Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 1/6 2017-10-29 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 58 Bieniek Kamil Police Stop Wycince Drzew 1984 M30 1 1 00:39:16
2 1 Waszczuk Tomasz Szczecin WASZCZUK TEAM 1980 M30 2 2 00:39:25
3 164 Pawliński Piotr Police UKL Ósemka Police 1985 M30 3 3 00:40:27
4 102 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M20 4 1 00:41:18
5 21 Apiecionek Mateusz Police UKL "Ósemka" Police 1991 M20 5 2 00:41:32
6 81 Panasiuk Krzysztof Stargard 1981 M30 6 4 00:42:09
7 108 Plesner Krzysztof Stargard CITYTRAILTEAM 1979 M30 7 5 00:42:16
8 33 Łużyński Tomasz Szczecin TT Szczecin 1976 M40 8 1 00:42:36
9 27 Gajda Sebastian Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 M30 9 6 00:42:41
10 158 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M30 10 7 00:42:43
11 142 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M40 11 2 00:43:32
12 77 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30 12 8 00:43:45
13 96 Pluta Grzegorz Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino 1963 M50 13 1 00:43:47
14 129 Hendzel Miłosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1983 M30 14 9 00:43:51
15 139 Kamiński Łukasz Szczecin Parkrun Szczecin 1980 M30 15 10 00:43:55
16 15 Jarmoliński Piotr Mierzyn 1976 M40 16 3 00:44:06
17 9 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 17 11 00:44:19
18 181 Janas Kacper Szczecin Puszczyk Bukowy 1987 M30 18 12 00:44:34
19 160 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 19 4 00:44:42
20 76 Szwarnóg Jolanta Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1992 K20 1 1 00:44:45
21 69 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 20 2 00:44:50
22 147 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 21 13 00:44:59
23 52 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 22 5 00:45:15
24 184 Szymański Jarosław Załom 1974 M40 23 6 00:45:21
25 146 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K40 2 1 00:45:29
26 29 Duchowski Robert Gryfino 100% Ekipa Gryfino 1973 M40 24 7 00:45:42
27 110 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M30 25 14 00:46:31
28 100 Michałowski Marcin Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS 1980 M30 26 15 00:46:59
29 138 Kwit Jan Szczecin 1960 M50 27 3 00:47:07
30 26 Murawska Wioletta Szczecin roletki.home.pl 1969 K40 3 2 00:47:09
31 137 Jachnik Sabina Szczecin SKS HUSARIA 1972 K40 4 3 00:47:25
32 99 Ceniuch Sylwester Szczecin roletki.home.pl 1969 M40 28 8 00:47:27
33 177 Sarosi Kristof 2001 M10 29 1 00:47:46
34 285 Sarosi Gynla 1973 M40 30 9 00:48:41
35 116 Wołowicz Wojtek Szczecin Puszczyk Bukowy 1987 M30 31 16 00:48:44
36 103 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M30 32 17 00:48:48
37 6 Latuszek Sebastian Szczecin 1988 M20 33 3 00:48:53
38 46 Szymanowski Karol Szczecin 1982 M30 34 18 00:49:22
39 119 Utykański Jakub Szczecin KS CKS Orka Szczecin 2003 M10 35 2 00:49:53
40 51 Kucharski Waldemar Szczecin 1969 M40 36 10 00:50:03
41 53 Komisarczyk Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 K30 5 1 00:50:09
42 14 Zimny Tomasz Szczecin Puszczyk Bukowy 1956 M60 37 1 00:50:12
43 97 Jaruzel Ewa Stargard SZWLA STARGARD 1976 K40 6 4 00:50:22
44 120 Bartosiewicz Adam Gryfino EOL Extreme Taxes 1977 M40 38 11 00:50:25
45 98 Misarko Arkadiusz Nowogard 1973 M40 39 12 00:50:30
46 155 Talarek Robert Szczecin Teleranek 1977 M40 40 13 00:51:04
