Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 3/6 2017-12-10 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 102 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M20 1 1 00:38:24
2 58 Bieniek Kamil Police Stop Wycince Drzew 1984 M30 2 1 00:38:44
3 1 Waszczuk Tomasz Szczecin WASZCZUK TEAM 1980 M30 3 2 00:40:40
4 81 Panasiuk Krzysztof Stargard 1981 M30 4 3 00:41:47
5 243 Juszczyk Krzysztof Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 5 1 00:42:02
6 27 Gajda Sebastian Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 M30 6 4 00:42:16
7 158 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M30 7 5 00:42:19
8 142 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M40 8 2 00:42:48
9 33 Łużyński Tomasz Szczecin TT Szczecin 1976 M40 9 3 00:43:07
10 114 Osojca Mateusz Szczecin Puszczyk Bukowy 1988 M20 10 2 00:43:12
11 15 Jarmoliński Piotr Mierzyn Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1976 M40 11 4 00:43:32
12 146 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K40 1 1 00:44:00
13 9 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 12 6 00:44:03
14 52 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 13 5 00:44:06
15 96 Pluta Grzegorz Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino 1963 M50 14 1 00:44:22
16 194 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M20 15 3 00:44:35
17 184 Szymański Jarosław Załom 1974 M40 16 6 00:44:50
18 129 Hendzel Miłosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1983 M30 17 7 00:44:56
19 76 Szwarnóg Jolanta Szczecin 1992 K20 2 1 00:44:58
20 110 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M30 18 8 00:45:03
21 77 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30 19 9 00:45:06
22 69 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 20 2 00:45:08
23 160 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 21 7 00:45:11
24 147 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 22 10 00:45:18
25 22 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30 23 11 00:45:29
26 149 Kowalczyk Waldemar Kobylanka roletki.home.pl 1971 M40 24 8 00:45:35
27 126 Suplicki Grzesiek Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 25 12 00:45:45
28 262 Sawka Paweł Choszczno 1989 M20 26 4 00:46:22
29 138 Kwit Jan Szczecin 1960 M50 27 3 00:46:27
30 288 Derleta Mateusz Szczecin 1992 M20 28 5 00:46:30
31 99 Ceniuch Sylwester Szczecin roletki.home.pl 1969 M40 29 9 00:46:31
32 100 Michałowski Marcin Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS 1980 M30 30 13 00:46:39
33 26 Murawska Wioletta Szczecin roletki.home.pl 1969 K40 3 2 00:46:49
34 53 Komisarczyk Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 K30 4 1 00:47:02
35 119 Utykański Jakub Szczecin KS CKS Orka Szczecin 2003 M10 31 1 00:47:22
36 137 Jachnik Sabina Szczecin SKS HUSARIA 1972 K40 5 3 00:47:28
37 210 Strojny Grzegorz Szczecin CUBICA RACING TEAM 1973 M40 32 10 00:47:49
38 271 Puchała Michał Kobylanka 1980 M30 33 14 00:48:09
39 103 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M30 34 15 00:48:15
40 177 Sarosi Kristof Mierzyn KS Ironman Szczecin 2002 M10 35 2 00:48:17
41 61 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 36 11 00:48:19
42 285 Sarosi Gynla Mierzyn 1973 M40 37 12 00:48:22
43 46 Szymanowski Karol Szczecin 1982 M30 38 16 00:48:45
44 140 Ceniuch Magdalena Szczecin roletki.home.pl 1997 K20 6 2 00:49:06
45 174 Twarogal Kamil Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1990 M20 39 6 00:49:15
46 14 Zimny Tomasz Szczecin Puszczyk Bukowy 1956 M60 40 1 00:49:23
47 238 Gałaszewski Kamil Szczecin 1987 M30 41 17 00:49:28
48 83 Kalinowski Sylwester Dolice 1988 M20 42 7 00:49:35
49 253 Kmiecik Tomasz Szczecin 1975 M40 43 13 00:49:37
50 193 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 44 18 00:49:39
51 116 Wołowicz Wojtek Szczecin Puszczyk Bukowy 1987 M30 45 19 00:49:57
52 115 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50 46 4 00:50:03
