Dzisiaj jest sobota, 26 września 2020 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 2/6 2017-11-26 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 102 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M20 1 1 00:38:23
2 58 Bieniek Kamil Police Stop Wycince Drzew 1984 M30 2 1 00:38:28
3 1 Waszczuk Tomasz Szczecin WASZCZUK TEAM 1980 M30 3 2 00:39:52
4 21 Apiecionek Mateusz Police UKL "Ósemka" Police 1991 M20 4 2 00:41:23
5 231 Pupkowski Kamil Skwierzyna OCR Polska 1984 M30 5 3 00:41:52
6 228 Saniewski Dariusz Szczecin UKL Ósemka Police 1981 M30 6 4 00:41:58
7 81 Panasiuk Krzysztof Stargard 1981 M30 7 5 00:42:09
8 108 Plesner Krzysztof Stargard 1979 M30 8 6 00:42:14
9 158 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M30 9 7 00:42:19
10 27 Gajda Sebastian Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 M30 10 8 00:43:22
11 15 Jarmoliński Piotr Mierzyn Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1976 M40 11 1 00:43:25
12 142 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M40 12 2 00:43:35
13 215 Wojcik Justyna Gryfino Mks hermes gryfino 1984 K30 1 1 00:43:47
14 222 Kowalczyk Łukasz Kobylanka roletki.home.pl 1998 M10 13 1 00:43:50
15 184 Szymański Jarosław Załom 1974 M40 14 3 00:43:59
16 9 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 15 9 00:44:00
17 194 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M20 16 3 00:44:06
18 96 Pluta Grzegorz Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino 1963 M50 17 1 00:44:15
19 77 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30 18 10 00:44:26
20 76 Szwarnóg Jolanta Szczecin 1992 K20 2 1 00:44:31
21 126 Suplicki Grzesiek Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 19 11 00:44:43
22 69 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 20 2 00:44:46
23 146 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K40 3 1 00:45:14
24 149 Kowalczyk Waldemar Kobylanka roletki.home.pl 1971 M40 21 4 00:45:18
25 11 Szurgocińska Nikolina Gryfino KB Hermes Gryfino 1993 K20 4 2 00:45:21
26 129 Hendzel Miłosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1983 M30 22 12 00:45:42
27 177 Sarosi Kristof Mierzyn KS Ironman Szczecin 2002 M10 23 2 00:45:51
28 147 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 24 13 00:45:56
29 138 Kwit Jan Szczecin 1960 M50 25 3 00:46:01
30 99 Ceniuch Sylwester Szczecin roletki.home.pl 1969 M40 26 5 00:46:07
31 22 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30 27 14 00:46:19
32 200 Strzelczyk Piotr Międzyrzecz wiktor arrow 1976 M40 28 6 00:46:32
33 285 Sarosi Gynla 1973 M40 29 7 00:46:36
34 137 Jachnik Sabina Szczecin SKS HUSARIA 1972 K40 5 2 00:46:55
35 110 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M30 30 15 00:46:59
36 239 Tome del Olmo Antonio Szczecin 1977 M40 31 8 00:47:19
37 223 Jastrzębski Leszek Szczecin Puszczyk Bukowy 1969 M40 32 9 00:47:27
38 6 Latuszek Sebastian Szczecin 1988 M20 33 4 00:47:41
39 26 Murawska Wioletta Szczecin roletki.home.pl 1969 K40 6 3 00:47:44
40 119 Utykański Jakub Szczecin KS CKS Orka Szczecin 2003 M10 34 3 00:48:00
41 210 Strojny Grzegorz Szczecin CUBICA RACING TEAM 1973 M40 35 10 00:48:02
42 232 Rybarczyk Paweł Gorzów Algraf Race Team 1991 M20 36 5 00:48:05
43 53 Komisarczyk Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 K30 7 2 00:48:08
44 237 Ćwirko Piotr Szczecin 1984 M30 37 16 00:48:19
45 120 Bartosiewicz Adam Gryfino EOL Extreme Taxes 1977 M40 38 11 00:48:29
46 98 Misarko Arkadiusz Nowogard 1973 M40 39 12 00:48:34
47 249 Mielczarek Michał Szczecin KS START 1982 M30 40 17 00:48:51
48 103 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M30 41 18 00:49:15
49 243 Juszczyk Krzysztof Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 42 13 00:49:29
50 14 Zimny Tomasz Szczecin Puszczyk Bukowy 1956 M60 43 1 00:49:34
51 238 Gałaszewski Kamil Szczecin 1987 M30 44 19 00:49:37
