Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 4/6 2018-01-14 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 102 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M20 1 1 00:39:40
2 1 Waszczuk Tomasz Szczecin WASZCZUK TEAM 1980 M30 2 1 00:39:48
3 108 Plesner Krzysztof Stargard 1979 M30 3 2 00:40:12
4 142 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M40 4 1 00:42:05
5 15 Jarmoliński Piotr Mierzyn 1976 M40 5 2 00:42:26
6 76 Szwarnóg Jolanta Szczecin 1992 K20 1 1 00:42:41
7 298 Wiśniewski Bartłomiej Szczecin Biegam dla Poli 1986 M30 6 3 00:42:48
8 129 Hendzel Miłosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1983 M30 7 4 00:42:57
9 77 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30 8 5 00:43:12
10 22 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30 9 6 00:43:18
11 149 Kowalczyk Waldemar Kobylanka roletki.home.pl 1971 M40 10 3 00:43:27
12 147 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 11 7 00:43:32
13 194 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M20 12 2 00:43:44
14 9 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 13 8 00:43:58
15 184 Szymański Jarosław Załom 1974 M40 14 4 00:44:12
16 69 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 15 1 00:44:18
17 181 Janas Kacper Szczecin Puszczyk Bukowy 1987 M30 16 9 00:44:57
18 110 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M30 17 10 00:44:59
19 177 Sarosi Kristof Mierzyn KS Ironman Szczecin 2002 M10 18 1 00:45:11
20 100 Michałowski Marcin Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS 1980 M30 19 11 00:45:38
21 285 Sarosi Gynla Mierzyn 1973 M40 20 5 00:45:50
22 99 Ceniuch Sylwester Szczecin roletki.home.pl 1969 M40 21 6 00:45:54
23 53 Komisarczyk Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 K30 2 1 00:45:57
24 6 Latuszek Sebastian Szczecin 1988 M20 22 3 00:46:03
25 116 Wołowicz Wojtek Szczecin Puszczyk Bukowy 1987 M30 23 12 00:46:19
26 138 Kwit Jan Szczecin 1960 M50 24 2 00:46:37
27 26 Murawska Wioletta Szczecin roletki.home.pl 1969 K40 3 1 00:46:49
28 303 Winiarczyk Tomasz Szczecin 1983 M30 25 13 00:47:08
29 119 Utykański Jakub Szczecin KS CKS Orka Szczecin 2003 M10 26 2 00:47:11
30 301 Kamińska Agata Szczecin Hoża Team 1985 K30 4 2 00:47:23
31 61 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 27 7 00:47:43
32 276 Biernacki Andrzej Mostkowo Epidemia Sportu / Teamochal 1976 M40 28 8 00:47:48
33 115 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50 29 3 00:48:01
34 268 Szota Robert Szczecin SMT Szczecin 1988 M20 30 4 00:48:03
35 297 Ułanowicz Tomasz Szczecin 1971 M40 31 9 00:48:12
36 126 Suplicki Grzesiek Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 32 14 00:49:04
37 166 Pietrakowski Grzegorz Szczecin TT Szczecin 1979 M30 33 15 00:49:14
38 214 Wiśniewski Piotr Szczecin MTR SZCZECIN TEAM 1979 M30 34 16 00:49:31
39 193 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 35 17 00:49:35
40 140 Ceniuch Magdalena Szczecin roletki.home.pl 1997 K20 5 2 00:49:38
41 84 Kalinowski Daniel Dolice 1974 M40 36 10 00:49:41
42 305 Adamczyk Adam Szczecin 1955 M60 37 1 00:49:44
