Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 1/6 2019-10-27 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Punkty OPEN Punkty kobiety Punkty w kat. wiek. Czas
1 141 Kuligowski Przemysław Szczecin 1995 M20 1 1 1000.00 1000.00 00:41:40
2 150 Stępniak Grzegorz Podański Podańsko 1989 M30 2 1 997.21 1000.00 00:41:47
3 98 Juszczyk Krzysztof Szczecin Garaż Team 1975 M40 3 1 996.02 1000.00 00:41:50
4 125 Zaczko Jacek Szczecin 1978 M40 4 2 990.88 994.85 00:42:03
5 40 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M40 5 3 978.86 982.77 00:42:34
6 55 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M40 6 4 926.27 929.97 00:44:59
7 165 Kamiński Łukasz Szczecin Parkrun Szczecin 1980 M30 7 2 922.17 924.75 00:45:11
8 21 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 8 5 918.11 921.78 00:45:23
9 170 Kocoń Paweł Szczecin LABOSPORT TIM 1980 M30 9 3 916.42 918.99 00:45:28
10 146 Orzechowski Adam Szczecin Patopeleton 1991 M20 10 2 911.41 911.41 00:45:43
11 134 Wójciak Marcin Szczecin 1998 M20 11 3 910.42 910.42 00:45:46
12 131 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 12 4 909.09 911.64 00:45:50
13 85 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30 13 5 907.44 909.98 00:45:55
14 110 Włodarz Marcin Szczecin 1979 M40 14 6 904.81 908.43 00:46:03
15 111 Kiełbasiewicz Dawid Szczecin Decathlon Szczecin 1994 M20 15 4 903.51 903.51 00:46:07
16 87 Sarosi Kristof Mierzyn KS Ironman Szczecin 2002 M10 16 1 902.20 1000.00 00:46:11
17 167 Hendzel Miłosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1983 M30 17 6 901.23 903.75 00:46:14
18 103 Pawełczak Damian Krzywin KB Pionier Szczecin 1990 M20 18 5 899.60 899.60 00:46:19
19 60 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 19 7 894.45 898.03 00:46:35
20 14 Krześniowski Marcin Szczecin Rowerowy Załom 1978 M40 20 8 885.90 889.44 00:47:02
21 115 Wierszycki Jarosław Szczecin SZEWC MA BUTY TO BIEGA 1969 M50 21 1 880.28 1000.00 00:47:20
22 5 Lewandowski Piotr Szczecin 12 Dywizja Zmechanizowana 1987 M30 22 7 879.66 882.13 00:47:22
23 48 Studziński Mateusz 1986 M30 23 8 876.58 879.03 00:47:32
24 158 Serwin Krzysztof Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 M30 24 9 870.78 873.21 00:47:51
25 108 Olejarz Damian Police POL-BUD Police 1987 M30 25 10 868.96 871.39 00:47:57
26 136 Płusa Robert Szczecin 1984 M30 26 11 865.35 867.77 00:48:09
27 155 Ułanowicz Tomasz Szczecin 1971 M40 27 9 861.77 865.22 00:48:21
28 152 Grudowski Konrad Szczecin 1985 M30 28 12 825.35 827.67 00:50:29
29 149 Kwieciński Norbert Szczecin 1976 M40 29 10 819.13 822.41 00:50:52
30 101 Gałaszewski Kamil Szczecin 1987 M30 30 13 814.86 817.14 00:51:08
31 93 Nowy Witold Szczecin 1966 M50 31 2 813.80 924.48 00:51:12
32 166 Kamińska Agata Szczecin Parkrun Szczecin 1985 K30 1 1 812.48 1000.00 1000.00 00:51:17
33 16 Gładyszak Michał Szczecin Miszaki 1980 M30 32 14 810.64 812.91 00:51:24
34 33 Aleksiewicz Adrian Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 M40 33 11 808.54 811.77 00:51:32
35 140 Stelmach Arkadiusz Szczecin 1992 M20 34 6 807.49 807.49 00:51:36
36 122 Stelmach Mariusz Szczecin 1986 M30 35 15 806.19 808.45 00:51:41
37 145 Wiśniewski Marcin Szczecin 1976 M40 36 12 804.89 808.11 00:51:46
38 169 Szuba Teofil Szczecin Maratończyk Szczecin 1979 M40 37 13 803.86 807.07 00:51:50
39 49 Liebner Patryk Szczecin Trigym Szczecin 1982 M30 38 16 802.83 805.07 00:51:54
40 27 Talarek Robert Szczecin Teleranek 1977 M40 39 14 802.05 805.26 00:51:57
41 133 Wysmoliński Rafał Biernatki 1977 M40 40 15 796.94 800.13 00:52:17