52 207 Surdacki Piotr Gryfino 1976 M40 45 14 00:49:39
53 62 Zerzut Jarosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1968 M40 46 15 00:49:46
54 115 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50 47 4 00:49:55
55 51 Kucharski Waldemar Szczecin 1969 M40 48 16 00:50:01
56 61 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 49 17 00:50:09
57 34 Pilecki Robert Szczecin Biegam bo lubię 1980 M30 50 20 00:50:11
58 209 Śliwiński Marcin Chojna KB Hermes Gryfino 1983 M30 51 21 00:50:26
59 46 Szymanowski Karol Szczecin 1982 M30 52 22 00:50:41
60 101 Stasieniuk Robert Szczecin 1963 M50 53 5 00:50:50
61 140 Ceniuch Magdalena Szczecin roletki.home.pl 1997 K20 8 3 00:50:56
62 44 Stronikowski Kamil Szczecin szczecin biega 1979 M30 54 23 00:50:58
63 132 Gontarz Artur Szczecin 1973 M40 55 18 00:51:04
64 193 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30 56 24 00:51:08
65 122 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K50 9 1 00:51:24
66 75 Duda Monika Szczecin RAZ Szczecin 1978 K30 10 3 00:51:26
67 23 Wypych Maciej Wołczkowo Przebiegłe Jenoty 1981 M30 57 25 00:52:01
68 246 Dzietczyk Kamil Choszczno Aktywne Choszczno 1983 M30 58 26 00:52:08
69 159 Rybicki Janusz Police 1950 M60 59 2 00:53:02
70 217 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1970 K40 11 4 00:53:08
71 233 Drużyński Sławomir 1987 M30 60 27 00:53:10
72 216 Mackiewicz Artur Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1975 M40 61 19 00:53:12
73 248 Adamowicz Daniel Szczecin KB Pionier Szczecin 1984 M30 62 28 00:53:24
74 42 Starachowska Natalia Szczecin 1993 K20 12 4 00:53:49
75 125 Religa Dariusz Goleniów ARKUSZ 1966 M50 63 6 00:53:52
76 171 Hanczewska Marta Szczecin Hasaj To! 1984 K30 13 4 00:54:18
77 163 Widuch Anna Szczecin Monia Gym 1986 K30 14 5 00:54:33
78 20 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 64 3 00:54:53
79 12 Żygieło Monika Choszczno choszczeńska dziesiątka 1976 K40 15 5 00:55:05
80 84 Kalinowski Daniel Dolice 1974 M40 65 20 00:55:09
81 83 Kalinowski Sylwester Dolice 1988 M20 66 6 00:55:11
82 10 Ignalewski Wojciech Bezrzecze 1977 M40 67 21 00:55:18
83 3 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40 68 22 00:55:30
84 85 Sprogis Joasia Szczecin Tricarbon.pl 1977 K40 16 6 00:55:33
85 88 Janiszewski Mieczysław Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M50 69 7 00:55:40
86 241 Zieliński Marcin Mierzyn 1979 M30 70 29 00:55:47
87 242 Nowy Witold Szczecin 1966 M50 71 8 00:55:57
88 112 Pluto-Prądzyński Piotr Szczecin 1986 M30 72 30 00:55:59
89 168 Bujak Robert Szczecin 2003 M10 73 4 00:56:17
90 169 Sułkowski Marek Szczecin 1973 M40 74 23 00:56:21
91 152 Zemankiewicz Łukasz Szczecin Kanał 6AM 1981 M30 75 31 00:56:23
92 204 Walczak Darek Stargard SZWLA Stargard 1971 M40 76 24 00:56:31
93 236 Jankowski Lech Szczecin Maratończyk TEAM Szczecin 1955 M60 77 4 00:56:42
94 37 Tokarski Rafał Szczecin RAZ Szczecin 1967 M50 78 9 00:56:44
95 175 Młynarczyk Krzysztof Szczecin RAZ Szczecin 1973 M40 79 25 00:57:02
96 188 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M40 80 26 00:57:07
97 167 Bujak Julian Szczecin 1965 M50 81 10 00:57:11
98 197 Sierocki Piotr Goleniów Detox Team 1974 M40 82 27 00:57:14
99 64 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 17 6 00:57:30
100 13 Kryński Andrzej Stargard 1960 M50 83 11 00:57:38
101 71 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K30 18 7 00:57:52
102 70 Koch Małgorzata Szczecin 1982 K30 19 8 00:58:00
103 203 Kaczorowski Mieczysława Szczecin 109 Szpital Wojskowy 1970 M40 84 28 00:58:05
104 221 Lipski Łukasz Szczecin 1985 M30 85 32 00:58:09
105 161 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 20 7 00:58:12
106 160 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 86 29 00:58:14
107 235 Kasprzak-Milewska Anna Sławoszewo 1974 K40 21 8 00:58:18
