Dzisiaj jest sobota, 26 września 2020 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 2/6 2018-11-25 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 1 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M20 1 1 00:41:46
2 56 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M40 2 1 00:41:48
3 116 Juszczyk Krzysztof Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 3 2 00:42:13
4 69 Kubisztal Wojtek Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 4 1 00:42:22
5 203 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M30 5 2 00:42:42
6 215 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M20 6 2 00:42:55
7 163 Zamuła Paweł Szczecin Struś Kijewo 1974 M40 7 3 00:43:21
8 32 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30 8 3 00:43:29
9 145 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M50 9 1 00:43:36
10 155 Kamiński Łukasz Szczecin Parkrun Szczecin 1980 M30 10 4 00:43:42
11 133 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 11 5 00:43:52
12 51 Jarmoliński Piotr Mierzyn Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1976 M40 12 4 00:44:02
13 61 Gajda Sebastian Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 M30 13 6 00:44:40
14 110 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 14 2 00:44:49
15 250 Hendzel Miłosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1983 M30 15 7 00:45:04
16 121 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K40 1 1 00:45:08
17 57 Zając Roman Szczecin Hawajskie Rekiny 1975 M40 16 5 00:45:14
18 251 Fajks Marcin Bezrzecze BiegowyWirus 1982 M30 17 8 00:45:21
19 118 Pluta Grzegorz Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino 1963 M50 18 3 00:45:40
20 235 Kapłaniak Adrian Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1985 M30 19 9 00:45:42
21 59 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 20 10 00:45:47
22 80 Pawełczak Damian Krzywin KB Pionier Szczecin 1990 M20 21 3 00:45:54
23 243 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 22 6 00:46:19
24 286 Szczepański Adam Piotr Szczecin Albatrosy 1981 M30 23 11 00:46:34
25 301 Nowicki Piotr Szczecin tricarbon.pl 1976 M40 24 7 00:46:41
26 103 Pachnowski Sławomir Szczecin KB Pionier 1985 M30 25 12 00:46:43
27 254 Hawrot Sylwester Goleniów CROWN GOLENIOW 1968 M50 26 4 00:46:58
28 Wierszycki Jarosław Szczecin Szewc ma buty to biega. 1969 M40 27 8 00:47:03
29 2 Szczepański Adam Szczecin KB Pionier Szczecin 1985 M30 28 13 00:47:15
30 85 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 29 9 00:47:38
31 240 Hoppe Grzegorz Szczecin 1984 M30 30 14 00:47:43
32 256 Lipertowicz Sebastian Police LoveLasy 1983 M30 31 15 00:47:45
33 17 Denkiewicz Tomasz Szczecin Parkrun Szczecin 1978 M40 32 10 00:48:03
34 263 Jachnik Sabina Szczecin SKS HUSARIA 1972 K40 2 2 00:48:20
35 173 Warchalowski Arkadiusz Dobra 1976 M40 33 11 00:48:34
36 222 Komisarczyk Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 K30 3 1 00:48:39
37 93 Gontarz Artur Szczecin 1973 M40 34 12 00:48:56
38 91 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M40 35 13 00:49:22
39 146 Nowy Witold Szczecin 1966 M50 36 5 00:49:37
40 7 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 37 16 00:49:48
41 27 Olejniczak Agnieszka Szczecin RAZ Szczecin 1982 K30 4 2 00:49:57
42 74 Zimny Tomasz Szczecin 1956 M60 38 1 00:50:02
43 18 Krześniowski Marcin Szczecin Rowerowy Z(a)łom / Gryfus Szczecin 1978 M40 39 14 00:50:22
44 123 Gałaszewski Kamil Szczecin 1987 M30 40 17 00:50:31
45 234 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50 41 6 00:51:03
46 265 Jaros Rafał Szczecin Jaros Bike 1990 M20 42 4 00:51:16
47 122 Aleksiewicz Adrian Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 M40 43 15 00:51:19
48 40 Ceniuch Magdalena Szczecin 1997 K20 5 1 00:51:21
49 135 Utykański Jakub Szczecin 2003 M10 44 1 00:51:25
50 24 Opaska Marcin Szczecin Przebiegłe Jenoty 1980 M30 45 18 00:51:33
51 84 Szycko Tomasz Szczecin Festa 1970 M40 46 16 00:51:43