53 51 Kucharski Waldemar Szczecin 1969 M40 47 14 00:50:06
54 84 Kalinowski Daniel Dolice 1974 M40 48 15 00:50:08
55 91 Stojecki Bartosz Goleniów Rozbiegany Goleniów 1975 M40 49 16 00:50:23
56 89 Szycko Tomasz Szczecin RIDERSCLUB KIJEWO-SZCZECIN 1970 M40 50 17 00:50:33
57 62 Zerzut Jarosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1968 M40 51 18 00:50:42
58 101 Stasieniuk Robert Szczecin 1963 M50 52 5 00:50:45
59 214 Wiśniewski Piotr Szczecin MTR SZCZECIN TEAM 1979 M30 53 20 00:51:02
60 175 Młynarczyk Krzysztof Szczecin RAZ Szczecin 1973 M40 54 19 00:51:06
61 275 Borowska Karolina Szczecin Puszczyk Bukowy 1986 K30 7 2 00:51:15
62 44 Stronikowski Kamil Szczecin szczecin biega 1979 M30 55 21 00:51:23
63 279 Kwieciński Norbert Szczecin 1976 M40 56 20 00:51:33
64 289 Tijewski Maciej Szczecin 1977 M40 57 21 00:51:38
65 122 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K50 8 1 00:51:41
66 268 Szota Robert Szczecin SMT Szczecin 1988 M20 58 8 00:51:51
67 75 Duda Monika Szczecin RAZ Szczecin 1978 K30 9 3 00:51:55
68 265 Rychłowski Piotr Mierzyn Leniwe Buły Mierzyn 1980 M30 59 22 00:52:34
69 43 Wolański Robert Szczecin 1965 M50 60 6 00:52:56
70 95 Krawczuk Piotr Szczecin Puszczyk Bukowy 1984 M30 61 23 00:52:57
71 182 Sosin Tomasz Stargard SZWLA 1959 M50 62 7 00:53:01
72 216 Mackiewicz Artur Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1975 M40 63 22 00:53:03
73 269 Widecki Krzysztof Szczecin 1973 M40 64 23 00:53:06
74 42 Starachowska Natalia Szczecin 1993 K20 10 3 00:53:09
75 242 Nowy Witold Szczecin 1966 M50 65 8 00:53:15
76 7 Otoka Kasia Szczecin 1977 K40 11 4 00:53:23
77 207 Surdacki Piotr Gryfino 1976 M40 66 24 00:53:27
78 132 Gontarz Artur Szczecin 1973 M40 67 25 00:53:31
79 205 Ciepłucha Marcin Szczecin Bukowe 1976 M40 68 26 00:53:35
80 276 Biernacki Andrzej Mostkowo Epidemia Sportu / Teamochal 1976 M40 69 27 00:53:39
81 284 Wójcik Julian Stargard SZWLA Stargard 1954 M60 70 2 00:53:49
82 19 Kwiatkowska Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20 12 4 00:53:56
83 183 Kaczmarczyk Stanisław Stargard 1958 M50 71 9 00:54:00
84 197 Sierocki Piotr Goleniów Detox Team 1974 M40 72 28 00:54:06
85 125 Religa Dariusz Goleniów ARKUSZ 1966 M50 73 10 00:54:09
86 10 Ignalewski Wojciech Bezrzecze 1977 M40 74 29 00:54:17
87 152 Zemankiewicz Łukasz Szczecin Kanał 6 AM 1981 M30 75 24 00:54:26
88 272 Wypijewski Igor Szczecin RIDERSCLUB KIJEWO-SZCZECIN 1977 M40 76 30 00:54:31
89 256 Czapla Tomasz Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1981 M30 77 25 00:54:34
90 159 Rybicki Janusz Police 1950 M60 78 3 00:54:36
91 85 Sprogis Joasia Szczecin Tricarbon.pl 1977 K40 13 5 00:54:38
92 12 Żygieło Monika Choszczno choszczeńska dziesiątka 1976 K40 14 6 00:54:50
93 88 Janiszewski Mieczysław Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M50 79 11 00:54:52
94 261 Wahn Przemek Szczecin 1983 M30 80 26 00:54:57
95 20 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 81 4 00:55:12
96 176 Młynarczyk Arkadiusz Szczecin RAZ Szczecin 2002 M10 82 3 00:55:30
97 143 Jóźwiak Maciej Szczecin Orlęta AK 1971 M40 83 31 00:55:38
98 236 Jankowski Lech Szczecin Maratończyk TEAM Szczecin 1955 M60 84 5 00:55:45
99 171 Hanczewska Marta Szczecin Hasaj To! 1984 K30 15 4 00:55:55
100 281 Kostrzewska Konstancja Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1992 K20 16 5 00:56:10
101 3 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40 85 32 00:56:22
102 70 Koch Małgorzata Szczecin 1982 K30 17 5 00:56:35
103 64 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 18 6 00:56:51
104 31 Nowak Dorota Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 19 7 00:57:12
105 247 Derleta Ryszard Szczecin 1962 M50 86 12 00:57:29
106 221 Lipski Łukasz Szczecin 1985 M30 87 27 00:57:31
107 188 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M40 88 33 00:57:45
108 273 Balbus Jerzy Szczecin 1957 M60 89 6 00:58:41
