Dzisiaj jest sobota, 26 września 2020 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 4/6 2019-01-13 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 56 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M40 1 1 00:41:43
2 69 Kubisztal Wojtek Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 2 1 00:41:45
3 215 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M20 3 1 00:42:03
4 32 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30 4 2 00:42:49
5 203 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M30 5 3 00:43:16
6 163 Zamuła Paweł Szczecin Struś Kijewo 1974 M40 6 2 00:43:59
7 133 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 7 4 00:44:06
8 155 Kamiński Łukasz Szczecin Parkrun Szczecin 1980 M30 8 5 00:44:15
9 251 Fajks Marcin Bezrzecze BiegowyWirus 1982 M30 9 6 00:44:21
10 51 Jarmoliński Piotr Mierzyn Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1976 M40 10 3 00:44:41
11 85 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 11 4 00:45:08
12 121 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K40 1 1 00:45:36
13 256 Lipertowicz Sebastian Police LoveLasy 1983 M30 12 7 00:45:41
14 61 Gajda Sebastian Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 M30 13 8 00:45:46
15 237 Michałowski Marcin Szczecin GRYFUS SZCZECIN 1980 M30 14 9 00:45:52
16 301 Nowicki Piotr Szczecin tricarbon.pl 1976 M40 15 5 00:45:55
17 145 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M50 16 1 00:46:11
18 110 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 17 2 00:46:15
19 282 Wojnach Andrzej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 M40 18 6 00:46:20
20 190 Wołoszyn Konrad Stepnica CKS ORKA SZCZECIN 1976 M40 19 7 00:46:27
21 285 Sarosi Kristóf Szczecin Ironman Prodmar Szczecin 2002 M10 20 1 00:46:30
22 64 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30 21 10 00:46:37
23 50 Szymański Jarosław ZAŁOM 1974 M40 22 8 00:46:46
24 180 Grudowski Konrad Szczecin 1985 M30 23 11 00:46:50
25 2 Szczepański Adam Szczecin KB Pionier Szczecin 1985 M30 24 12 00:46:54
26 80 Pawełczak Damian Krzywin KB Pionier Szczecin 1990 M20 25 2 00:47:12
27 118 Pluta Grzegorz Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino 1963 M50 26 3 00:47:44
28 173 Warchalowski Arkadiusz Dobra 1976 M40 27 9 00:47:54
29 18 Krześniowski Marcin Szczecin Rowerowy Z(a)łom / Gryfus Szczecin 1978 M40 28 10 00:48:08
30 243 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 29 11 00:48:22
31 91 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M40 30 12 00:48:38
32 113 Kmiecik Tomasz Szczecin 1975 M40 31 13 00:48:45
33 263 Jachnik Sabina Szczecin SKS HUSARIA 1972 K40 2 2 00:48:53
34 127 Śliwa Wojciech Szczecin KS IRONMAN CS POLSKA 1974 M40 32 14 00:48:58
35 222 Komisarczyk Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 K30 3 1 00:49:00
36 103 Pachnowski Sławomir Szczecin KB Pionier 1985 M30 33 13 00:49:06
37 Wierszycki Jarosław Szczecin Szewc ma buty to biega. 1969 M40 34 15 00:49:10
38 96 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 35 16 00:49:18
39 299 Bogdanowicz Zbigniew Szczecin 1957 M60 36 1 00:49:26
40 166 Ułanowicz Tomasz Szczecin 1971 M40 37 17 00:50:08
41 74 Zimny Tomasz Szczecin 1956 M60 38 2 00:50:11
42 24 Opaska Marcin Szczecin Przebiegłe Jenoty 1980 M30 39 14 00:50:15
43 265 Jaros Rafał Szczecin Jaros Bike 1990 M20 40 3 00:50:43
44 27 Olejniczak Agnieszka Szczecin RAZ Szczecin 1982 K30 4 2 00:50:48
