Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 6/6 2018-03-18 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 362 Łangowski Mateusz Gorzów Wlkp. Ivolt Team 1976 M40 1 1 00:40:33
2 158 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M30 2 1 00:40:36
3 27 Gajda Sebastian Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 M30 3 2 00:41:50
4 108 Plesner Krzysztof Stargard 1979 M30 4 3 00:41:58
5 22 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30 5 4 00:42:48
6 298 Wiśniewski Bartłomiej Szczecin Biegam dla Poli 1986 M30 6 5 00:42:59
7 142 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M40 7 2 00:43:06
8 146 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K40 1 1 00:43:20
9 184 Szymański Jarosław Załom 1974 M40 8 3 00:43:40
10 15 Jarmoliński Piotr Mierzyn Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1976 M40 9 4 00:43:58
11 100 Michałowski Marcin Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS 1980 M30 10 6 00:44:16
12 69 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 11 1 00:44:31
13 76 Szwarnóg Jolanta Szczecin 1992 K20 2 1 00:45:09
14 126 Suplicki Grzesiek Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 12 7 00:45:17
15 53 Komisarczyk Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 K30 3 1 00:45:25
16 Szczepański Adam Szczecin KB Pionier Szczecin 1985 M30 13 8 00:45:30
17 301 Kamińska Agata Szczecin Hoża Team 1985 K30 4 2 00:45:55
18 6 Latuszek Sebastian Szczecin 1988 M20 14 1 00:46:44
19 356 Kula Mateusz Szczecin KOS BnO Szczecin 2002 M10 15 1 00:46:47
20 193 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 16 9 00:47:22
21 119 Utykański Jakub Szczecin KS CKS Orka Szczecin 2003 M10 17 2 00:47:29
22 103 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M30 18 10 00:47:48
23 358 Czyński Miłosz Szczecin KOS BnO Szczecin 2002 M10 19 3 00:48:25
24 61 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 20 5 00:49:11
25 116 Wołowicz Wojtek Szczecin Puszczyk Bukowy 1987 M30 21 11 00:49:13
26 355 Kondys Jakub Szczecin KOS BnO Szczecin 2002 M10 22 4 00:49:26
27 155 Talarek Robert Szczecin Teleranek 1977 M40 23 6 00:49:36
28 216 Mackiewicz Artur Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1975 M40 24 7 00:49:42
29 238 Gałaszewski Kamil Szczecin 1987 M30 25 12 00:49:47
30 207 Surdacki Piotr Gryfino 1976 M40 26 8 00:49:49
31 89 Szycko Tomasz Szczecin Festa 1970 M40 27 9 00:50:02
32 138 Kwit Jan Szczecin 1960 M50 28 2 00:50:10
33 75 Duda Monika Szczecin RAZ Szczecin 1978 K30 5 3 00:50:19
34 46 Szymanowski Karol Szczecin 1982 M30 29 13 00:50:37
35 101 Stasieniuk Robert Szczecin 1963 M50 30 3 00:50:49
36 363 Ciesiński Karol Stargard 1979 M30 31 14 00:50:52
37 339 Królikowski Robert Szczecin E&M 1977 M40 32 10 00:50:56
38 34 Pilecki Robert Szczecin Biegam bo lubię 1980 M30 33 15 00:51:00
39 352 Piotrowska Dorota Trzebież 1988 K20 6 2 00:51:11
40 122 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K50 7 1 00:51:16
41 159 Rybicki Janusz Police 1950 M60 34 1 00:51:41