42 142 Wolański Robert Szczecin 1965 M50 41 3 795.92 904.17 00:52:21
43 73 Adamowicz Daniel Szczecin KB Pionier Szczecin 1984 M30 42 17 795.17 797.39 00:52:24
44 157 Rosik Sebastian Szczecin 1980 M30 43 18 792.14 794.36 00:52:36
45 22 Samson Robert Warzymice Bestia Team 1978 M40 44 16 791.14 794.30 00:52:40
46 38 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K60 2 1 787.90 969.74 1000.00 00:52:53
47 64 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50 45 4 781.98 888.33 00:53:17
48 77 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 46 5 778.57 884.46 00:53:31
49 37 Kwiatkowska Agnieszka Szczecin 1989 K30 3 2 776.88 956.18 956.18 00:53:38
50 63 Zielinski Marcin Mierzyn Fizjobiegacze 1979 M40 47 17 774.95 778.05 00:53:46
51 159 Pilarski Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 M40 48 18 768.29 771.36 00:54:14
52 67 Utykański Jakub Szczecin 2003 M10 49 2 759.19 841.48 00:54:53
53 81 Mackiewicz Artur Szczecin Długobieganie 1975 M40 50 19 757.58 760.61 00:55:00
54 109 Wolski Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 M40 51 20 754.38 757.39 00:55:14
55 20 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K40 4 1 751.65 925.14 1000.00 00:55:26
56 79 Opaska Marcin Szczecin Kongsberg K-Runners / Przebiegłe Jenoty 1980 M30 52 19 750.98 753.08 00:55:29
57 144 Majzel Tomasz Szczecin 1965 M50 53 6 749.85 851.83 00:55:34
58 92 Wypych Maciej Wołczkowo Kongsberg K-Runners 1981 M30 54 20 749.40 751.50 00:55:36
59 168 Osojca Mateusz Szczecin Puszczyk Bukowy 1988 M30 55 21 748.50 750.60 00:55:40
60 147 Jarosław Sobczyk Szczecin Patopeleton 1989 M30 56 22 747.83 749.93 00:55:43
61 137 Baranowski Michał Warzymice 1984 M30 57 23 745.82 747.91 00:55:52
62 74 Szymański Sławomir Szczecin 1981 M30 58 24 745.16 747.24 00:55:55
63 15 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 5 2 744.49 916.32 990.47 00:55:58
64 139 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1970 K40 6 3 743.83 915.50 989.59 00:56:01
65 88 Sarosi Boldizsar Dobra 2004 M10 59 3 743.16 823.72 00:56:04
66 143 Szczepanowski Andrzej Szczecin śRUNdunia 1972 M40 60 21 742.50 745.47 00:56:07
67 72 Rybicki Janusz Police 1950 M60 61 1 740.52 1000.00 00:56:16
68 41 Duda Monika Szczecin 1978 K40 7 4 737.46 907.67 981.12 00:56:30
69 62 Matusiak Rafał Szczecin Biegiem na służbę 1994 M20 62 7 736.16 736.16 00:56:36
70 162 Sosin Tomasz Stargard SZWLA Stargard 1959 M60 63 2 734.00 991.19 00:56:46
71 124 Kubiak Małgorzata Szczecin 1993 K20 8 1 729.29 897.61 1000.00 00:57:08
72 96 Skrzypiec Piotr Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 M20 64 8 719.01 719.01 00:57:57
73 120 Jasak Michał Gryfino Royal Runners Team 1987 M30 65 25 717.57 719.58 00:58:04
74 106 Banaś Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 M40 66 22 716.33 719.20 00:58:10
75 58 Kowalczyk Paweł Radziszewo Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1983 M30 67 26 711.04 713.03 00:58:36
76 163 Kaczmarczyk Stanisław Stargard 1958 M60 68 3 706.81 954.48 00:58:57
77 89 Sprogis Joasia Szczecin 3lggns 1977 K40 9 5 702.64 864.81 934.79 00:59:18
78 54 Szymańska Jolanta Mosty 1982 1982 K30 10 3 701.46 863.36 863.36 00:59:24
79 51 Strzelec Tomasz Gryfino KB Hermes Gryfino 1975 M40 69 23 695.60 698.39 00:59:54
80 102 Surdacki Piotr Szczecin 1976 M40 70 24 694.83 697.61 00:59:58
81 119 Szlosek Łukasz Szczecin 1985 M30 71 27 694.06 696.00 01:00:02
82 104 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 11 4 692.52 852.35 852.35 01:00:10
83 23 Mackiewicz Magdalena Szczecin 1979 K40 12 6 690.42 849.77 918.53 01:00:21