45 168 Biernacki Andrzej Mostkowo Teamochal 1976 M40 41 18 00:51:04
46 234 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50 42 4 00:51:18
47 122 Aleksiewicz Adrian Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 M40 43 19 00:51:31
48 221 Szota Robert Szczecin SMT Szczecin 1988 M30 44 15 00:51:41
49 149 Stelmach Arkadiusz Szczecin 1992 M20 45 4 00:51:50
50 123 Gałaszewski Kamil Szczecin 1987 M30 46 16 00:51:52
51 71 Talarek Robert Szczecin Teleramek 1977 M40 47 20 00:52:27
52 26 Skrzypiec Piotr Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 M20 48 5 00:52:35
53 45 Surdacki Piotr Szczecin 1976 M40 49 21 00:52:37
54 19 Murawska Wioletta Szczecin roletki.home.pl 1969 K40 5 3 00:52:56
55 106 Starachowska Natalia Szczecin 1993 K20 6 1 00:53:07
56 86 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K30 7 3 00:53:19
57 249 Zieliński Marcin Mierzyn Fizjobiegacze 1979 M30 50 17 00:53:27
58 150 Markwordt Maciej Szczecin 1982 M30 51 18 00:53:41
59 108 Woropaj Beniamin Szczecin Haalo.pl 1986 M30 52 19 00:53:59
60 42 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K50 8 1 00:54:05
61 144 Wolański Robert Szczecin 1965 M50 53 5 00:54:09
62 239 Kaczała Zbigniew Binowo 1964 M50 54 6 00:54:21
63 283 Brasel Marcin Szczecin Przebiegli po Przejściach 1971 M40 55 22 00:54:37
64 130 Kondela Paweł Choszczno Aktywne Choszczno 1975 M40 56 23 00:54:40
65 7 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 57 20 00:54:47
66 84 Szycko Tomasz Szczecin Festa 1970 M40 58 24 00:54:54
67 3 Kwiatkowska Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20 9 2 00:54:55
68 60 Wiktorzak Kamil Szczecin 1979 M30 59 21 00:55:03
69 47 Krysiak Dawid Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 M30 60 22 00:55:11
70 244 Rosik Sebastian Szczecin 1980 M30 61 23 00:55:14
71 297 Mazan Bartłomiej Szczecin KOS BnO Szczczecin 1992 M20 62 6 00:55:21
72 290 Wypych Maciej Wołczkowo Przebiegłe Jenoty 1981 M30 63 24 00:55:32
73 37 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40 64 25 00:55:40
74 72 Drozdek Iwona Kobylanka Charty 1968 K50 10 2 00:55:42
75 41 Samson Robert Warzymice Bestia Team 1978 M40 65 26 00:55:47
76 30 Mackiewicz Artur Szczecin Długobieganie 1975 M40 66 27 00:55:50
77 114 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 11 4 00:55:57
78 38 Gładyszak Michał Szczecin Miszaki 1980 M30 67 25 00:56:06
79 151 Stelmach Mariusz Szczecin 1986 M30 68 26 00:56:16
80 295 Włodarczyk Łukasz Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 69 27 00:56:23
81 298 Zarębski Mirosław Pyrzyce Pyrzyce Biegają 1966 M50 70 7 00:57:11
82 66 Nowak Dorota Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 12 4 00:57:14
83 202 Sosin Tomasz Stargard SZWLA 1959 M50 71 8 00:57:27
84 291 Kułakowski Marcin Szczecin 1988 M30 72 28 00:57:49
85 115 Rybicki Janusz Police 1950 M60 73 3 00:58:05
86 58 Dębczyński Michal Szczecin Wild Horse Zürich 1981 M30 74 29 00:58:30
87 141 Gierlik Grzegorz Przecław 1976 M40 75 28 00:58:45
88 189 Banaś Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 M40 76 29 00:58:49
89 5 Zarzycki Piotr Szczecin 1968 M50 77 9 00:58:51
90 273 Glebkowicz Agnieszka Szczecin Przebiegłe Jenoty 1979 K30 13 5 00:58:57
91 193 Przerywacz Michał Bełchatów 1994 M20 78 7 00:59:00
92 176 Pierzak Aleksandra Choszczno Aktywne Choszczno 1983 K30 14 6 00:59:27
93 230 Pluto-Prądzyński Piotr Szczecin 1986 M30 79 30 00:59:48
