Dzisiaj jest sobota, 07 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 5/6 2018-02-18 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 102 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M20 1 1 00:39:06
2 58 Bieniek Kamil Police Stop Wycince Drzew 1984 M30 2 1 00:40:29
3 158 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M30 3 2 00:40:53
4 108 Plesner Krzysztof Stargard 1979 M30 4 3 00:41:04
5 142 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M40 5 1 00:42:09
6 27 Gajda Sebastian Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 M30 6 4 00:42:43
7 129 Hendzel Miłosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1983 M30 7 5 00:43:01
8 325 Marynowski Marcin Szczecin ENEA Szczecin 1973 M40 8 2 00:43:36
9 15 Jarmoliński Piotr Mierzyn 1976 M40 9 3 00:43:42
10 22 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30 10 6 00:43:45
11 77 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30 11 7 00:43:49
12 184 Szymański Jarosław Załom 1974 M40 12 4 00:43:58
13 96 Pluta Grzegorz Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino 1963 M50 13 1 00:44:14
14 194 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M20 14 2 00:44:26
15 149 Kowalczyk Waldemar Kobylanka roletki.home.pl 1971 M40 15 5 00:44:42
16 9 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 16 8 00:44:50
17 99 Ceniuch Sylwester Szczecin roletki.home.pl 1969 M40 17 6 00:44:59
18 126 Suplicki Grzesiek Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 18 9 00:45:06
19 110 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M30 19 10 00:45:20
20 177 Sarosi Kristof Mierzyn KS Ironman Szczecin 2002 M10 20 1 00:45:31
21 329 Śliwa Wojciech Szczecin KS IRONMAN CS POLSKA 1974 M40 21 7 00:46:09
22 69 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 22 2 00:46:16
23 6 Latuszek Sebastian Szczecin 1988 M20 23 3 00:46:39
24 319 Płażalski Łukasz Brojce Husaria Race Team 1982 M30 24 11 00:46:44
25 26 Murawska Wioletta Szczecin roletki.home.pl 1969 K40 1 1 00:46:49
26 297 Ułanowicz Tomasz Szczecin 1971 M40 25 8 00:46:53
27 119 Utykański Jakub Szczecin KS CKS Orka Szczecin 2003 M10 26 2 00:46:56
28 103 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M30 27 12 00:47:08
29 53 Komisarczyk Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 K30 2 1 00:47:13
30 303 Winiarczyk Tomasz Szczecin 1983 M30 28 13 00:47:24
31 61 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 29 9 00:47:34
32 138 Kwit Jan Szczecin 1960 M50 30 3 00:47:49
33 335 Duda Bartosz Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1977 M40 31 10 00:47:58
34 137 Jachnik Sabina Szczecin SKS HUSARIA 1972 K40 3 2 00:48:02
35 326 Krześniowski Marcin Szczecin Gryfus Szczecin 1978 M30 32 14 00:48:52
36 193 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 33 15 00:48:54
37 84 Kalinowski Daniel Dolice 1974 M40 34 11 00:49:15
38 51 Kucharski Waldemar Szczecin 1969 M40 35 12 00:49:28
39 174 Twarogal Kamil Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1990 M20 36 4 00:49:36
40 238 Gałaszewski Kamil Szczecin 1987 M30 37 16 00:49:48
41 159 Rybicki Janusz Police 1950 M60 38 1 00:49:54
42 340 Opaska Marcin Szczecin Przebiegłe Jenoty 1980 M30 39 17 00:49:59
43 318 Rosochacka Natalia Gryfice Husaria Race Team 1989 K20 4 1 00:50:14