43 14 Zimny Tomasz Szczecin Puszczyk Bukowy 1956 M60 38 2 00:49:58
44 75 Duda Monika Szczecin RAZ Szczecin 1978 K30 6 3 00:50:05
45 83 Kalinowski Sylwester Dolice 1988 M20 39 5 00:50:22
46 155 Talarek Robert Szczecin Teleranek 1977 M40 40 11 00:50:54
47 101 Stasieniuk Robert Szczecin 1963 M50 41 4 00:50:57
48 261 Wahn Przemek Szczecin 1983 M30 42 18 00:51:05
49 292 Mazan Bartłomiej Szczecin KOS BnO Szczczecin 1992 M20 43 6 00:51:16
50 122 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K50 7 1 00:51:19
51 299 Klonowski Krzysztof Szczecin 1981 M30 44 19 00:51:41
52 159 Rybicki Janusz Police 1950 M60 45 3 00:51:48
53 205 Ciepłucha Marcin Szczecin Bukowe 1976 M40 46 12 00:52:03
54 217 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1970 K40 8 2 00:52:05
55 289 Tijewski Maciej Szczecin 1977 M40 47 13 00:52:15
56 95 Krawczuk Piotr Szczecin Puszczyk Bukowy 1984 M30 48 20 00:52:20
57 91 Stojecki Bartosz Goleniów Rozbiegany Goleniów 1975 M40 49 14 00:52:22
58 7 Otoka Kasia Szczecin 1977 K40 9 3 00:52:29
59 207 Surdacki Piotr Gryfino 1976 M40 50 15 00:52:35
60 306 Bęben Mateusz Goleniów 1991 M20 51 7 00:52:38
61 312 Pilarski Paweł Szczecin 1978 M30 52 21 00:52:40
62 10 Ignalewski Wojciech Bezrzecze 1977 M40 53 16 00:52:51
63 42 Starachowska Natalia Szczecin 1993 K20 10 3 00:52:54
64 12 Żygieło Monika Choszczno choszczeńska dziesiątka 1976 K40 11 4 00:52:58
65 168 Bujak Robert Szczecin 2003 M10 54 3 00:53:08
66 216 Mackiewicz Artur Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1975 M40 55 17 00:53:17
67 311 Morozik Łukasz Szczecin 1987 M30 56 22 00:53:26
68 85 Sprogis Joasia Szczecin Tricarbon.pl 1977 K40 12 5 00:53:30
69 284 Wójcik Julian Stargard SZWLA Stargard 1954 M60 57 4 00:53:41
70 125 Religa Dariusz Goleniów ARKUSZ 1966 M50 58 5 00:53:48
71 163 Widuch Anna Szczecin Monia Gym 1986 K30 13 4 00:53:51
72 88 Janiszewski Mieczysław Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M50 59 6 00:54:11
73 44 Stronikowski Kamil Szczecin szczecin biega 1979 M30 60 23 00:54:17
74 291 Krysiak Dawid Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 M30 61 24 00:54:21
75 136 Gierlik Grzegorz Przecław 1976 M40 62 18 00:54:24
76 70 Koch Małgorzata Szczecin 1982 K30 14 5 00:54:40
77 313 Jakubowski Lesław Gryfino 1959 M50 63 7 00:54:44
78 171 Hanczewska Marta Szczecin Hasaj To! 1984 K30 15 6 00:54:52
79 143 Jóźwiak Maciej Szczecin Orlęta AK 1971 M40 64 19 00:54:55
80 20 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 65 5 00:55:01
81 78 Glebkowicz Agnieszka Szczecin Przebiegłe Jenoty 1979 K30 16 7 00:55:16
82 152 Zemankiewicz Łukasz Szczecin Kanał 6 AM 1981 M30 66 25 00:55:24
83 65 Wyglądacz Arek Szczecin UKS13 1974 M40 67 20 00:55:33
84 19 Kwiatkowska Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20 17 4 00:55:42
85 64 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 18 8 00:55:52
86 241 Zieliński Marcin Mierzyn 1979 M30 68 26 00:56:17
87 197 Sierocki Piotr Goleniów Detox Team 1974 M40 69 21 00:56:23
88 188 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M40 70 22 00:56:31
89 281 Kostrzewska Konstancja Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1992 K20 19 5 00:56:52
