Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (10km), bieg 6/6 2017-03-19 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 250 Sawicki Krzysztof Szczecin CALYPSO 1989 M20 1 1 00:36:04
2 17 Waszczuk Tomasz Szczecin Waszczuk Team 1980 M30 2 1 00:37:41
3 129 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M20 3 2 00:37:59
4 261 Wojcieszonek Damian Kobylanka KS Ironman C/S Polska 1997 M10 4 1 00:38:09
5 31 Łangowski Mateusz Gorzów Wlkp. 1976 M40 5 1 00:39:28
6 30 Kamiński Łukasz Szczecin Parkrun Szczecin 1980 M30 6 2 00:40:44
7 68 Panasiuk Krzysztof Stargard 1981 M30 7 3 00:41:04
8 259 Kisz Przemysław Szczecin 1975 M40 8 2 00:41:09
9 25 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 9 3 00:41:27
10 93 Janas Kacper Szczecin Biegnij aż spuchniesz :) 1987 M20 10 3 00:41:38
11 202 Gajda Sebastian Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 M30 11 4 00:42:03
12 66 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 12 1 00:42:12
13 63 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 13 4 00:42:18
14 101 Wiśniewski Bartłomiej Szczecin Biegam dla Poli 1986 M30 14 5 00:42:32
15 64 Michałowski Marcin Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS 1980 M30 15 6 00:42:43
16 175 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 16 7 00:42:55
17 83 Szczepański Adam Szczecin 1985 M30 17 8 00:43:03
18 70 Wójciak Marcin Szczecin Vege Runners 1998 M10 18 2 00:43:16
19 39 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M40 19 5 00:43:54
20 168 Gotowczyc Michał Szczecin 1998 M10 20 3 00:44:05
21 56 Wiśniewski Marcin Szczecin 1976 M40 21 6 00:44:17
22 55 Szymański Jarosław Załom 1974 M40 22 7 00:44:23
23 46 Surdacki Piotr Gryfino MONIA TEAM 1976 M40 23 8 00:44:34
24 260 Wołoszyn Konrad Stepnica KS CKS ORKA SZCZECIN / BRACIAKTRANS 1976 M40 24 9 00:44:46
25 27 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M30 25 9 00:45:07
26 42 Rolla Dorian Warzymice 1976 M40 26 10 00:45:27
27 79 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 27 11 00:47:30
28 170 Malec Mariusz Stargard Szczeciński 1973 M40 28 12 00:47:36
29 187 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50 29 2 00:47:42
30 172 Kwit Jan Szczecin 1960 M50 30 3 00:47:44
31 88 Sosin Tomasz Stargard 1959 M50 31 4 00:47:51
32 270 Jachnik Dawid Szczecin 1996 M20 32 4 00:48:00
33 198 Jarmoliński Piotr Mierzyn 1976 M40 33 13 00:48:06
34 92 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 34 10 00:48:16
35 266 Walczak Szymon Szczecin 1981 M30 35 11 00:48:17
36 213 Kwieciński Norbert Szczecin 1976 M40 36 14 00:49:15
37 119 Pilecki Robert Szczecin Biegam bo lubię 1980 M30 37 12 00:49:21
38 257 Mazur Radosław Stargard 1977 M30 38 13 00:50:02
39 90 Kaczmarczyk Stanisław Stargard 1958 M50 39 5 00:50:19
40 264 Krysiak Tomasz Szczecin Amatroskie Bieganie w Szczecinie 1983 M30 40 14 00:50:34
41 Rybicki Janusz Police 1950 M60 41 1 00:50:37
42 18 Maciaszczyk Magda Szczecin 1975 K40 1 1 00:50:39
43 267 Marczak Adam Szczecin 1998 M10 42 4 00:50:42
44 225 Rychłowski Piotr Mierzyn Leniwe Buły Mierzyn 1980 M30 43 15 00:50:50