94 46 Antkiewicz Agnieszka Bezrzecze 1980 K30 15 7 00:59:56
95 258 Młynarczyk Krzysztof Szczecin RAZ Szczecin 1973 M40 80 30 00:59:59
96 199 Lichaczewski Konrad SZCZECIN OZKB 1972 M40 81 31 01:00:09
97 305 Jachnik Robert Szczecin 1967 M50 82 10 01:00:12
98 14 Sądel Krzysztof Szczecin 1970 M40 83 32 01:00:15
99 274 Siedlecki Adam Wiktor Szczecin Przebiegli po Przejściach 1973 M40 84 33 01:00:19
100 67 Kowalczyk Paweł Radziszewo Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1983 M30 85 31 01:00:23
101 104 Bączyk Adam SZCZECIN Monia Gym 1977 M40 86 34 01:00:46
102 296 Zdun Paweł Szczecin 1975 M40 87 35 01:00:49
103 266 Kaczmarczyk Stanisław Stargard 1958 M60 88 4 01:00:53
104 53 Dul Magdalena Nowe Czarnowo 1977 K40 16 5 01:00:56
105 293 Chowański Bartosz Lipiany CJS Tłumaczenia Myślibórz 1979 M30 89 32 01:01:00
106 95 Strzelec Tomasz Gryfino Dirty Deeds 1975 M40 90 36 01:01:03
107 153 Szlosek Łukasz Szczecin 1985 M30 91 33 01:01:07
108 65 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M50 92 11 01:01:33
109 261 Majcher Radosław Szczecin 1977 M40 93 37 01:01:37
110 300 Tomczak-Cwał Sylwia Mierzyn Karkonosz Running Team 1975 K40 17 6 01:01:40
111 226 Lal Małgorzata Pyrzyce Pyrzyce biegają 1970 K40 18 7 01:01:44
112 87 Szałański Roman Stargard 1961 M50 94 12 01:01:47
113 25 Żyluk Bożena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1971 K40 19 8 01:01:58
114 165 Ułanowicz Katarzyna Szczecin 1978 K40 20 9 01:02:30
115 302 Bochen Izabela Bezrzecze RAZ Szczecin 1975 K40 21 10 01:03:08
116 81 Bobel Urszula Goleniów Zabiegani Goleniów 1983 K30 22 8 01:03:28
117 242 Romanowski Sebastian Szczecin Szczecin 1976 M40 95 38 01:03:52
118 31 Mackiewicz Magdalena Szczecin 1979 K30 23 9 01:05:19
119 233 Wiencis Małgorzata Szczecin RAZ SZCZECIN 1977 K40 24 11 01:05:26
120 107 Budna Anna Szczecin 1979 K30 25 10 01:05:37
121 182 Suleja Joanna Stargard SZWLA Stargard 1960 K50 26 3 01:05:43
122 13 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60 96 5 01:05:49
123 111 Niewadzik Ula SZCZECIN 1972 K40 27 12 01:06:58
124 255 Słoboda Robert Gryfino 1972 M40 97 39 01:07:11
125 143 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 28 11 01:07:21
126 281 Sobota Edyta Szczecin Coolbike Szczecin / LIV Polska 1986 K30 29 12 01:07:29
127 129 Wiśniewski Marian szczecin 1954 M60 98 6 01:08:50
128 217 Kurzymski Piotr Szczecin BIZON TEAM 1970 M40 99 40 01:09:44
129 218 Kempisty Alicja Szczecin BIZON TEAM 1976 K40 30 13 01:09:47
130 73 Matuszak Krzysztof Szczecin Matuszak Team 1974 M40 100 41 01:10:00
131 304 Bednarczyk Sylwia Szczecin Puszczyk Bukowy 1977 K40 31 14 01:10:14
132 15 Saganowski Adam Szczecin 1973 M40 101 42 01:10:33
133 191 Szczypek Ola Szczecin ORKA Szczecin 1985 K30 32 13 01:10:39
134 12 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 33 4 01:11:12
135 252 Duda-Religa Ewelina Szczecin 1976 K40 34 15 01:11:22
136 138 Piątkowska Izabela Szczecin 1984 K30 35 14 01:11:27
137 137 Jerzyk-Szamałek Bogusława Szczecin Puszczyk Bukowy 1969 K40 36 16 01:11:30
138 82 Matuszak Anita Szczecin Matuszak Team 1975 K40 37 17 01:11:52
139 10 Kos Piotr Szczecin 1956 M60 102 7 01:12:42
140 225 Zając Daria Szczecin 1979 K30 38 15 01:14:00
141 303 Długokęcki Mateusz Gryfino Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1981 M30 103 34 01:17:26
142 128 Majdan Helena szczecin 1952 K60 39 1 01:18:26