90 174 Twarogal Kamil Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1990 M20 71 8 00:56:54
91 221 Lipski Łukasz Szczecin Biegohollica 1985 M30 72 27 00:57:09
92 3 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40 73 23 00:57:20
93 294 Prażniewski Zbigniew Szczecin Szczecin 1964 M50 74 8 00:57:26
94 180 Paizert Krzysztof Szczecin Iron Insane 1976 M40 75 24 00:57:36
95 35 Pilecka Teresa Szczecin 1981 K30 20 9 00:57:42
96 31 Nowak Dorota Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 21 10 00:57:49
97 13 Kryński Andrzej Stargard 1960 M50 76 9 00:58:04
98 273 Balbus Jerzy Szczecin 1957 M60 77 6 00:58:18
99 258 Grzegorczyk Jarosław Wołczkowo Wierzbicki Running Project 1978 M30 78 28 00:58:30
100 310 Pająk Małgorzata Szczecin 1983 K30 22 11 00:58:45
101 309 Lisicki Jan Szczecin Fundacja Dzika Ostoja 1959 M50 79 10 00:58:48
102 307 Skrzypiec Piotr Szczecin 1991 M20 80 9 00:58:57
103 48 Gumienny Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1957 M60 81 7 00:58:59
104 212 Herczyński Roman Szczecin Wielgowo Rowerowo 1965 M50 82 11 00:59:15
105 55 Skiba-Stefaniak Sylwia Szczecin 1978 K30 23 12 00:59:20
106 131 Sądel Krzysztof Szczecin 1970 M40 83 25 00:59:23
107 236 Jankowski Lech Szczecin Maratończyk TEAM Szczecin 1955 M60 84 8 00:59:32
108 150 Peda Leszek Police KB Dzik Police 1952 M60 85 9 00:59:44
109 206 Rozmus Tomasz Szczecin 1986 M30 86 29 00:59:47
110 123 Szelągiewicz Arek Szczecin 1975 M40 87 26 01:00:01
111 86 Rynkowska Anna Szczecin 1980 K30 24 13 01:00:09
112 111 Rozwałka-Paizert Renata Szczecin Iron Insane 1973 K40 25 6 01:00:59
113 113 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60 88 10 01:01:05
114 296 Ułanowicz Katarzyna Szczecin 1978 K30 26 14 01:01:55
115 156 Ochota Jerzy Szczecin Maratończyk TEAM Szczecin 1952 M60 89 11 01:02:10
116 72 Adamczuk Feliks Szczecin 1971 M40 90 27 01:02:56
117 277 Gwoździk Kamil Rychnów Rychnów Team 1991 M20 91 10 01:03:22
118 144 Szynkowski Krzysztof Szczecin Bulk-Cargo Port SZCZECIN 1970 M40 92 28 01:03:45
119 145 Janiszewska Marlena Szczecin Bulk-Cargo Port SZCZECIN 1987 K30 27 15 01:03:47
120 287 Kaciupa Agnieszka Szczecin Biegaczki Pajączki 1976 K40 28 7 01:04:09
121 218 Matuszak Krzysztof Szczecin Mango Gatki Team 1974 M40 93 29 01:04:57
122 308 Dobaczewska Ewa Bezrzecze MANGO GATKI TEAM 1973 K40 29 8 01:05:08
123 135 Matuszak Anita Szczecin Mango Gatki Team 1975 K40 30 9 01:05:13
124 278 Łysoń Andrzej Stargard 1980 M30 94 30 01:05:20
125 18 Piątkowska Izabela Szczecin Puszczyk Bukowy 1984 K30 31 16 01:05:50
126 5 Wyglądacz Alicja Szczecin Hawajskie Rekiny 1975 K40 32 10 01:07:20
127 124 Soroka Jarek Szczecin Iron Insane 1980 M30 95 31 01:07:53
128 259 Grzegorczyk Maja Wołczkowo Wierzbicki Running Project 1978 K30 33 17 01:07:56
129 220 Majdan Helena szczecin 1952 K60 34 1 01:08:13
130 219 Jarosz Artur Szczecin 1982 M30 96 32 01:08:47
131 92 Zając Daria Szczecin 1979 K30 35 18 01:09:34
132 179 Welcz Paulina Szczecin Iron Insane 1992 K20 36 6 01:09:56
133 118 Kos Piotr Szczecin 1956 M60 97 12 01:10:50
134 4 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 37 2 01:11:19