52 86 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K30 6 3 00:51:48
53 149 Stelmach Arkadiusz Szczecin 1992 M20 47 5 00:51:51
54 45 Surdacki Piotr Szczecin 1976 M40 48 17 00:51:57
55 38 Gładyszak Michał Szczecin Miszaki 1980 M30 49 19 00:52:10
56 89 Michalak Jacek Szczecin 1963 M50 50 7 00:52:24
57 144 Wolański Robert Szczecin 1965 M50 51 8 00:52:27
58 106 Starachowska Natalia Szczecin 1993 K20 7 2 00:52:35
59 26 Skrzypiec Piotr Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 M20 52 6 00:52:38
60 42 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K50 8 1 00:52:39
61 96 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 53 18 00:53:00
62 102 Sacharski Bartłomiej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1989 M20 54 7 00:53:23
63 108 Woropaj Beniamin Szczecin Haalo.pl 1986 M30 55 20 00:53:37
64 257 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1970 K40 9 3 00:53:42
65 202 Sosin Tomasz Stargard SZWLA 1959 M50 56 9 00:53:48
66 219 Adamowicz Daniel Szczecin KB Pionier Szczecin 1984 M30 57 21 00:53:54
67 72 Drozdek Iwona Kobylanka Charty 1968 K50 10 2 00:53:56
68 30 Mackiewicz Artur Szczecin Długobieganie 1975 M40 58 19 00:53:58
69 249 Zieliński Marcin Mierzyn Fizjobiegacze 1979 M30 59 22 00:54:00
70 150 Markwordt Maciej Szczecin 1982 M30 60 23 00:54:10
71 47 Krysiak Dawid Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 M30 61 24 00:54:18
72 130 Kondela Paweł Choszczno Aktywne Choszczno 1975 M40 62 20 00:54:21
73 198 Lesiecka Justyna Szczecin PORR S.A. 1985 K30 11 4 00:54:25
74 231 Sprogis Joasia Szczecin Tricarbon.pl 1977 K40 12 4 00:54:47
75 223 Guzikiewicz Mirosław Goleniów Rozbiegany Goleniów 1972 M40 63 21 00:54:55
76 126 Pleśniak Jarosław SZCZECIN Bizon Team 1981 M30 64 25 00:54:59
77 109 Wypijewski Igor Szczecin Festa 1977 M40 65 22 00:55:16
78 115 Rybicki Janusz Police 1950 M60 66 2 00:55:28
79 244 Rosik Sebastian Szczecin 1980 M30 67 26 00:55:40
80 260 Wiśniewski Piotr Szczecin MTR Szczecin Team 1979 M30 68 27 00:55:43
81 52 Maciaszczyk Magda Szczecin 1975 K40 13 5 00:55:49
82 95 Strzelec Tomasz Gryfino Wieczorne Bieganie w Gryfinie 1975 M40 69 23 00:55:51
83 264 Rogacki Paweł Dobra 1978 M40 70 24 00:56:18
84 3 Kwiatkowska Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20 14 3 00:56:26
85 151 Stelmach Mariusz Szczecin 1986 M30 71 28 00:56:42
86 67 Kowalczyk Paweł Radziszewo Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1983 M30 72 29 00:56:50
87 189 Banaś Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 M40 73 25 00:56:54
88 66 Nowak Dorota Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 15 5 00:56:56
89 46 Antkiewicz Agnieszka Bezrzecze 1980 K30 16 6 00:57:00
90 239 Kaczała Zbigniew Binowo 1964 M50 74 10 00:57:07
91 6 Żygieło Monika Choszczno choszczeńska 10 1976 K40 17 6 00:57:09
92 241 Morawiak Krzysztof Szczecin 1981 M30 75 30 00:57:12
93 60 Wiktorzak Kamil Szczecin 1979 M30 76 31 00:57:15
94 114 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 18 7 00:57:19
95 104 Bączyk Adam SZCZECIN Monia Gym 1977 M40 77 26 00:57:21
96 37 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40 78 27 00:57:23
97 197 Szymańska Jolanta Mosty 1982 1982 K30 19 7 00:57:25
98 246 Szatanek Ewa Buk 1976 K40 20 8 00:57:32
99 41 Samson Robert Warzymice Bestia Team 1978 M40 79 28 00:57:35
100 87 Szałański Roman Stargard 1961 M50 80 11 00:58:05
101 253 Strąk Izabela Szczecin 1975 K40 21 9 00:58:13
102 266 Kaczmarczyk Stanisław Stargard 1958 M60 81 3 00:58:38
103 83 Łukaszewska Anna Przeclaw 3LGGNS (triledzins) 1974 K40 22 10 00:58:49
104 44 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 82 4 00:58:52
105 58 Dębczyński Michal Szczecin Wild Horse Zürich 1981 M30 83 32 00:59:10
106 43 Patyk Joanna Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1986 K30 23 8 00:59:24
107 14 Sądel Krzysztof Szczecin 1970 M40 84 29 00:59:31
108 258 Młynarczyk Krzysztof Szczecin RAZ Szczecin 1973 M40 85 30 00:59:35
