Dzisiaj jest sobota, 26 września 2020 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (10km), bieg 5/6 2017-02-12 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 17 Waszczuk Tomasz Szczecin Waszczuk Team 1980 M30 1 1 00:37:41
2 168 Gotowczyc Michał Szczecin 1998 M10 2 1 00:39:35
3 26 Rycak Bartosz Police UKL Ósemka 1993 M20 3 1 00:40:13
4 31 Łangowski Mateusz Gorzów Wlkp. 1976 M40 4 1 00:40:31
5 250 Sawicki Krzysztof Szczecin CALYPSO 1989 M20 5 2 00:40:41
6 29 Apiecionek Mateusz Police UKL Ósemka Police 1991 M20 6 3 00:41:55
7 93 Janas Kacper Szczecin Biegnij aż spuchniesz :) 1987 M20 7 4 00:42:14
8 91 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M30 8 2 00:42:18
9 43 Wojnach Andrzej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 M40 9 2 00:42:52
10 66 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 10 1 00:43:04
11 252 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M30 11 3 00:43:09
12 68 Panasiuk Krzysztof Stargard 1981 M30 12 4 00:43:22
13 36 Pluta Grzegorz Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino 1963 M50 13 2 00:44:09
14 209 Orzechowski Jakub Szczecin Puszczyk Bukowy 1989 M20 14 5 00:44:10
15 70 Wójciak Marcin Szczecin Vege Runners 1998 M10 15 2 00:44:11
16 99 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M10 16 3 00:44:29
17 39 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M40 17 3 00:44:45
18 56 Wiśniewski Marcin Szczecin 1976 M40 18 4 00:44:57
19 231 Sawka Paweł choszczno 1989 M20 19 6 00:45:26
20 202 Gajda Sebastian Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 M30 20 5 00:45:43
21 46 Surdacki Piotr Gryfino MONIA TEAM 1976 M40 21 5 00:45:59
22 191 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K30 1 1 00:46:03
23 27 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M30 22 6 00:46:11
24 172 Kwit Jan Szczecin 1960 M50 23 3 00:46:16
25 158 Wołowicz Wojtek Szczecinn Puszczyk Bukowy 1987 M20 24 7 00:46:18
26 133 Suplicki Grzesiek Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 25 7 00:46:35
27 96 Ceniuch Sylwester Szczecin 1969 M40 26 6 00:46:53
28 163 Latuszek Sebastian Szczecin 1988 M20 27 8 00:47:25
29 55 Szymański Jarosław Załom 1974 M40 28 7 00:48:20
30 139 Kułakowski Marcin Szczecin 1988 M20 29 9 00:48:39
31 58 Murawska Wioletta Szczecin PARKRUN Szczecin 1969 K40 2 1 00:48:53
32 232 Filipek Marcin Choszczno 12 BZ 1983 M30 30 8 00:49:22
33 130 Jachnik Sabina Szczecin 1972 K40 3 2 00:49:35
34 74 Kmiecik Tomasz Szczecin 1975 M40 31 8 00:49:52
35 173 Grudowski Konrad Szczecin 1985 M30 32 9 00:49:53
36 95 Rymer Wojtek Pucice własny jednoosobowy 1972 M40 33 9 00:50:05
37 119 Pilecki Robert Szczecin Biegam bo lubię 1980 M30 34 10 00:50:07
38 14 Szymanowski Karol Szczecin 1982 M30 35 11 00:50:36
39 105 Opaska Marcin Szczecin Przebiegłe Jenoty 1980 M30 36 12 00:50:48
40 192 Dzietczyk Kamil Choszczno Aktywne Choszczno 1983 M30 37 13 00:50:51
41 255 Gabor Krzysztof Gryfino Gryfino 1984 M30 38 14 00:51:01
42 76 Adamowicz Daniel Szczecin Fundacja Krok 1984 M30 39 15 00:51:07
43 45 Otoka Kasia Szczecin Monia Team 1977 K30 4 2 00:51:17
44 147 Jankowski Lech Szczecin Maratończyk TEAM Szczecin 1955 M60 40 1 00:51:31