44 75 Duda Monika Szczecin RAZ Szczecin 1978 K30 5 2 00:50:28
45 89 Szycko Tomasz Szczecin RIDERSCLUB KIJEWO-SZCZECIN 1970 M40 40 13 00:50:30
46 62 Zerzut Jarosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1968 M40 41 14 00:50:40
47 14 Zimny Tomasz Szczecin Puszczyk Bukowy 1956 M60 42 2 00:50:42
48 Szczepański Adam Szczecin KB Pionier Szczecin 1985 M30 43 18 00:50:46
49 83 Kalinowski Sylwester Dolice 1988 M20 44 5 00:50:58
50 155 Talarek Robert Szczecin Teleranek 1977 M40 45 15 00:51:00
51 122 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K50 6 1 00:51:16
52 348 Stelmach Arkadiusz Szczecin 1992 M20 46 6 00:51:25
53 166 Pietrakowski Grzegorz Szczecin TT Szczecin 1979 M30 47 19 00:51:39
54 284 Wójcik Julian Stargard SZWLA Stargard 1954 M60 48 3 00:51:58
55 98 Misarko Arkadiusz Nowogard 1973 M40 49 16 00:52:00
56 272 Wypijewski Igor Szczecin RIDERSCLUB KIJEWO-SZCZECIN 1977 M40 50 17 00:52:11
57 132 Gontarz Artur Szczecin 1973 M40 51 18 00:52:13
58 7 Otoka Kasia Szczecin 1977 K40 7 3 00:52:19
59 171 Hanczewska Marta Szczecin Hasaj To! 1984 K30 8 3 00:52:23
60 43 Wolański Robert Szczecin 1965 M50 52 4 00:52:25
61 347 Wysocki Bronisław Stargard 1963 M50 53 5 00:52:27
62 3 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40 54 19 00:52:31
63 182 Sosin Tomasz Stargard SZWLA 1959 M50 55 6 00:52:33
64 85 Sprogis Joasia Szczecin Tricarbon.pl 1977 K40 9 4 00:52:35
65 242 Nowy Witold Szczecin 1966 M50 56 7 00:52:41
66 217 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1970 K40 10 5 00:52:43
67 261 Wahn Przemek Szczecin 1983 M30 57 20 00:52:47
68 312 Pilarski Paweł Szczecin 1978 M30 58 21 00:53:03
69 19 Kwiatkowska Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20 11 2 00:53:09
70 34 Pilecki Robert Szczecin Biegam bo lubię 1980 M30 59 22 00:53:16
71 339 Królikowski Robert Szczecin E&M 1977 M40 60 20 00:53:23
72 163 Widuch Anna Szczecin Monia Gym 1986 K30 12 4 00:53:33
73 12 Żygieło Monika Choszczno choszczeńska dziesiątka 1976 K40 13 6 00:54:01
74 338 Synak Lubomir Szczecin E&M 1976 M40 61 21 00:54:03
75 125 Religa Dariusz Goleniów ARKUSZ 1966 M50 62 8 00:54:05
76 197 Sierocki Piotr Goleniów Detox Team 1974 M40 63 22 00:54:14
77 13 Kryński Andrzej Stargard 1960 M50 64 9 00:55:04
78 71 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K30 14 5 00:55:08
79 323 Lipiński Paweł Gryfice Husaria Race Team 1983 M30 65 23 00:55:11
80 78 Glebkowicz Agnieszka Szczecin Przebiegłe Jenoty 1979 K30 15 6 00:55:13
81 52 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 66 23 00:55:15
82 313 Jakubowski Lesław Gryfino 1959 M50 67 10 00:55:28
83 345 Łukaszewska Anna Przeclaw 3LGGNS (triledzins) 1974 K40 16 7 00:55:39
84 20 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 68 4 00:56:00
85 169 Sułkowski Marek Szczecin 1973 M40 69 24 00:56:45
86 70 Koch Małgorzata Szczecin 1982 K30 17 7 00:56:47
87 317 Rosochacki Marcin Gryfice Husaria Race Team 1985 M30 70 24 00:56:49
88 342 Stelmach Mariusz Szczecin 1986 M30 71 25 00:57:00
89 344 Sztuba Robert Szczecin 1979 M30 72 26 00:57:04
90 64 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 18 8 00:57:06
91 42 Starachowska Natalia Szczecin 1993 K20 19 3 00:57:09
92 273 Balbus Jerzy Szczecin 1957 M60 73 5 00:57:11