109 254 Knapczyk Marek Szczecin 1966 M50 90 13 00:58:44
110 161 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 20 7 00:58:47
111 180 Paizert Krzysztof Szczecin Iron Insane 1976 M40 91 34 00:58:58
112 37 Tokarski Rafał Szczecin RAZ Szczecin 1967 M50 92 14 00:59:06
113 148 Jasiejko Jakub Szczecin KS CKS Orka Szczecin 2001 M10 93 4 00:59:20
114 156 Ochota Jerzy Szczecin Maratończyk TEAM Szczecin 1952 M60 94 7 00:59:32
115 121 Kowalczyk Paweł Radziszewo Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1983 M30 95 28 00:59:38
116 196 Tokarska Agnieszka Szczecin Wieczorne Bieganie 1972 K40 21 8 00:59:49
117 282 Stasieniuk Paweł Szczecin 2000 M10 96 5 01:00:11
118 251 Marszał Michał Szczecin 1977 M40 97 35 01:00:14
119 5 Wyglądacz Alicja Szczecin Hawajskie Rekiny 1975 K40 22 9 01:00:20
120 65 Wyglądacz Arek Szczecin UKS13 1974 M40 98 36 01:00:21
121 50 Kurzymski Piotr Szczecin BIZON TEAM 1970 M40 99 37 01:00:25
122 48 Gumienny Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1957 M60 100 8 01:00:29
123 150 Peda Leszek Police KB Dzik Police 1952 M60 101 9 01:00:36
124 134 Nowak Małgorzata Dobra 1980 K30 23 8 01:00:55
125 113 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60 102 10 01:00:58
126 226 Samson Robert Warzymice Bestia Team 1978 M30 103 29 01:01:02
127 264 Dobrek Wojciech Szczecin wieczorne bieganie 1966 M50 104 15 01:01:04
128 260 Lichaczewski Konrad Szczecin OZKB 1972 M40 105 38 01:01:09
129 55 Skiba-Stefaniak Sylwia Szczecin 1978 K30 24 9 01:01:12
130 133 Bochen Izabela Bezrzecze RAZ Szczecin 1975 K40 25 10 01:01:14
131 206 Rozmus Tomasz Szczecin 1986 M30 106 30 01:01:17
132 127 Kalinowska-Misarko Sylwia Nowogard 1973 K40 26 11 01:01:20
133 98 Misarko Arkadiusz Nowogard 1973 M40 107 39 01:01:21
134 195 Jakubiak Anna Szczecin RAZ Szczecin 1969 K40 27 12 01:01:48
135 258 Grzegorczyk Jarosław Wołczkowo Wierzbicki Running Project 1978 M30 108 31 01:01:54
136 212 Herczyński Roman Szczecin Wielgowo Rowerowo 1965 M50 109 16 01:02:17
137 300 Poniatowska-Tarkowska Edyta Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K30 28 10 01:03:15
138 270 Strojna Dorota Szczecin Puszczyk Bukowy 1973 K40 29 13 01:04:26
139 277 Gwoździk Kamil Rychnów Rychnów Team 1991 M20 110 9 01:04:50
140 144 Szynkowski Krzysztof Szczecin Bulk-Cargo Port SZCZECIN 1970 M40 111 40 01:05:20
141 145 Janiszewska Marlena Szczecin Bulk-Cargo Port SZCZECIN 1987 K30 30 11 01:05:22
142 18 Piątkowska Izabela Szczecin Puszczyk Bukowy 1984 K30 31 12 01:05:42
143 72 Adamczuk Feliks Szczecin 1971 M40 112 41 01:06:13
144 219 Jarosz Artur Szczecin 1982 M30 113 32 01:06:54
145 274 Nowak Jerzy Szczecin Rowery Turowski 1949 M60 114 11 01:06:57
146 189 Suleja Joanna Stargard Szwla 1960 K50 32 2 01:06:59
147 283 Herba Zbigniew Stargard 1953 M60 115 12 01:07:01
148 111 Rozwałka-Paizert Renata Szczecin Iron Insane 1973 K40 33 14 01:07:05
149 16 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20 116 10 01:07:48
150 24 Szalewicz Małgorzata Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ 1966 K50 34 3 01:08:01
151 278 Łysoń Andrzej Stargard 1980 M30 117 33 01:08:05
152 255 Michalik-Cały Kasia Warzymice 1985 K30 35 13 01:08:08
153 208 Długokęcki Mateusz Gryfino Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1981 M30 118 34 01:08:31
154 92 Zając Daria Szczecin 1979 K30 36 14 01:09:09
155 32 Łużyńska Katarzyna Szczecin RAZ Szczecin 1979 K30 37 15 01:09:11
156 280 Wojdałowicz Ewa Szczecin Puszczyk Bukowy 1981 K30 38 16 01:10:08
157 287 Kaciupa Agnieszka Szczecin Biegaczki Pajączki 1976 K40 39 15 01:10:10
158 118 Kos Piotr Szczecin 1956 M60 119 13 01:10:56
159 220 Majdan Helena szczecin 1952 K60 40 1 01:11:07
160 4 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 41 4 01:11:19
161 259 Grzegorczyk Maja Wołczkowo Wierzbicki Running Project 1978 K30 42 17 01:13:07
162 286 Murawski Waldemar Szczecin 1952 M60 120 14 01:13:41