45 18 Maciaszczyk Magda Szczecin 1975 K40 5 3 00:51:38
46 77 Mizgalski Krzysztof Szczecin wieczorne bieganie szczecin 1962 M50 41 4 00:52:09
47 228 Praźniewski Zbigniew Szczecin Szczecin 1964 M50 42 5 00:52:24
48 28 Kotarska Anna Police UKL Ósemka Police 1974 K40 6 4 00:52:40
49 83 Szczepański Adam Szczecin 1985 M30 43 16 00:53:23
50 196 Drozdek Kacper Kobylanka Charty 1998 M10 44 4 00:53:45
51 97 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1970 K40 7 5 00:53:53
52 120 Kott Mariusz Szczecin 1987 M20 45 10 00:53:59
53 143 Religa Dariusz Goleniów 1966 M50 46 6 00:54:05
54 117 Drozdek Włodzimierz Kobylanka Charty 1968 M40 47 10 00:54:12
55 Rybicki Janusz Police 1950 M60 48 2 00:54:43
56 137 Chrostek Adam Szczecin 1977 M30 49 17 00:54:52
57 160 Mazurek Robert Szczecin ŚWIAT AKUMULATORÓW 1977 M30 50 18 00:54:59
58 249 Ćwirko Piotr Szczecin 1984 M30 51 19 00:55:34
59 103 Graczyk Grzegorz Szczecin biegne bo mi żona każe 1988 M20 52 11 00:57:16
60 35 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 8 3 00:57:28
61 37 Peda Leszek Police KB Dzik Police 1952 M60 53 3 00:57:32
62 7 Kurzymski Piotr Szczecin BIZON TEAM 1970 M40 54 11 00:57:37
63 204 Zgorzelski Artur Szczecin 1970 M40 55 12 00:58:12
64 73 Ślipski Bartłomiej Szczecin 1986 M30 56 20 00:58:31
65 40 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 57 4 00:58:51
66 154 Lichaczewski Konrad Szczecin OZKB 1972 M40 58 13 00:58:59
67 256 Ignalewski Wojciech Bezrzecze 1977 M30 59 21 00:59:18
68 2 Ochota Jerzy Szczecin 1952 M60 60 5 00:59:32
69 62 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K30 9 4 00:59:33
70 63 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 61 14 00:59:35
71 156 Herba Zbigniew Stargard Holstar 1953 M60 62 6 00:59:45
72 52 Herczyński Roman Szczecin Wielgowo Rowerowo 1965 M50 63 7 00:59:48
73 140 Nowak Wiesław Szczecin Rowery Turowski 1949 M60 64 7 01:00:33
74 206 Morawiak Krzysztof Szczecin 1981 M30 65 22 01:00:37
75 253 Bogusiewicz Łukasz Szczecin 1990 M20 66 12 01:01:02
76 186 Strojna Dorota Szczecin Puszczyk Bukowy 1973 K40 10 6 01:01:09
77 254 Adamczuk Feliks Szczecin 1971 M40 67 15 01:01:56
78 188 Kusiewicz Agnieszka Szczecin 1978 K30 11 5 01:02:31
79 210 Gumienny Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1957 M50 68 8 01:02:45
80 34 Piątkowska Izabela Szczecin Puszczyk Bukowy 1984 K30 12 6 01:03:25
81 153 Duda-Religa Ewelina Szczecin OZKB 1976 K40 13 7 01:04:29
82 67 Milczarska Agnieszka Szczecin 1993 K20 14 1 01:05:31
83 251 Bartoszek Dawid Szczecin 1985 M30 69 23 01:06:03
84 243 Figiel Rafał Szczecin 1983 M30 70 24 01:06:05
85 20 Kaciupa Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K40 15 8 01:08:15
86 87 Urban Joanna Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K40 16 9 01:08:16
87 21 Wojdałowicz Ewa Szczecin Puszczyk Bukowy 1981 K30 17 7 01:08:16
88 51 Herczyńska Agnieszka Szczecin Wielgowo Rowerowo 1970 K40 18 10 01:08:53
89 69 Gąciarski Krystian Szczecin 1990 M20 71 13 01:11:01
90 126 Nowak Małgorzata Dobra 1980 K30 19 8 01:12:05
91 177 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 20 1 01:15:04
92 118 Maciaszczyk Zbigniew Szczecin 1950 M60 72 8 01:15:07
93 151 Majdan Helena szczecin 1952 K60 21 1 01:16:53