45 72 Spławski Daniel Szczecin 1986 M30 44 16 00:50:56
46 137 Chrostek Adam Szczecin 1977 M30 45 17 00:50:58
47 97 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1970 K40 2 2 00:51:04
48 77 Mizgalski Krzysztof Szczecin wieczorne bieganie szczecin 1962 M50 46 6 00:51:16
49 5 Królikowski Robert Szczecin EM TEAM 1977 M30 47 18 00:51:19
50 8 Synak Lubomir Szczecin EM TEAM 1976 M40 48 15 00:51:19
51 80 Stańczyk Sławomir Stargard 1988 M20 49 5 00:52:07
52 131 Janiszewski Mieczysław Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M50 50 7 00:52:19
53 120 Kott Mariusz Szczecin 1987 M20 51 6 00:52:25
54 263 Raszycki Dawid Szczecin Iron Insane 1993 M20 52 7 00:52:27
55 41 Osojca Małgorzata Szczecin Puszczyk Bukowy 1990 K20 3 1 00:52:29
56 40 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 53 2 00:52:34
57 62 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K30 4 1 00:52:38
58 169 Maciejewski Jacek Stargard Team Cukiernia Nova 1970 M40 54 16 00:52:39
59 35 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 5 2 00:52:42
60 200 Żygieło Monika Choszczno 1976 K40 6 3 00:52:43
61 23 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 7 4 00:53:07
62 67 Milczarska Agnieszka Szczecin 1993 K20 8 2 00:53:10
63 91 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M30 55 19 00:53:38
64 182 Paizert Krzysztof Szczecin Iron Insane 1976 M40 56 17 00:55:11
65 2 Ochota Jerzy Szczecin 1952 M60 57 3 00:55:19
66 49 Sobolewska Gosia Szczecin 1989 K20 9 3 00:55:29
67 37 Peda Leszek Police KB Dzik Police 1952 M60 58 4 00:55:36
68 201 Tokarska Agnieszka Szczecin Wieczorne Bieganie 1972 K40 10 5 00:56:01
69 134 Bujak Julian Szczecin 1965 M50 59 8 00:56:06
70 126 Nowak Małgorzata Dobra 1980 K30 11 3 00:57:42
71 268 Białkowska Katarzyna Siadło Dolne 1977 K30 12 4 00:57:44
72 52 Herczyński Roman Szczecin Wielgowo Rowerowo 1965 M50 60 9 00:58:10
73 258 Kowalski Hubert Szczecin 1988 M20 61 8 00:58:12
74 179 Soroka Jarek Szczecin Iron Insane 1980 M30 62 20 00:59:36
75 188 Kusiewicz Agnieszka Szczecin 1978 K30 13 5 00:59:44
76 265 Blatkiewicz Piotr Szczecin 1974 M40 63 18 00:59:46
77 34 Piątkowska Izabela Szczecin Puszczyk Bukowy 1984 K30 14 6 00:59:48
78 65 Jerzyk-Szamałek Bogusława Szczecin 1969 K40 15 6 00:59:48
79 269 Klekocińska Katarzyna Szczecin 1978 K30 16 7 01:00:21
80 186 Strojna Dorota Szczecin Puszczyk Bukowy 1973 K40 17 7 01:01:44
81 210 Gumienny Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1957 M50 64 10 01:01:45
82 176 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20 65 9 01:02:52
83 164 Bednarczyk Sylwia Szczecin Puszczyk Bukowy 1977 K30 18 8 01:03:32
84 214 Welcz Paulina Szczecin Iron Insane 1992 K20 19 4 01:04:05
85 51 Herczyńska Agnieszka Szczecin Wielgowo Rowerowo 1970 K40 20 8 01:08:36
86 177 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 21 1 01:11:00
87 262 Dziegińska Barbara Szczecin Iron Insane 1967 K40 22 9 01:13:44
88 54 Soroka Ewa Szczecin Iron Insane 1949 K60 23 1 01:13:46
89 69 Gąciarski Krystian Szczecin 1990 M20 66 10 01:18:16