42 42 Starachowska Natalia Szczecin 1993 K20 8 3 00:51:44
43 182 Sosin Tomasz Stargard SZWLA 1959 M50 35 4 00:51:46
44 272 Wypijewski Igor Szczecin Festa 1977 M40 36 11 00:52:30
45 242 Nowy Witold Szczecin 1966 M50 37 5 00:52:46
46 7 Otoka Kasia Szczecin 1977 K40 9 2 00:53:00
47 353 Dudziak Mateusz Szczecin 1987 M30 38 16 00:53:25
48 348 Stelmach Arkadiusz Szczecin 1992 M20 39 2 00:53:30
49 365 Kula Hubert Szczecin 1973 M40 40 12 00:53:32
50 136 Gierlik Grzegorz Przecław 1976 M40 41 13 00:53:43
51 284 Wójcik Julian Stargard SZWLA Stargard 1954 M60 42 2 00:53:52
52 261 Wahn Przemek Szczecin 1983 M30 43 17 00:54:10
53 71 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K30 10 4 00:54:15
54 52 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 44 14 00:54:17
55 20 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 45 3 00:54:43
56 241 Zieliński Marcin Mierzyn 1979 M30 46 18 00:54:45
57 183 Kaczmarczyk Stanisław Stargard 1958 M50 47 6 00:54:47
58 125 Religa Dariusz Goleniów ARKUSZ 1966 M50 48 7 00:55:02
59 342 Stelmach Mariusz Szczecin 1986 M30 49 19 00:55:07
60 169 Sułkowski Marek Szczecin 1973 M40 50 15 00:55:47
61 112 Pluto-Prądzyński Piotr Szczecin 1986 M30 51 20 00:56:21
62 133 Bochen Izabela Bezrzecze RAZ Szczecin 1975 K40 11 3 00:57:06
63 31 Nowak Dorota Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 12 5 00:57:24
64 273 Balbus Jerzy Szczecin 1957 M60 52 4 00:57:32
65 167 Bujak Julian Szczecin 1965 M50 53 8 00:57:50
66 180 Paizert Krzysztof Szczecin Iron Insane 1976 M40 54 16 00:57:56
67 23 Wypych Maciej Wołczkowo Przebiegłe Jenoty 1981 M30 55 21 00:58:47
68 114 Osojca Mateusz Szczecin Puszczyk Bukowy 1988 M20 56 3 00:58:48
69 78 Glebkowicz Agnieszka Szczecin Przebiegłe Jenoty 1979 K30 13 6 00:58:50
70 64 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 14 7 00:58:52
71 359 Grzegorczyk Mateusz Szczecin KOS BnO Szczecin 2002 M10 57 5 00:58:55
72 280 Wojdałowicz Ewa Szczecin Puszczyk Bukowy 1981 K30 15 8 00:59:33
73 35 Pilecka Teresa Szczecin 1981 K30 16 9 00:59:36
74 357 Kotkowiak Piotr Szczecin KOS BnO Szczecin 2002 M10 58 6 00:59:40
75 361 Królikowska Marta Szczecin E&M 1977 K40 17 4 00:59:46
76 281 Kostrzewska Konstancja Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1992 K20 18 4 01:00:11
77 364 Ogrodnik Paweł Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1985 M30 59 22 01:00:13
78 50 Kurzymski Piotr Szczecin BIZON TEAM 1970 M40 60 17 01:00:21
79 111 Rozwałka-Paizert Renata Szczecin Iron Insane 1973 K40 19 5 01:01:03
80 113 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60 61 5 01:01:10
81 123 Szelągiewicz Arek Szczecin 1975 M40 62 18 01:01:15
82 287 Kaciupa Agnieszka Szczecin Biegaczki Pajączki 1976 K40 20 6 01:01:49
83 360 Romanowski Sebastian Szczecin KOS BnO Szczecin 2002 M40 63 19 01:02:23
84 156 Ochota Jerzy Szczecin Maratończyk TEAM Szczecin 1952 M60 64 6 01:04:24
85 278 Łysoń Andrzej Stargard 1980 M30 65 23 01:05:22
86 124 Soroka Jarek Szczecin Iron Insane 1980 M30 66 24 01:07:25
87 341 Nadkański Andrzej Szczecin 1955 M60 67 7 01:20:37