Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (10km), bieg 3 2015-12-19 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 191 Juszczyk Krzysztof Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 1 1 00:38:37
2 83 Rycak Bartosz Police UKL Ósemka 1993 M20 2 1 00:39:46
3 51 Stefaniak Łukasz Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 M30 3 1 00:40:10
4 37 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M40 4 2 00:40:34
5 78 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 5 2 00:40:44
6 66 Błoniarz Mirosław Puszczyk Bukowy 1975 M40 6 3 00:41:09
7 54 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M30 7 3 00:41:39
8 268 Suplicki Grzegorz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 8 4 00:41:53
9 103 Pawliński Piotr Police UKL Ósemka 1985 M30 9 5 00:42:00
10 89 Pluta Grzegorz KB Hermes Gryfino 1963 M50 10 1 00:42:39
11 283 Polis Paweł Szczecin 1988 M20 11 2 00:42:45
12 2 Białecki Krzysztof Myślibórz 1975 M40 12 4 00:42:51
13 52 Jaroszewicz Grzegorz Police Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1973 M40 13 5 00:42:53
14 32 Kowalczyk Waldemar Kobylanka SKS Czarni Szczecin 1971 M40 14 6 00:43:09
15 298 Duchowski Robert Gryfino 100% Ekipa Gryfino 1973 M40 15 7 00:43:15
16 94 Pupkowski Kamil Skwierzyna elektronarzedzia24.pl 1984 M30 16 6 00:43:56
17 35 Jabłoński Tomasz Lubczyna 1963 M50 17 2 00:44:02
18 143 Ceniuch Sylwester 1969 M40 18 8 00:44:22
19 21 Wołowicz Wojtek Szczecin 1987 M20 19 3 00:44:44
20 1 Szurgocińska Nikolina Chojna KB Hermes Gryfino 1993 K20 1 1 00:44:45
21 125 Kmiecik Tomasz Szczecin 1975 M40 20 9 00:44:47
22 139 Mielczarek Michał Szczecin 1982 M30 21 7 00:44:51
23 57 Murawska Wioleta Szczecin 1969 K40 2 1 00:45:59
24 93 Hendzel Miłosz Szczecin 1983 M30 22 8 00:46:02
25 300 Zacharski Jerzy Trzcianka 1962 M50 23 3 00:46:28
26 114 Szymanowski Karol Szczecin 1982 M30 24 9 00:46:35
27 284 Wójciga Weronika Szczecin 1992 K20 3 2 00:46:49
28 34 Czekurlan Jacek Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 25 10 00:46:54
29 14 Śliwa Wojciech Szczecin 1974 M40 26 11 00:47:15
30 20 Sosin Tomasz Stargard 1959 M50 27 4 00:47:27
31 111 Janeczek Arkadiusz Szczecin 1980 M30 28 10 00:47:57
32 270 Jachnik Sabina Szczecin 1972 K40 4 2 00:48:36
33 142 Pietrowicz Dariusz Stargard 1987 M20 29 4 00:48:42
34 87 Mataj Maciej Gryfino 1978 M30 30 11 00:48:59
35 58 Kaczmarczyk Stanisław 1958 M50 31 5 00:49:03
36 287 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM 1973 M40 32 12 00:49:15
37 262 Pilecki Robert Szczecin Biegacze Prawobrzeże 1980 M30 33 12 00:49:22
38 275 Dyczyński Leszek Szczecin 1981 M30 34 13 00:49:26
39 271 Ruta Przemysław Szczecin 1bpzmot/12BZ 1981 M30 35 14 00:49:27
40 70 Szarmach Dariusz 1974 M40 36 13 00:49:53
41 160 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 K40 5 3 00:50:22
42 91 Strzelczyk Piotr Przytoczna 1976 M30 37 15 00:50:23
43 149 Likierski Michał Szczecin 1983 M30 38 16 00:50:33
44 43 Maciaszczyk Magda Szczecin UKL Ósemka Police 1975 K40 6 4 00:50:41
45 47 Janiszewski Mieczysław Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M50 39 6 00:50:45
46 6 Knapczyk Marek Szczecin 1966 M40 40 14 00:50:51
47 5 Ochota Jerzy 1952 M60 41 1 00:51:11
48 123 Drobczyński Wojciech Świnoujście 1985 M30 42 17 00:51:29
49 60 Rubinowski Jarosław Stargard 1976 M30 43 18 00:52:32
50 88 Winkel Arkadiusz Gryfino 1972 M40 44 15 00:52:37
51 65 Walczak Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 K30 7 1 00:52:53
52 109 Dziewierski Jacek UKL Ósemka Police 1980 M30 45 19 00:52:57
53 7 Zając Roman Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 46 16 00:53:23
54 282 Otoka Katarzyna Szczecin Puszczyk Bukowy 1977 K30 8 2 00:53:24
55 110 Wilczyńska Sylwia Szczecin 1973 K40 9 5 00:53:27
56 46 Kosmaczewski Ryszard Szczecin Judo Team Szczecin 1989 M20 47 5 00:54:22
57 281 Rutkiewicz Marek Kobylanka Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE 1966 M40 48 17 00:54:26
58 90 Brodowiński Jacek Gryfino 1976 M30 49 20 00:55:02
59 113 Ostrowski Łukasz Szczecin OSOM! Runners 1988 M20 50 6 00:55:03
60 108 Wolański Robert Szczecin Puszczyk Bukowy 1965 M50 51 7 00:55:34
61 27 Błochowiak Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1959 M50 52 8 00:55:48
62 59 Biełowiec Adrianna Szczecin 1982 K30 10 3 00:58:00
63 86 Kłyszejko Magdalena Szczecin 1979 K30 11 4 00:58:16
64 272 Strojna Dorota Szczecin 1973 K40 12 6 00:59:49
65 299 Kowalski Hubert Szczecin 1988 M20 53 7 01:00:30
66 73 Adamczuk Feliks Szczecin 1971 M40 54 18 01:01:27
67 67 Balcerak Katarzyna Kobylanka Fabryka Triatlonu 1966 K40 13 7 01:02:56
68 22 Wiśniewski Marian Szczecin 1954 M60 55 2 01:03:52
69 273 Urban Joanna Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K30 14 5 01:05:18
70 84 Sprada Joanna Szczecin Puszczyk Bukowy 1977 K30 15 6 01:05:18
71 285 Kaciupa Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K30 16 7 01:05:18
72 148 Balcerak Marek Kobylanka 1965 M50 56 9 01:07:29
73 267 Glaza Aleksandra Szczecin 1982 K30 17 8 01:09:30
74 79 Gonciarz Radosław Szczecin 1977 M30 57 21 01:09:31