47 89 Szycko Tomasz Szczecin RIDERSCLUB KIJEWO-SZCZECIN 1970 M40 41 14 00:51:09
48 82 Banasiewicz Zbyszek Stargard 1983 M30 42 19 00:51:12
49 23 Wypych Maciej Wołczkowo Przebiegłe Jenoty 1981 M30 43 20 00:51:23
50 140 Ceniuch Magdalena Szczecin roletki.home.pl 1997 K20 7 2 00:51:32
51 80 Orzechowski Adam Szczecin OSTRO. Team 1991 M20 44 4 00:51:41
52 174 Twarogal Kamil Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1990 M20 45 5 00:51:44
53 115 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50 46 4 00:51:50
54 83 Kalinowski Sylwester Dolice 1988 M20 47 6 00:51:52
55 132 Gontarz Artur Szczecin 1973 M40 48 15 00:51:54
56 61 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 49 16 00:51:56
57 22 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30 50 21 00:51:57
58 166 Pietrakowski Grzegorz Szczecin TT Szczecin 1979 M30 51 22 00:52:01
59 101 Stasieniuk Robert Szczecin 1963 M50 52 5 00:52:20
60 44 Stronikowski Kamil Szczecin szczecin biega 1979 M30 53 23 00:52:25
61 91 Stojecki Bartosz Goleniów Rozbiegany Goleniów 1975 M40 54 17 00:52:27
62 84 Kalinowski Daniel Dolice 1974 M40 55 18 00:52:29
63 75 Duda Monika Szczecin RAZ Szczecin 1978 K30 8 2 00:53:58
64 125 Religa Dariusz Goleniów ARKUSZ 1966 M50 56 6 00:54:00
65 183 Kaczmarczyk Stanisław Stargard 1958 M50 57 7 00:54:14
66 65 Wyglądacz Arek Szczecin UKS13 1974 M40 58 19 00:54:16
67 112 Pluto-Prądzyński Piotr Szczecin 1986 M30 59 24 00:54:57
68 143 Jóźwiak Maciej Szczecin Orlęta AK 1971 M40 60 20 00:55:23
69 170 Winkel Arkadiusz Gryfino 100% Ekipa Gryfino 1972 M40 61 21 00:55:37
70 169 Sułkowski Marek Szczecin 1973 M40 62 22 00:55:48
71 171 Hanczewska Marta Szczecin Hasaj To! 1984 K30 9 3 00:55:54
72 163 Widuch Anna Szczecin Monia Gym 1986 K30 10 4 00:55:56
73 85 Sprogis Joasia Szczecin Tricarbon.pl 1977 K40 11 5 00:56:00
74 87 Stefaniak Paweł Stargard 12 BZ/14 bUJ 1980 M30 63 25 00:56:04
75 71 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K30 12 5 00:56:07
76 12 Żygieło Monika Choszczno choszczeńska dziesiątka 1976 K40 13 6 00:56:09
77 20 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 64 2 00:56:17
78 152 Zemankiewicz Łukasz Szczecin Kanał 6AM 1981 M30 65 26 00:56:30
79 57 Czyżewski Mateusz Szczecin 1984 M30 66 27 00:56:35
80 56 Zagrocka Mirosława Szczecin 1987 K30 14 6 00:56:37
81 10 Ignalewski Wojciech Bezrzecze 1977 M40 67 23 00:56:39
82 88 Janiszewski Mieczysław Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M50 68 8 00:56:42
83 64 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 15 7 00:56:48
84 37 Tokarski Rafał Szczecin RAZ Szczecin 1967 M50 69 9 00:56:51
85 175 Młynarczyk Krzysztof Szczecin RAZ Szczecin 1973 M40 70 24 00:57:13
86 173 Wiegand Joanna Gryfino 100% Ekipa Gryfino 1980 K30 16 8 00:57:43
87 172 Wiegand Milian Gryfino 100% Ekipa Gryfino 1973 M40 71 25 00:57:46
88 42 Starachowska Natalia Szczecin 1993 K20 17 3 00:57:57
89 159 Rybicki Janusz Police 1950 M60 72 3 00:58:18
90 35 Pilecka Teresa Szczecin 1981 K30 18 9 00:58:28
91 34 Pilecki Robert Szczecin Biegam bo lubię 1980 M30 73 28 00:58:30
92 121 Kowalczyk Paweł Radziszewo Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1983 M30 74 29 00:58:47
93 176 Młynarczyk Arkadiusz Szczecin RAZ Szczecin 2002 M10 75 3 00:58:49
94 122 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K50 19 1 00:58:56
95 117 Bojarski Kamil Chojna 1996 M20 76 7 00:58:58