84 112 Gierlik Grzegorz Przecław 1976 M40 72 25 688.33 691.08 01:00:32
85 123 Szota Robert Szczecin SMT Szczecin 1988 M30 73 28 686.62 688.55 01:00:41
86 17 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 74 4 686.06 926.45 01:00:44
87 153 Czerniachowska Ewelina Gryfino 1979 K40 13 7 684.74 842.78 910.98 01:00:51
88 154 Czerniachowski Jacek Gryfino 1978 M40 75 26 683.99 686.73 01:00:55
89 78 Gwiaździński Jakub Szczecin 1985 M30 76 29 679.16 681.06 01:01:21
90 156 Bączyk Adam SZCZECIN Monia Gym 1977 M40 77 27 678.61 681.32 01:01:24
91 28 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M50 78 7 678.24 770.48 01:01:26
92 164 Ignalewski Wojciech Bezrzecze ZAŁOGA G 1977 M40 79 28 676.59 679.30 01:01:35
93 59 Majcher Radek Szczecin 1977 M40 80 29 675.68 678.38 01:01:40
94 8 Kraczowski Mirek Szczecin #1972 1972 M40 81 30 675.13 677.83 01:01:43
95 75 Żyluk Bożena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1971 K40 14 8 672.95 828.26 895.29 01:01:55
96 56 Bielinowicz Bartosz 1973 M40 82 31 672.04 674.73 01:02:00
97 130 Kuczyńska Monika Szczecin 1975 K40 15 9 667.02 820.97 887.41 01:02:28
98 2 Budna Anna Szczecin 1979 K40 16 10 664.89 818.35 884.57 01:02:40
99 34 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60 83 5 657.89 888.42 01:03:20
100 132 Zemankiewicz Łukasz Szczecin Kanał 6 AM 1981 M30 84 30 655.48 657.32 01:03:34
101 86 Jerzyk-Szamałek Bogusława Szczecin Puszczyk Bukowy 1969 K50 17 1 653.94 804.87 1000.00 01:03:43
102 117 Poniatowska-Tarkowska Edyta Szczecin śRUNdunia 1979 K40 18 11 653.25 804.02 869.09 01:03:47
103 46 Romanowski Sebastian Szczecin RAZ Szczecin 1976 M40 85 32 647.84 650.43 01:04:19
104 90 Warkoczyński Marcin Szczecin Dla mojej Eluni 1975 M40 86 33 605.47 607.90 01:08:49
105 44 Badowska Marzena Szczecin Puszcza Team 1976 K40 19 12 602.41 741.45 801.45 01:09:10
106 114 Barszczewska Marlena Morzyczyn 1979 K40 20 13 591.16 727.60 786.47 01:10:29
107 138 Barszczewski Jacek Morzyczyn 1979 M40 87 34 590.46 592.82 01:10:34
108 24 Borodyn Andrzej Szczecin śRUNdunia Szczecin 1976 M40 88 35 584.93 587.27 01:11:14
109 30 Suleja Joanna Stargard SZWLA Stargard 1960 K50 21 2 575.51 708.33 880.06 01:12:24
110 69 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 22 3 574.71 707.36 878.85 01:12:30
111 80 Kilian-Pawelec Kasia Szczecin ŚRUNDUNIA 1981 K30 23 5 561.42 690.99 690.99 01:14:13
112 94 Nowy Anna Szczecin 1969 K50 24 4 555.06 683.17 848.80 01:15:04
113 127 Adamczuk Feliks Szczecin 1971 M40 89 36 553.83 556.05 01:15:14
114 126 Buluk Barbara Warzymice 1970 K40 25 14 553.22 680.90 736.00 01:15:19
115 148 Kołodziej Joanna Gryfino 1994 K20 26 2 552.85 680.45 758.07 01:15:22
116 70 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20 90 9 549.93 549.93 01:15:46
117 151 Słoboda Robert Gryfino 1972 M40 91 37 531.58 533.70 01:18:23
118 161 Chlasta Jacek Szczecin NYHA IV 1984 M30 92 31 494.36 495.75 01:24:17
119 100 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 93 32 493.97 495.36 01:24:21
120 129 Śliwa Wojciech Szczecin KS IRONMAN CS POLSKA 1974 M40 94 38 493.10 495.07 01:24:30
121 82 Dmytryk Łukasz Szczecin fajnabryka.pl 1985 M30 95 33 485.91 487.27 01:25:45
122 19 Kmiecik Tomasz Szczecin 1975 M40 96 39 485.63 487.57 01:25:48
123 107 Sołtys Krzysztof Nowe Linie Decathlon Szczecin 1998 M20 97 10 468.52 468.52 01:28:56
124 35 Bodnar Zbigniew Szczecin 1948 M70 98 1 435.84 1000.00 01:35:36
125 25 Fedyszyn Anna Szczecin śRUNdunia Szczecin 1984 K30 27 6 406.64 500.49 500.49 01:42:28
126 160 Szkibiel Emilia Szczecin 2002 K10 28 1 387.72 477.20 1000.00 01:47:28