 11
18 55 Kłyszejko Kacper Szczecin SP 74 Szczecin 2005 M10 14 12
19 31 Zając Radek Szczecin SP 74 Szczecin 2006 M00 15 1
20 15 Golańska Marta SP 71 Szczecin 2006 K00 5 1
21 34 Chrzan Paweł Szczecin SP 33 Szczecin 2007 M00 16 2
22 39 Ostaszewski Bartosz Szczecin SP 74 Szczecin 2005 M10 17 13
23 9 Papierz Agata Szczecin SP 74 Szczecin 2004 K10 6 5
24 27 Kosowski Dominik Szczecin SP 74 Szczecin 2006 M00 18 1
25 40 Stefaniak Wiktoria Szczecin SP 59 Szczecin 2003 K10 7 6
26 26 Stefaniak Izabela Szczecin SP 65 Szczecin 2007 K00 8 1
27 32 Turbo Sonia Szczecin SP 74 Szczecin 2004 K10 9 7
28 22 Neumann Hubert Szczecin SP CKS Orka 2004 M10 19 14
29 22 Nowak Paulina Szczecin SP 74 Szczecin 2002 K10 10 8
30 47 Ostaszewski Tomek Szczecin SP CKS Orka 2007 M00 20 1
31 30 Zając Arek Szczecin SP 74 Szczecin 2008 M00 21 2
32 23 Synak Amelia Szczecin SP 74 Szczecin 2004 K10 11 9
33 29 Śliwa Jan Szczecin SP 74 Szczecin 2003 M10 22 15
34 38 Orłowska Ula Szczecin SP 74 Szczecin 2005 K10 12 10
35 15 Bekisz Maksymilian Szczecin SP 2 CKS Szczecin 2004 M10 23 16
36 37 Majewska Kaja Szczecin SP CKS Orka 2007 K00 13 11