Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 3/6 2018-12-09 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 1 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M20 1 1 00:41:44
2 56 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M40 2 1 00:41:46
3 280 Niewiadomski Konrad Dębno AC Milan 1982 M30 3 1 00:42:30
4 69 Kubisztal Wojtek Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 4 2 00:42:35
5 215 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M20 5 2 00:42:42
6 275 Staniszczak Łukasz Szczecin 1993 M20 6 3 00:42:54
7 203 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M30 7 3 00:43:11
8 279 Łużyński Tomasz Szczecin TT Szczecin 1976 M40 8 2 00:43:41
9 32 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30 9 4 00:43:53
10 163 Zamuła Paweł Szczecin Struś Kijewo 1974 M40 10 3 00:43:56
11 133 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 11 5 00:44:26
12 155 Kamiński Łukasz Szczecin Parkrun Szczecin 1980 M30 12 6 00:44:42
13 286 Szczepański Adam Piotr Szczecin Albatrosy 1981 M30 13 7 00:44:50
14 61 Gajda Sebastian Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 M30 14 8 00:45:04
15 80 Pawełczak Damian Krzywin KB Pionier Szczecin 1990 M20 15 4 00:45:06
16 250 Hendzel Miłosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1983 M30 16 9 00:45:11
17 51 Jarmoliński Piotr Mierzyn Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1976 M40 17 4 00:45:18
18 251 Fajks Marcin Bezrzecze BiegowyWirus 1982 M30 18 10 00:45:23
19 105 Ława Bartosz Szczecin 1979 M30 19 11 00:45:28
20 121 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K40 1 1 00:45:36
21 145 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M50 20 1 00:45:40
22 85 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 21 5 00:45:42
23 243 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 22 6 00:45:48
24 2 Szczepański Adam Szczecin KB Pionier Szczecin 1985 M30 23 12 00:45:52
25 17 Denkiewicz Tomasz Szczecin Parkrun Szczecin 1978 M40 24 7 00:46:15
26 110 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 25 2 00:46:21
27 240 Hoppe Grzegorz Szczecin 1984 M30 26 13 00:46:29
28 59 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 27 14 00:46:41
29 64 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30 28 15 00:47:01
30 118 Pluta Grzegorz Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino 1963 M50 29 3 00:47:04
31 50 Szymański Jarosław ZAŁOM 1974 M40 30 8 00:47:06
32 285 Sarosi Kristóf Szczecin Ironman Prodmar Szczecin 2002 M10 31 1 00:47:13
33 237 Michałowski Marcin Szczecin GRYFUS SZCZECIN 1980 M30 32 16 00:47:15
34 282 Wojnach Andrzej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 M40 33 9 00:47:17
35 180 Grudowski Konrad Szczecin 1985 M30 34 17 00:47:19
36 256 Lipertowicz Sebastian Police LoveLasy 1983 M30 35 18 00:47:22
37 57 Zając Roman Szczecin Hawajskie Rekiny 1975 M40 36 10 00:47:24
38 136 Wierszycki Jarosław Szczecin Szewc ma buty to biega. 1969 M40 37 11 00:47:26
39 103 Pachnowski Sławomir Szczecin KB Pionier 1985 M30 38 19 00:47:49
40 91 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M40 39 12 00:48:00
41 18 Krześniowski Marcin Szczecin Rowerowy Z(a)łom / Gryfus Szczecin 1978 M40 40 13 00:48:09
42 113 Kmiecik Tomasz Szczecin 1975 M40 41 14 00:48:12
43 263 Jachnik Sabina Szczecin SKS HUSARIA 1972 K40 2 2 00:48:15
44 284 Sarosi Gyula Mierzyn 1973 M40 42 15 00:48:36
45 173 Warchalowski Arkadiusz Dobra 1976 M40 43 16 00:48:38
46 158 Kowalczyk Waldemar Kobylanka roletki.home.pl 1971 M40 44 17 00:48:50
