Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (1,5km), bieg 2/6 2016-11-27 godz: 10:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat
1 79 Petersburski Krystian Gimnazjum Katolickie 2001 M10 1 1
2 47 Markowski Tomasz Gimnazjum 29 Szczecin 2003 M10 2 2
3 3 Golański Staś Gimnazjum 7 Szczecin 2003 M10 3 3
4 27 Bartelik Mateusz Gimnazjum CKS Szczecin 2002 M10 4 4
5 51 Radliński Tymon Szczecin Gimnazjum 7 Szczecin 2001 M10 5 5
6 50 Utykański Jakub Gimnazjum 29 Szczecin 2003 M10 6 6
7 80 Mikulska Gabrysia Gimnazjum 2 Police 2001 K10 1 1
8 48 Żak Tomasz Gimnazjum 29 Szczecin 2003 M10 7 7
9 30 Babiarz Bartek Gimnazjum CKS Szczecin 2003 M10 8 8
10 58 Bujak Robert Gimnazjum 29 Szczecin 2003 M10 9 9
11 49 Radliński Gustaw Gimnazjum CKS ORKA 2003 M10 10 10
12 34 Potręć Damian Gimnazjum CKS Szczecin 2001 M10 11 11
13 45 Staszek Mateusz Gimnazjum 7 Szczecin 2001 M10 12 12
14 60 Subzda Dominik Gimnazjum CKS Szczecin 2003 M10 13 13
15 29 Jeziorny Aleksander Gimnazjum CKS Szczecin 2002 M10 14 14
16 18 Fiedorowicz Marcin TPP 2002 M10 15 15
17 78 Jania Patryk Gimnazjum CKS Szczecin 2003 M10 16 16
18 82 Trzaszczka Mikołaj Gimnazjum CKS Szczecin 2002 M10 17 17
19 32 Pluta Radek Gimnazjum CKS Szczecin 2002 M10 18 18
20 33 Szymczak Mikołaj Gimnazjum CKS Szczecin 2002 M10 19 19
21 31 Heugel Hubert Gimnazjum CKS Szczecin 2003 M10 20 20
22 85 Gałuszka Daniel Gimnazjum CKS Szczecin 2001 M10 21 21
23 41 Bialiai Aleksander Gimnazjum CKS Szczecin 2002 M10 22 22
24 16 Komoń Eryk TPP 2002 M10 23 23
25 12 Bieńkowski Kamil Gimnazjum CKS Szczecin 2003 M10 24 24
26 81 Ciesielska Emilia Gimnazjum 7 Szczecin 2003 K10 2 2
27 17 Filasek Damian TPP 2002 M10 25 25
28 20 Kuleja Wiktoria TPP 2002 K10 3 3
29 83 Malicka Kasia Gimnazjum 7 Szczecin 2001 K10 4 4
30 84 Witkowska Amelia Gimnazjum 7 Szczecin 2001 K10 5 5
31 14 Ciesielska Wiktoria TPP 2002 K10 6 6
32 10 Sukiennik Oskar Gimnazjum CKS Szczecin 2002 M10 26 26
33 6 Kujawski Kuba TPP 2002 M10 27 27
34 15 Gut Karolina Gimnazjum CKS Szczecin 2002 K10 7 7
35 19 Harwas Klaudia TPP 2002 K10 8 8
36 11 Górski Igor Gimnazjum CKS Szczecin 2002 M10 28 28