Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 1/6 2018-10-28 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 56 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M40 1 1 00:42:11
2 98 Marynowski Marcin Szczecin ENEA Szczecin 1973 M40 2 2 00:42:52
3 203 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M30 3 1 00:42:55
4 69 Kubisztal Wojtek Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 4 2 00:43:00
5 116 Juszczyk Krzysztof Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 5 3 00:44:18
6 155 Kamiński Łukasz Szczecin Parkrun Szczecin 1980 M30 6 3 00:44:21
7 163 Zamuła Paweł Szczecin Struś Kijewo 1974 M40 7 4 00:44:26
8 133 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 8 4 00:44:38
9 61 Gajda Sebastian Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 M30 9 5 00:44:41
10 145 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M50 10 1 00:44:58
11 169 Filipek Marcin Choszczno DAS / 12 BZ 1983 M30 11 6 00:45:03
12 121 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K40 1 1 00:45:06
13 64 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30 12 7 00:45:09
14 59 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 13 8 00:45:11
15 85 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 14 5 00:45:17
16 80 Pawełczak Damian Krzywin KB Pionier Szczecin 1990 M20 15 1 00:45:33
17 152 Cibart Piotr SZCZECIN 1971 M40 16 6 00:45:38
18 158 Kowalczyk Waldemar Kobylanka roletki.home.pl 1971 M40 17 7 00:45:46
19 110 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 18 2 00:45:54
20 117 Zajda Tomasz Szczecin KS Ironman Szczecin 1984 M30 19 9 00:46:06
21 105 Ława Bartosz Szczecin 1979 M30 20 10 00:46:29
22 118 Pluta Grzegorz Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino 1963 M50 21 3 00:46:32
23 103 Pachnowski Sławomir Szczecin KB Pionier 1985 M30 22 11 00:46:34
24 174 Kiełbasiewicz Dawid Szczecin DECATHLON Szczecin 1994 M20 23 2 00:46:36
25 285 Sarosi Kristóf Szczecin Ironman Prodmar Szczecin 2002 M10 24 1 00:46:43
26 284 Sarosi Gyula Mierzyn 1973 M40 25 8 00:46:48
27 57 Zając Roman Szczecin Hawajskie Rekiny 1975 M40 26 9 00:46:52
28 180 Grudowski Konrad Szczecin 1985 M30 27 12 00:46:56
29 135 Utykański Jakub Szczecin 2003 M10 28 2 00:48:01
30 179 Sawka Paweł Choszczno DAS / 12BZ 1989 M20 29 3 00:48:14
31 113 Kmiecik Tomasz Szczecin 1975 M40 30 10 00:48:25
32 166 Ułanowicz Tomasz Szczecin 1971 M40 31 11 00:48:27
33 93 Gontarz Artur Szczecin 1973 M40 32 12 00:48:32
34 178 Brand Mario Szczecin 1980 M30 33 13 00:48:40
35 173 Warchalowski Arkadiusz Dobra 1976 M40 34 13 00:48:49
36 188 Kaczmarek Maciej Szczecin Bros Team 1990 M20 35 4 00:48:53
37 39 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M40 36 14 00:49:01
38 7 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 37 14 00:49:18
39 168 Biernacki Andrzej Mostkowo Teamochal 1976 M40 38 15 00:49:21
40 123 Gałaszewski Kamil Szczecin 1987 M30 39 15 00:49:28
41 142 Mazur Radosław Stargard 1977 M40 40 16 00:49:30
42 40 Ceniuch Magdalena Szczecin 1997 K20 2 1 00:49:38
43 18 Krześniowski Marcin Szczecin Rowerowy Z(a)łom / Gryfus Szczecin 1978 M40 41 17 00:49:40
44 136 Wierszycki Jarosław Szczecin Szewc ma buty to biega. 1969 M40 42 18 00:49:43
45 146 Nowy Witold Szczecin 1966 M50 43 4 00:49:53
46 122 Aleksiewicz Adrian Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 M40 44 19 00:49:57
47 144 Wolański Robert Szczecin 1965 M50 45 5 00:50:01
48 201 Wysocki Bronisław Stargard 1963 M50 46 6 00:50:07
49 127 Śliwa Wojciech Szczecin KS IRONMAN CS POLSKA 1974 M40 47 20 00:50:11
50 149 Stelmach Arkadiusz Szczecin 1992 M20 48 5 00:50:14
51 19 Murawska Wioletta Szczecin roletki.home.pl 1969 K40 3 2 00:50:21
52 195 Drozdek Kacper Kobylanka Charty 1998 M20 49 6 00:50:28