47 7 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 45 20 00:49:18
48 222 Komisarczyk Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 K30 3 1 00:49:39
49 127 Śliwa Wojciech Szczecin KS IRONMAN CS POLSKA 1974 M40 46 18 00:49:59
50 146 Nowy Witold Szczecin 1966 M50 47 4 00:50:04
51 93 Gontarz Artur Szczecin 1973 M40 48 19 00:50:12
52 149 Stelmach Arkadiusz Szczecin 1992 M20 49 5 00:50:16
53 96 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 50 20 00:50:20
54 27 Olejniczak Agnieszka Szczecin RAZ Szczecin 1982 K30 4 2 00:50:47
55 265 Jaros Rafał Szczecin Jaros Bike 1990 M20 51 6 00:51:14
56 122 Aleksiewicz Adrian Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 M40 52 21 00:51:23
57 234 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50 53 5 00:51:30
58 24 Opaska Marcin Szczecin Przebiegłe Jenoty 1980 M30 54 21 00:51:36
59 71 Talarek Robert Szczecin Teleramek 1977 M40 55 22 00:52:02
60 221 Szota Robert Szczecin SMT Szczecin 1988 M30 56 22 00:52:11
61 106 Starachowska Natalia Szczecin 1993 K20 5 1 00:52:19
62 26 Skrzypiec Piotr Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 M20 57 7 00:52:23
63 84 Szycko Tomasz Szczecin Festa 1970 M40 58 23 00:52:40
64 45 Surdacki Piotr Szczecin 1976 M40 59 24 00:52:44
65 249 Zieliński Marcin Mierzyn Fizjobiegacze 1979 M30 60 23 00:52:50
66 42 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K50 6 1 00:52:54
67 108 Woropaj Beniamin Szczecin Haalo.pl 1986 M30 61 24 00:52:59
68 72 Drozdek Iwona Kobylanka Charty 1968 K50 7 2 00:53:20
69 30 Mackiewicz Artur Szczecin Długobieganie 1975 M40 62 25 00:53:21
70 150 Markwordt Maciej Szczecin 1982 M30 63 25 00:53:30
71 89 Michalak Jacek Szczecin 1963 M50 64 6 00:53:37
72 38 Gładyszak Michał Szczecin Miszaki 1980 M30 65 26 00:53:42
73 257 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1970 K40 8 3 00:54:11
74 115 Rybicki Janusz Police 1950 M60 66 1 00:54:50
75 47 Krysiak Dawid Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 M30 67 27 00:54:59
76 276 Staniszczak Zenon Warzymice 1963 M50 68 7 00:55:05
77 277 Staniszczak Paweł Szczecin 1989 M20 69 8 00:55:07
78 283 Brasel Marcin Szczecin Przebiegli po Przejściach 1971 M40 70 26 00:55:11
79 231 Sprogis Joasia Szczecin Tricarbon.pl 1977 K40 9 4 00:55:13
80 135 Utykański Jakub Szczecin 2003 M10 71 2 00:55:45
81 287 Łachacz Irmina Szczec in Artuentura Swimrunblondes 1984 K30 10 3 00:56:14
82 151 Stelmach Mariusz Szczecin 1986 M30 72 28 00:56:22
83 52 Maciaszczyk Magda Szczecin 1975 K40 11 5 00:56:27
84 60 Wiktorzak Kamil Szczecin 1979 M30 73 29 00:56:29
85 262 Pilarski Paweł Szczecin DBK Szczecin 1978 M40 74 27 00:56:34
86 189 Banaś Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 M40 75 28 00:56:37
87 244 Rosik Sebastian Szczecin 1980 M30 76 30 00:56:46
88 114 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 12 6 00:56:51
89 66 Nowak Dorota Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 13 4 00:56:52
90 41 Samson Robert Warzymice Bestia Team 1978 M40 77 29 00:56:56
91 197 Szymańska Jolanta Mosty 1982 1982 K30 14 5 00:57:15
92 39 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M40 78 30 00:57:16
93 3 Kwiatkowska Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20 15 2 00:57:28
94 239 Kaczała Zbigniew Binowo 1964 M50 79 8 00:57:35
95 62 Krupieńczyk Joanna Szczecin 1984 K30 16 6 00:57:36
96 109 Wypijewski Igor Szczecin Festa 1977 M40 80 31 00:57:46
97 104 Bączyk Adam SZCZECIN Monia Gym 1977 M40 81 32 00:57:59
98 193 Przerywacz Michał Bełchatów 1994 M20 82 9 00:58:29