96 43 Wolański Robert Szczecin 1965 M50 77 10 00:59:39
97 157 Pilaski Paweł Szczecin Triathlon Szczecin 1978 M30 78 30 00:59:42
98 180 Paizert Krzysztof Szczecin Iron Insane 1976 M40 79 26 00:59:49
99 168 Bujak Robert Szczecin 2003 M10 80 4 00:59:52
100 13 Kryński Andrzej Stargard 1960 M50 81 11 00:59:54
101 39 Cichocki Jakub Szczecin HKS Skaut Szczecin 1978 M30 82 31 00:59:56
102 78 Glebkowicz Agnieszka Szczecin Przebiegłe Jenoty 1979 K30 20 10 00:59:59
103 150 Peda Leszek Police KB Dzik Police 1952 M60 83 4 01:00:02
104 5 Wyglądacz Alicja Szczecin Hawajskie Rekiny 1975 K40 21 7 01:00:03
105 113 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60 84 5 01:00:18
106 74 Seniów Joanna Poznań 1982 K30 22 11 01:00:21
107 161 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 23 8 01:00:28
108 131 Sądel Krzysztof Szczecin 1970 M40 85 27 01:00:52
109 167 Bujak Julian Szczecin 1965 M50 86 12 01:01:07
110 62 Zerzut Jarosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1968 M40 87 28 01:01:13
111 68 Jerzyk-Szamałek Bogusława Szczecin Puszczyk Bukowy 1969 K40 24 9 01:01:15
112 Stanasiuk Edyta Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1986 K30 25 12 01:01:18
113 165 Rosik Sebastian Szczecin 1990 M20 88 8 01:01:25
114 141 Lewkowicz Piotr Szczecin UKK CKS ORKA SZCZECIN 2000 M10 89 5 01:01:36
115 50 Kurzymski Piotr Szczecin BIZON TEAM 1970 M40 90 29 01:01:41
116 45 Wilczyńska Sylwia Szczecin 1973 K40 26 10 01:01:50
117 48 Gumienny Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1957 M60 91 6 01:02:01
118 156 Ochota Jerzy Szczecin Maratończyk TEAM Szczecin 1952 M60 92 7 01:02:04
119 111 Rozwałka-Paizert Renata Szczecin Iron Insane 1973 K40 27 11 01:02:07
120 70 Koch Małgorzata Szczecin 1982 K30 28 13 01:02:23
121 133 Bochen Izabela Bezrzecze RAZ Szczecin 1975 K40 29 12 01:02:40
122 182 Sosin Tomasz Stargard SZWLA 1959 M50 93 13 01:03:53
123 148 Jasiejko Jakub Szczecin KS CKS Orka Szczecin 2001 M10 94 6 01:04:06
124 154 Kowalski Hubert Szczecin 1988 M20 95 9 01:04:09
125 144 Szynkowski Krzysztof Szczecin Bulk-Cargo Port SZCZECIN 1970 M40 96 30 01:04:12
126 145 Janiszewska Marlena Szczecin Bulk-Cargo Port SZCZECIN 1987 K30 30 14 01:04:14
127 3 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40 97 31 01:05:13
128 86 Rynkowska Anna Szczecin 1980 K30 31 15 01:05:43
129 124 Soroka Jarek Szczecin Iron Insane 1980 M30 98 32 01:07:59
130 151 Jacyna Mirosław Szczecin Dąbie Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus 1964 M50 99 14 01:08:08
131 107 Galant Piotr Chojna 1996 M20 100 10 01:08:11
132 24 Szalewicz Małgorzata Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ 1966 K50 32 2 01:08:13
133 32 Łużyńska Katarzyna Szczecin RAZ Szczecin 1979 K30 33 16 01:08:16
134 92 Zając Daria Szczecin 1979 K30 34 17 01:08:39
135 16 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20 101 11 01:10:23
136 153 Nowy Anna Szczecin 1969 K40 35 13 01:10:50
137 179 Welcz Paulina Szczecin Iron Insane 1992 K20 36 4 01:11:48
138 162 Kujawska Magdalena Szczecin 1976 K40 37 14 01:12:41
139 4 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 38 3 01:12:52
140 118 Kos Piotr Szczecin 1956 M60 102 8 01:14:35
141 17 Soroka Ewa Szczecin Iron Insane 1949 K60 39 1 01:17:16
142 55 Skiba-Stefaniak Sylwia Szczecin 1978 K30 40 18 01:18:20
143 123 Szelągiewicz Arek Szczecin 1975 M40 103 32 01:18:23