108 19 Kwiatkowska Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20 22 5 00:58:20
109 35 Pilecka Teresa Szczecin 1981 K30 23 9 00:58:22
110 31 Nowak Dorota Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30 24 10 00:58:30
111 56 Zagrocka Mirosława Szczecin 1987 K30 25 11 00:58:35
112 57 Czyżewski Mateusz Szczecin 1984 M30 87 33 00:58:38
113 180 Paizert Krzysztof Szczecin Iron Insane 1976 M40 88 30 00:58:43
114 78 Glebkowicz Agnieszka Szczecin Przebiegłe Jenoty 1979 K30 26 12 00:58:46
115 121 Kowalczyk Paweł Radziszewo Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1983 M30 89 34 00:58:50
116 234 Belt Tomasz Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 M30 90 35 00:59:07
117 116 Wołowicz Wojtek Szczecin Puszczyk Bukowy 1987 M30 91 36 00:59:10
118 247 Derleta Ryszard Szczecin 1962 M50 92 12 00:59:13
119 196 Tokarska Agnieszka Szczecin Wieczorne Bieganie 1972 K40 27 9 00:59:16
120 250 Antczak Rafał Szczecin Fizjo-Pomoc Medical Center 1987 M30 93 37 00:59:19
121 136 Gierlik Grzegorz Przecław 1976 M40 94 31 00:59:21
122 113 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60 95 5 00:59:33
123 5 Wyglądacz Alicja Szczecin Hawajskie Rekiny 1975 K40 28 10 00:59:35
124 251 Marszał Michał Szczecin 1977 M40 96 32 00:59:40
125 68 Jerzyk-Szamałek Bogusława Szczecin Puszczyk Bukowy 1969 K40 29 11 00:59:50
126 156 Ochota Jerzy Szczecin Maratończyk TEAM Szczecin 1952 M60 97 6 01:00:00
127 150 Peda Leszek Police KB Dzik Police 1952 M60 98 7 01:00:02
128 131 Sądel Krzysztof Szczecin 1970 M40 99 33 01:00:16
129 48 Gumienny Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1957 M60 100 8 01:00:37
130 211 Figołuszka Katarzyna Szczecin Aktywne Choszczno 1990 K20 30 6 01:00:43
131 55 Skiba-Stefaniak Sylwia Szczecin 1978 K30 31 13 01:01:06
132 45 Wilczyńska Sylwia Szczecin 1973 K40 32 12 01:01:12
133 195 Jakubiak Anna Szczecin RAZ Szczecin 1969 K40 33 13 01:01:20
134 245 Morawiak Krzysztof Szczecin 1981 M30 101 38 01:01:34
135 148 Jasiejko Jakub Szczecin KS CKS Orka Szczecin 2001 M10 102 5 01:02:29
136 240 Rydzyńska Sandra Szczecin NTS NEXELO JS DUET 1997 K20 34 7 01:02:35
137 214 Wiśniewski Piotr Szczecin MTR SZCZECIN TEAM 1979 M30 103 39 01:02:39
138 Stanasiuk Edyta Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1986 K30 35 14 01:02:41
139 50 Kurzymski Piotr Szczecin BIZON TEAM 1970 M40 104 34 01:02:43
140 86 Rynkowska Anna Szczecin 1980 K30 36 15 01:02:48
141 72 Adamczuk Feliks Szczecin 1971 M40 105 35 01:03:09
142 145 Janiszewska Marlena Szczecin Bulk-Cargo Port SZCZECIN 1987 K30 37 16 01:04:01
143 144 Szynkowski Krzysztof Szczecin Bulk-Cargo Port SZCZECIN 1970 M40 106 36 01:04:03
144 206 Rozmus Tomasz Szczecin 1986 M30 107 40 01:04:39
145 226 Samson Robert Warzymice Bestia Team 1978 M30 108 41 01:05:10
146 212 Herczyński Roman Szczecin Wielgowo Rowerowo 1965 M50 109 13 01:05:25
147 18 Piątkowska Izabela Szczecin Puszczyk Bukowy 1984 K30 38 17 01:06:04
148 218 Matuszak Krzysztof Szczecin Mango Gatki Team 1974 M40 110 37 01:06:29
149 135 Matuszak Anita Szczecin Mango Gatki Team 1975 K40 39 14 01:06:31
150 213 Rajfur Asia Daleszewo NO LOGO 1983 K30 40 18 01:06:49
151 244 Kusiewicz Agnieszka Szczecin 1978 K30 41 19 01:06:55
152 124 Soroka Jarek Szczecin Iron Insane 1980 M30 111 42 01:07:05
153 189 Suleja Joanna Stargard Szwla 1960 K50 42 2 01:07:30
154 92 Zając Daria Szczecin 1979 K30 43 20 01:09:28
155 16 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20 112 7 01:10:15
156 219 Jarosz Artur Szczecin 1982 M30 113 43 01:11:08
157 118 Kos Piotr Szczecin 1956 M60 114 9 01:11:13
158 220 Majdan Helena szczecin 1952 K60 44 1 01:11:24
159 4 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 45 3 01:12:58
160 179 Welcz Paulina Szczecin Iron Insane 1992 K20 46 8 01:18:48
161 17 Soroka Ewa Szczecin Iron Insane 1949 K60 47 2 01:20:30