Dzisiaj jest sobota, 07 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 6/6 2019-03-03 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 1 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M20 1 1 00:41:09
2 69 Kubisztal Wojtek Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 2 1 00:41:17
3 56 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M40 3 1 00:41:49
4 32 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30 4 2 00:42:11
5 203 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M30 5 3 00:42:27
6 51 Jarmoliński Piotr Mierzyn Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1976 M40 6 2 00:43:24
7 285 Sarosi Kristóf Szczecin Ironman Prodmar Szczecin 2002 M10 7 1 00:44:06
8 240 Hoppe Grzegorz Szczecin 1984 M30 8 4 00:44:11
9 163 Zamuła Paweł Szczecin Struś Kijewo 1974 M40 9 3 00:44:24
10 85 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 10 4 00:44:28
11 256 Lipertowicz Sebastian Police LoveLasy 1983 M30 11 5 00:44:44
12 180 Grudowski Konrad Szczecin 1985 M30 12 6 00:44:53
13 50 Szymański Jarosław ZAŁOM 1974 M40 13 5 00:45:05
14 2 Szczepański Adam Szczecin KB Pionier Szczecin 1985 M30 14 7 00:45:14
15 110 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 15 1 00:45:21
16 178 Brand Mario Szczecin 1980 M30 16 8 00:45:39
17 145 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M50 17 2 00:46:18
18 243 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 18 6 00:46:25
19 64 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30 19 9 00:46:37
20 103 Pachnowski Sławomir Szczecin KB Pionier 1985 M30 20 10 00:46:40
21 265 Jaros Rafał Szczecin Jaros Bike 1990 M20 21 2 00:46:55
22 222 Komisarczyk Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 K30 1 1 00:47:10
23 173 Warchalowski Arkadiusz Dobra 1976 M40 22 7 00:47:19
24 7 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 23 11 00:47:20
25 135 Utykański Jakub Szczecin 2003 M10 24 2 00:47:24
26 299 Bogdanowicz Zbigniew Szczecin 1957 M60 25 1 00:47:40
27 263 Jachnik Sabina Szczecin SKS HUSARIA 1972 K40 2 1 00:47:51
28 80 Pawełczak Damian Krzywin KB Pionier Szczecin 1990 M20 26 3 00:48:15
29 57 Zając Roman Szczecin Hawajskie Rekiny 1975 M40 27 8 00:48:27
30 18 Krześniowski Marcin Szczecin VIKING Bike Team 1978 M40 28 9 00:48:30
31 74 Zimny Tomasz Szczecin 1956 M60 29 2 00:48:44
32 284 Sarosi Gyula Mierzyn 1973 M40 30 10 00:49:03
33 113 Kmiecik Tomasz Szczecin 1975 M40 31 11 00:49:23
34 146 Nowy Witold Szczecin 1966 M50 32 3 00:49:26
35 27 Olejniczak Agnieszka Szczecin RAZ Szczecin 1982 K30 3 2 00:49:30
36 30 Mackiewicz Artur Szczecin Długobieganie 1975 M40 33 12 00:49:45
37 86 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K30 4 3 00:49:49
38 39 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M40 34 13 00:49:52
39 71 Talarek Robert Szczecin Teleramek 1977 M40 35 14 00:50:23
40 151 Stelmach Mariusz Szczecin 1986 M30 36 12 00:51:03
41 206 Wołowicz Wojtek Szczecin Puszczyk Bukowy 1987 M30 37 13 00:51:47
42 123 Gałaszewski Kamil Szczecin 1987 M30 38 14 00:51:51
43 40 Ceniuch Magdalena Szczecin 1997 K20 5 1 00:52:01
44 326 Szyszka Konrad Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 M30 39 15 00:52:09
45 161 Ceniuch Sylwester Szczecin roletki.home.pl 1969 M40 40 15 00:52:29
46 96 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 41 16 00:52:38
47 42 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K50 6 1 00:52:41
48 19 Murawska Wioletta Szczecin roletki.home.pl 1969 K40 7 2 00:52:44
49 106 Starachowska Natalia Szczecin 1993 K20 8 2 00:53:15
50 221 Szota Robert Szczecin SMT Szczecin 1988 M30 42 16 00:53:19
51 249 Zieliński Marcin Mierzyn Fizjobiegacze 1979 M30 43 17 00:53:24