109 23 Trela Krzysztof Załom 1989 M20 86 8 00:59:40
110 65 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M50 87 12 00:59:52
111 53 Dul Magdalena Nowe Czarnowo 1977 K40 24 11 00:59:58
112 143 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 25 9 01:00:01
113 176 Pierzak Aleksandra Choszczno Aktywne Choszczno 1983 K30 26 10 01:00:13
114 172 Jakubiak Anna Szczecin RAZ Szczecin 1969 K40 27 12 01:00:35
115 226 Lal Małgorzata Pyrzyce Pyrzyce biegają 1970 K40 28 13 01:00:37
116 101 Szelągiewicz Arek Szczecin 1975 M40 88 31 01:00:44
117 5 Zarzycki Piotr Szczecin 1968 M50 89 13 01:00:53
118 233 Wiencis Małgorzata Szczecin RAZ SZCZECIN 1977 K40 29 14 01:01:11
119 63 Tokarska Agnieszka Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 K40 30 15 01:01:14
120 107 Budna Anna Szczecin 1979 K30 31 11 01:01:21
121 13 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60 90 5 01:01:42
122 25 Żyluk Bożena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1971 K40 32 16 01:01:55
123 153 Szlosek Łukasz Szczecin 1985 M30 91 33 01:01:58
124 261 Majcher Radosław Szczecin 1977 M40 92 32 01:02:00
125 137 Jerzyk-Szamałek Bogusława Szczecin Puszczyk Bukowy 1969 K40 33 17 01:02:20
126 193 Przerywacz Michał Bełchatów 1994 M20 93 9 01:02:42
127 70 Klimecki Michał Goleniów Zabiegani Goleniów 1983 M30 94 34 01:02:44
128 100 Zemankiewicz Łukasz Szczecin Kanał 6 AM 1981 M30 95 35 01:02:55
129 129 Wiśniewski Marian szczecin 1954 M60 96 6 01:03:04
130 182 Suleja Joanna Stargard SZWLA Stargard 1960 K50 34 3 01:03:06
131 242 Romanowski Sebastian Szczecin Szczecin 1976 M40 97 33 01:03:30
132 81 Bobel Urszula Goleniów Zabiegani Goleniów 1983 K30 35 12 01:04:05
133 267 Wójcik Julian Stargard 1954 M60 98 7 01:04:08
134 227 Jankowski Tomasz Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1977 M40 99 34 01:04:18
135 204 Peda Leszek Police KB Dzik Police 1952 M60 100 8 01:04:30
136 9 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20 101 10 01:04:32
137 184 Łysoń Andrzej Stargard 1980 M30 102 36 01:04:34
138 90 Kowalski Hubert Szczecin Single Grump 1988 M30 103 37 01:04:45
139 247 Jastrzemski Marcin Szczecin Iron Insane 1980 M30 104 38 01:05:26
140 255 Słoboda Robert Gryfino 1972 M40 105 35 01:05:59
141 31 Mackiewicz Magdalena Szczecin 1979 K30 36 13 01:06:50
142 77 Tomczak Borowska Agnieszka Szczecin 1980 K30 37 14 01:07:11
143 12 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 38 4 01:07:24
144 15 Saganowski Adam Szczecin 1973 M40 106 36 01:08:06
145 138 Piątkowska Izabela Szczecin 1984 K30 39 15 01:08:59
146 259 Kostrzewska Konstancja Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1992 K20 40 4 01:09:01
147 34 Twarogal Kamil Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1990 M20 107 11 01:09:02
148 140 Strojna Dorota Szczecin Puszczyk Bukowy 1973 K40 41 18 01:09:09
149 36 Grzegorczyk Maja Wołczkowo Wierzbicki Running Project 1978 K40 42 19 01:09:43
150 183 Małecki Artur Stargard 1978 M40 108 37 01:10:53
151 82 Matuszak Anita Szczecin Matuszak Team 1975 K40 43 20 01:11:16
152 73 Matuszak Krzysztof Szczecin Matuszak Team 1974 M40 109 38 01:11:19
153 245 Łużyńska Katarzyna Szczecin 1979 K30 44 16 01:11:57
154 225 Zając Daria Szczecin 1979 K30 45 17 01:12:24
155 252 Duda-Religa Ewelina Szczecin 1976 K40 46 21 01:12:38
156 128 Majdan Helena szczecin 1952 K60 47 1 01:12:57
157 224 Cieniawska Katarzyna Kobylanka 1995 K20 48 5 01:12:59
158 238 Guziekiewicz Adrianna Goleniów Zabiegani Goleniow 1979 K30 49 18 01:14:18
159 68 Klimecka Katarzyna Goleniów Zabiegani Goleniów 1984 K30 50 19 01:14:18
160 16 Cieśla Beata Goleniow Zabiegani Goleniów 1963 K50 51 5 01:14:19
161 303 Długokęcki Mateusz Gryfino Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1981 M30 110 39 01:14:19
162 248 Niedźwiecki Józef Bielkowo 1972 M40 111 39 01:15:21
163 212 Bodnar Zbigniew Szczecin 1948 M70 112 1 01:17:43
164 164 Kropidłowski Florian Police UKL Ósemka 1935 M80 113 2 02:33:48