93 183 Kaczmarczyk Stanisław Stargard 1958 M50 74 11 00:57:14
94 188 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M40 75 25 00:57:24
95 331 Sacharski Bartłomiej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1989 M20 76 7 00:57:26
96 346 Szlosek Łukasz Szczecin 1985 M30 77 27 00:57:29
97 332 Zarzycki Piotr Szczecin 1968 M40 78 26 00:57:45
98 343 Rosiński Peter Szczecin HQ MNC NE 1986 M30 79 28 00:57:52
99 221 Lipski Łukasz Szczecin Biegohollica 1985 M30 80 29 00:57:55
100 337 Banaś Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 M30 81 30 00:57:57
101 131 Sądel Krzysztof Szczecin 1970 M40 82 27 00:58:00
102 204 Walczak Darek Stargard SZWLA Stargard 1971 M40 83 28 00:58:05
103 31 Nowak Dorota Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 20 9 00:58:11
104 168 Bujak Robert Szczecin 2003 M10 84 3 00:58:20
105 156 Ochota Jerzy Szczecin Maratończyk TEAM Szczecin 1952 M60 85 6 00:58:34
106 167 Bujak Julian Szczecin 1965 M50 86 12 00:58:46
107 314 Pokorski Rafał Golczewo WŚCIEKLIZNA GG+ 1979 M30 87 31 00:58:55
108 281 Kostrzewska Konstancja Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1992 K20 21 4 00:59:09
109 123 Szelągiewicz Arek Szczecin 1975 M40 88 29 00:59:23
110 48 Gumienny Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1957 M60 89 7 00:59:31
111 35 Pilecka Teresa Szczecin 1981 K30 22 10 00:59:36
112 133 Bochen Izabela Bezrzecze RAZ Szczecin 1975 K40 23 8 00:59:39
113 121 Kowalczyk Paweł Radziszewo Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1983 M30 90 32 00:59:44
114 341 Nadkański Andrzej Szczecin 1955 M60 91 8 00:59:49
115 296 Ułanowicz Katarzyna Szczecin 1978 K30 24 11 00:59:54
116 316 Gadowski Paweł Łozienica k/Goleniowa PPHU Specjał 1980 M30 92 33 01:00:19
117 45 Wilczyńska Sylwia Szczecin 1973 K40 25 9 01:00:34
118 327 Budna Anna Szczecin 1979 K30 26 12 01:00:49
119 206 Rozmus Tomasz Szczecin 1986 M30 93 34 01:00:54
120 86 Rynkowska Anna Szczecin 1980 K30 27 13 01:01:01
121 315 Pokorska Kasia Golczewo WŚCIEKLIZNA GG+ 1982 K30 28 14 01:01:40
122 212 Herczyński Roman Szczecin Wielgowo Rowerowo 1965 M50 94 13 01:01:46
123 113 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60 95 9 01:01:58
124 50 Kurzymski Piotr Szczecin BIZON TEAM 1970 M40 96 30 01:02:14
125 287 Kaciupa Agnieszka Szczecin Biegaczki Pajączki 1976 K40 29 10 01:02:55
126 72 Adamczuk Feliks Szczecin 1971 M40 97 31 01:04:23
127 189 Suleja Joanna Stargard Szwla 1960 K50 30 2 01:05:25
128 150 Peda Leszek Police KB Dzik Police 1952 M60 98 10 01:05:28
129 278 Łysoń Andrzej Stargard 1980 M30 99 35 01:05:44
130 143 Jóźwiak Maciej Szczecin Orlęta AK 1971 M40 100 32 01:07:33
131 219 Jarosz Artur Szczecin 1982 M30 101 36 01:09:22
132 151 Jacyna Mirosław Szczecin Dąbie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus 1964 M50 102 14 01:09:36
133 259 Grzegorczyk Maja Wołczkowo Wierzbicki Running Project 1978 K30 31 15 01:09:48
134 18 Piątkowska Izabela Szczecin Puszczyk Bukowy 1984 K30 32 16 01:09:50
135 220 Majdan Helena szczecin 1952 K60 33 1 01:10:42
136 118 Kos Piotr Szczecin 1956 M60 103 11 01:11:25
137 16 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20 104 8 01:11:27
138 4 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 34 3 01:12:01