52 114 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 9 3 00:53:42
53 38 Gładyszak Michał Szczecin Miszaki 1980 M30 44 18 00:53:46
54 244 Rosik Sebastian Szczecin 1980 M30 45 19 00:53:59
55 198 Lesiecka Justyna Szczecin PORR S.A. 1985 K30 10 4 00:54:04
56 60 Wiktorzak Kamil Szczecin 1979 M30 46 20 00:54:08
57 89 Michalak Jacek Szczecin 1963 M50 47 4 00:54:14
58 26 Skrzypiec Piotr Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 M20 48 4 00:54:27
59 330 Waltrowska Marta Szczecin RAZ Szczecin 1981 K30 11 5 00:54:31
60 47 Krysiak Dawid Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 M30 49 21 00:54:42
61 257 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1970 K40 12 4 00:54:46
62 3 Kwiatkowska Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20 13 3 00:54:56
63 258 Młynarczyk Krzysztof Szczecin RAZ Szczecin 1973 M40 50 17 00:55:17
64 37 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40 51 18 00:56:14
65 141 Gierlik Grzegorz Przecław 1976 M40 52 19 00:56:39
66 192 Sułkowski Marek Szczecin 1973 M40 53 20 00:57:01
67 46 Antkiewicz Agnieszka Bezrzecze 1980 K30 14 6 00:57:06
68 189 Banaś Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 M40 54 21 00:57:33
69 261 Majcher Radosław Szczecin 1977 M40 55 22 00:57:38
70 73 Matuszak Krzysztof Szczecin Matuszak Team 1974 M40 56 23 00:58:14
71 126 Pleśniak Jarosław SZCZECIN Bizon Team 1981 M30 57 22 00:58:44
72 100 Zemankiewicz Łukasz Szczecin Kanał 6 AM 1981 M30 58 23 00:59:09
73 87 Szałański Roman Stargard 1961 M50 59 5 00:59:19
74 293 Chowański Bartosz Lipiany CJS Tłumaczenia Myślibórz 1979 M30 60 24 00:59:56
75 101 Szelągiewicz Arek Szczecin 1975 M40 61 24 00:59:59
76 329 Sikorski Andrzej Szczecin 1971 M40 62 25 01:00:06
77 44 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 63 3 01:00:42
78 70 Klimecki Michał Goleniów Zabiegani Goleniów 1983 M30 64 25 01:01:08
79 143 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 15 7 01:01:22
80 242 Romanowski Sebastian Szczecin Szczecin 1976 M40 65 26 01:01:34
81 31 Mackiewicz Magdalena Szczecin 1979 K30 16 8 01:01:43
82 102 Sacharski Bartłomiej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1989 M20 66 5 01:01:55
83 272 Szelągiewicz Magdalena Szczecin 1986 K30 17 9 01:02:06
84 230 Pluto-Prądzyński Piotr Szczecin 1986 M30 67 26 01:02:16
85 13 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60 68 4 01:02:26
86 328 Sawicka Ania Szczecin 1986 K30 18 10 01:02:35
87 324 HOLCHAUZER Tomasz Szczecin 1986 M30 69 27 01:02:38
88 137 Jerzyk-Szamałek Bogusława Szczecin Puszczyk Bukowy 1969 K40 19 5 01:02:44
89 182 Suleja Joanna Stargard SZWLA Stargard 1960 K50 20 2 01:03:09
90 191 Szczypek Ola Szczecin ORKA Szczecin 1985 K30 21 11 01:03:30
91 204 Peda Leszek Police KB Dzik Police 1952 M60 70 5 01:03:54
92 218 Kempisty Alicja Szczecin BIZON TEAM 1976 K40 22 6 01:04:45
93 217 Kurzymski Piotr Szczecin BIZON TEAM 1970 M40 71 27 01:04:49
94 77 Tomczak Borowska Agnieszka Szczecin 1980 K30 23 12 01:05:27
95 129 Wiśniewski Marian szczecin 1954 M60 72 6 01:05:45
96 9 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20 73 6 01:05:47
97 323 Wojdałowicz Ewa Szczecin Puszczyk Bukowy 1981 K30 24 13 01:05:59
98 58 Dębczyński Michal Szczecin Wild Horse Zürich 1981 M30 74 28 01:06:24
99 15 Saganowski Adam Szczecin 1973 M40 75 28 01:07:59
100 327 Szudera Kamila Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1984 K30 25 14 01:08:30
101 36 Grzegorczyk Maja Wołczkowo Wierzbicki Running Project 1978 K40 26 7 01:08:33
102 12 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 27 3 01:08:53
103 321 Kusiewicz Agnieszka Szczecin 1978 K40 28 8 01:12:48
104 128 Majdan Helena szczecin 1952 K60 29 1 01:16:46
105 212 Bodnar Zbigniew Szczecin 1948 M70 76 1 01:25:33