53 27 Olejniczak Agnieszka Szczecin RAZ Szczecin 1982 K30 4 1 00:50:36
54 97 Wiśniewski Marcin Szczecin 1976 M40 50 21 00:50:57
55 185 Stojecki Bartosz Goleniów Czuby z Goleniowa 1975 M40 51 22 00:51:24
56 74 Zimny Tomasz Szczecin 1956 M60 52 1 00:51:42
57 71 Talarek Robert Szczecin Teleramek 1977 M40 53 23 00:51:49
58 206 Wołowicz Wojtek Szczecin Puszczyk Bukowy 1987 M30 54 16 00:52:01
59 48 Rychłowski Piotr Mierzyn Leniwe Buły Mierzyn 1980 M30 55 17 00:52:04
60 84 Szycko Tomasz Szczecin Festa 1970 M40 56 24 00:52:17
61 30 Mackiewicz Artur Szczecin Długobieganie 1975 M40 57 25 00:52:20
62 194 Kłaczyńska Danuta Szczecin 1973 K40 5 3 00:52:58
63 96 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 58 26 00:53:04
64 42 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K50 6 1 00:53:08
65 151 Stelmach Mariusz Szczecin 1986 M30 59 18 00:53:11
66 34 Twarogal Kamil Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1990 M20 60 7 00:53:25
67 106 Starachowska Natalia Szczecin 1993 K20 7 2 00:53:32
68 102 Sacharski Bartłomiej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1989 M20 61 8 00:53:49
69 38 Gładyszak Michał Szczecin Miszaki 1980 M30 62 19 00:53:51
70 24 Opaska Marcin Szczecin Przebiegłe Jenoty 1980 M30 63 20 00:53:59
71 72 Drozdek Iwona Kobylanka Charty 1968 K50 8 2 00:54:03
72 86 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K30 9 2 00:54:08
73 131 Mielnik Grzegorz Szczecin 1975 M40 64 27 00:54:23
74 109 Wypijewski Igor Szczecin Festa 1977 M40 65 28 00:54:32
75 115 Rybicki Janusz Police 1950 M60 66 2 00:54:42
76 45 Surdacki Piotr Szczecin 1976 M40 67 29 00:54:44
77 89 Michalak Jacek Szczecin 1963 M50 68 7 00:54:48
78 189 Banaś Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 M40 69 30 00:55:10
79 198 Lesiecka Justyna Szczecin PORR S.A. 1985 K30 10 3 00:55:18
80 154 Krawczuk Piotr Szczecin Puszczyk Bukowy 1984 M30 70 21 00:55:24
81 262 Pilarski Paweł Szczecin DBK Szczecin 1978 M40 71 31 00:55:30
82 181 Mazur Marta Szczecin Hasaj to! 1984 K30 11 4 00:55:36
83 52 Maciaszczyk Magda Szczecin 1975 K40 12 4 00:55:45
84 150 Markwordt Maciej Szczecin 1982 M30 72 22 00:55:58
85 66 Nowak Dorota Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 13 5 00:56:07
86 167 Majzel Tomasz Szczecin 1965 M50 73 8 00:56:10
87 192 Sułkowski Marek Szczecin 1973 M40 74 32 00:56:20
88 199 Lichaczewski Konrad Szczecin OZKB 1972 M40 75 33 00:56:46
89 205 Drobczyński Wojciech Świnoujście Dreamtirimtimteam 1985 M30 76 23 00:56:58
90 67 Kowalczyk Paweł Radziszewo Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1983 M30 77 24 00:57:00
91 23 Trela Krzysztof Załom 1989 M20 78 9 00:57:54
92 47 Krysiak Dawid Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 M30 79 25 00:57:59
93 104 Bączyk Adam SZCZECIN Monia Gym 1977 M40 80 34 00:58:02
94 6 Żygieło Monika Choszczno choszczeńska 10 1976 K40 14 5 00:58:04
95 132 Bęben Mateusz Goleniów 1991 M20 81 10 00:58:07
96 60 Wiktorzak Kamil Szczecin 1979 M30 82 26 00:58:11
97 141 Gierlik Grzegorz Przecław 1976 M40 83 35 00:58:13
98 87 Szałański Roman Stargard 1961 M50 84 9 00:58:15
99 175 Rogoziński Adrian Szczecin 1990 M20 85 11 00:58:18
100 46 Antkiewicz Agnieszka Bezrzecze 1980 K30 15 6 00:58:20
101 62 Krupieńczyk Joanna Szczecin 1984 K30 16 7 00:58:24
102 114 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 17 6 00:58:31
103 83 Łukaszewska Anna Przeclaw 3LGGNS (triledzins) 1974 K40 18 7 00:58:33
104 65 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M50 86 10 00:58:44
105 153 Szlosek Łukasz Szczecin 1985 M30 87 27 00:58:51
106 258 Młynarczyk Krzysztof Szczecin RAZ Szczecin 1973 M40 88 36 00:58:58
107 143 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 19 8 00:59:10