99 37 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40 83 33 00:58:36
100 266 Kaczmarczyk Stanisław Stargard 1958 M60 84 2 00:58:43
101 6 Żygieło Monika Choszczno choszczeńska 10 1976 K40 17 7 00:58:54
102 143 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 18 7 00:59:13
103 246 Szatanek Ewa Buk 1976 K40 19 8 00:59:31
104 258 Młynarczyk Krzysztof Szczecin RAZ Szczecin 1973 M40 85 34 00:59:49
105 5 Zarzycki Piotr Szczecin 1968 M50 86 9 00:59:55
106 23 Trela Krzysztof Załom 1989 M20 87 10 01:00:13
107 202 Sosin Tomasz Stargard SZWLA 1959 M50 88 10 01:00:24
108 44 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 89 3 01:00:32
109 273 Glebkowicz Agnieszka Szczecin Przebiegłe Jenoty 1979 K30 20 8 01:00:38
110 226 Lal Małgorzata Pyrzyce Pyrzyce biegają 1970 K40 21 9 01:00:44
111 176 Pierzak Aleksandra Choszczno Aktywne Choszczno 1983 K30 22 9 01:00:46
112 199 Lichaczewski Konrad SZCZECIN OZKB 1972 M40 90 35 01:00:54
113 58 Dębczyński Michal Szczecin Wild Horse Zürich 1981 M30 91 31 01:01:00
114 70 Klimecki Michał Goleniów Zabiegani Goleniów 1983 M30 92 32 01:01:18
115 261 Majcher Radosław Szczecin 1977 M40 93 36 01:01:28
116 25 Żyluk Bożena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1971 K40 23 10 01:01:53
117 63 Tokarska Agnieszka Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 K40 24 11 01:01:56
118 230 Pluto-Prądzyński Piotr Szczecin 1986 M30 94 33 01:01:59
119 65 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M50 95 11 01:02:06
120 153 Szlosek Łukasz Szczecin 1985 M30 96 34 01:02:57
121 281 Sobota Edyta Szczecin LIV Polska 1986 K30 25 10 01:03:17
122 204 Peda Leszek Police KB Dzik Police 1952 M60 97 4 01:03:20
123 81 Bobel Urszula Goleniów Zabiegani Goleniów 1983 K30 26 11 01:03:24
124 242 Romanowski Sebastian Szczecin Szczecin 1976 M40 98 37 01:03:31
125 101 Szelągiewicz Arek Szczecin 1975 M40 99 38 01:03:36
126 272 Szelągiewicz Magdalena Szczecin 1986 K30 27 12 01:03:50
127 13 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60 100 5 01:03:53
128 14 Sądel Krzysztof Szczecin 1970 M40 101 39 01:03:58
129 129 Wiśniewski Marian szczecin 1954 M60 102 6 01:04:09
130 227 Jankowski Tomasz Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1977 M40 103 40 01:04:34
131 31 Mackiewicz Magdalena Szczecin 1979 K30 28 13 01:04:41
132 182 Suleja Joanna Stargard SZWLA Stargard 1960 K50 29 3 01:04:49
133 218 Kempisty Alicja Szczecin BIZON TEAM 1976 K40 30 12 01:06:43
134 217 Kurzymski Piotr Szczecin BIZON TEAM 1970 M40 104 41 01:06:44
135 94 Maksymiak Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 K30 31 14 01:07:11
136 157 Adamczuk Feliks Szczecin 1971 M40 105 42 01:07:52
137 9 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20 106 11 01:08:20
138 15 Saganowski Adam Szczecin 1973 M40 107 43 01:08:45
139 183 Małecki Artur Stargard 1978 M40 108 44 01:09:22
140 12 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 32 4 01:09:58
141 245 Łużyńska Katarzyna Szczecin 1979 K30 33 15 01:12:26
142 10 Kos Piotr Szczecin 1956 M60 109 7 01:13:35
143 225 Zając Daria Szczecin 1979 K30 34 16 01:14:12
144 68 Klimecka Katarzyna Goleniów Zabiegani Goleniów 1984 K30 35 17 01:15:10
145 16 Cieśla Beata Goleniow Zabiegani Goleniów 1963 K50 36 5 01:15:12
146 128 Majdan Helena szczecin 1952 K60 37 1 01:15:38
147 212 Bodnar Zbigniew Szczecin 1948 M70 110 1 01:24:43
148 120 Ziomek Krzysztof Szczecin 1993 M20 111 12 01:42:27
149 164 Kropidłowski Florian Police UKL Ósemka 1935 M80 112 2 02:16:16