108 35 Grzegorczyk Jarosław Wołczkowo Wierzbicki Running Project 1978 M40 89 37 00:59:13
109 197 Szymańska Jolanta Mosty 1982 K30 20 9 00:59:15
110 196 Spóluk Paweł Szczecin 1985 M30 90 28 00:59:19
111 44 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 91 3 00:59:31
112 5 Zarzycki Piotr Szczecin 1968 M50 92 11 01:00:08
113 130 Kondela Paweł Choszczno Aktywne Choszczno 1975 M40 93 38 01:00:22
114 176 Pierzak Aleksandra Choszczno Aktywne Choszczno 1983 K30 21 10 01:00:24
115 37 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40 94 39 01:00:33
116 202 Sosin Tomasz Stargard SZWLA 1959 M50 95 12 01:00:50
117 100 Zemankiewicz Łukasz Szczecin Kanał 6 AM 1981 M30 96 29 01:01:00
118 186 Litwin Grzegorz Dolice 1969 M40 97 40 01:01:03
119 70 Klimecki Michał Goleniów Zabiegani Goleniów 1983 M30 98 30 01:01:14
120 53 Dul Magdalena Nowe Czarnowo 1977 K40 22 8 01:01:20
121 95 Strzelec Tomasz Gryfino Dirty Deerds 1975 M40 99 41 01:01:21
122 207 Derleta Ryszard Szczecin 1962 M50 100 13 01:01:39
123 208 Derleta Alicja Szczecin 1989 K20 23 3 01:01:40
124 13 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60 101 4 01:01:42
125 101 Szelągiewicz Arek Szczecin 1975 M40 102 42 01:01:45
126 137 Jerzyk-Szamałek Bogusława Szczecin Puszczyk Bukowy 1969 K40 24 9 01:01:58
127 193 Przerywacz Michał Bełchatów 1994 M20 103 12 01:02:02
128 63 Tokarska Agnieszka Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 K40 25 10 01:02:06
129 204 Peda Leszek Police KB Dzik Police 1952 M60 104 5 01:02:17
130 177 Kwaśniewska Monika Szczecin 1990 K20 26 4 01:02:30
131 126 Pleśniak Jarosław SZCZECIN Bizon Team 1981 M30 105 31 01:03:28
132 184 Łysoń Andrzej Stargard 1980 M30 106 32 01:04:01
133 14 Sądel Krzysztof Szczecin 1970 M40 107 43 01:04:03
134 129 Wiśniewski Marian szczecin 1954 M60 108 6 01:04:12
135 182 Suleja Joanna Stargard SZWLA Stargard 1960 K50 27 3 01:04:22
136 81 Bobel Urszula Goleniów Zabiegani Goleniów 1983 K30 28 11 01:04:25
137 107 Budna Anna Szczecin 1979 K30 29 12 01:04:35
138 165 Ułanowicz Katarzyna Szczecin 1978 K40 30 11 01:04:43
139 172 Jakubiak Anna Szczecin RAZ Szczecin 1969 K40 31 12 01:04:55
140 90 Kowalski Hubert Szczecin Single Grump 1988 M30 109 33 01:04:57
141 77 Tomczak Borowska Agnieszka Szczecin 1980 K30 32 13 01:04:58
142 94 Maksymiak Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 K30 33 14 01:05:47
143 58 Dębczyński Michal Szczecin Wild Horse Zürich 1981 M30 110 34 01:05:48
144 111 Niewadzik Ula SZCZECIN 1972 K40 34 13 01:06:10
145 255 Słoboda Robert Gryfino 1972 M40 111 44 01:06:26
146 31 Mackiewicz Magdalena Szczecin 1979 K30 35 15 01:07:33
147 138 Piątkowska Izabela Szczecin 1984 K30 36 16 01:08:04
148 9 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20 112 13 01:08:26
149 128 Majdan Helena szczecin 1952 K60 37 1 01:08:30
150 68 Klimecka Katarzyna Goleniów Zabiegani Goleniów 1984 K30 38 17 01:08:33
151 73 Matuszak Krzysztof Szczecin Matuszak Team 1974 M40 113 45 01:08:53
152 82 Matuszak Anita Szczecin Matuszak Team 1975 K40 39 14 01:09:09
153 140 Strojna Dorota Szczecin Puszczyk Bukowy 1973 K40 40 15 01:09:17
154 15 Saganowski Adam Szczecin 1973 M40 114 46 01:09:23
155 183 Małecki Artur Stargard 1978 M40 115 47 01:10:17
156 12 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 41 4 01:10:19
157 10 Kos Piotr Szczecin 1956 M60 116 7 01:11:12
158 191 Szczypek Ola Szczecin CKS ORKA Szczecin 1985 K30 42 18 01:11:53
159 190 Wołoszyn Konrad Stepnica CKS ORKA SZCZECIN 1976 M40 117 48 01:11:55
160 99 Jacyna Miroslaw Szczecin Dabie Rowery Turowski Team 1964 M50 118 14 01:14:21
161 36 Grzegorczyk Maja Wołczkowo Wierzbicki Running Project 1978 K40 43 16 01:18:15
162 164 Kropidłowski Florian Police UKL Ósemka 1935 M80 119 1 01:59:49