Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (10km), bieg 4/6 2017-01-22 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 17 Waszczuk Tomasz Szczecin Waszczuk Team 1980 M30 1 1 00:38:09
2 24 Bułatowicz Bartek Police UKL "Ósemka" Police 1991 M20 2 1 00:38:28
3 31 Łangowski Mateusz Gorzów Wlkp. 1976 M40 3 1 00:40:12
4 26 Rycak Bartosz Police UKL Ósemka 1993 M20 4 2 00:40:24
5 233 Pawliński Piotr Police UKL Ósemka Police 1985 M30 5 2 00:40:34
6 91 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M30 6 3 00:40:41
7 168 Gotowczyc Michał Szczecin 1998 M10 7 1 00:41:10
8 92 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 8 4 00:42:25
9 30 Kamiński Łukasz Szczecin Parkrun Szczecin 1980 M30 9 5 00:42:37
10 11 Szurgocińska Nikolina Gryfino KB Hermes Gryfino 1993 K20 1 1 00:42:40
11 111 Hendzel Miłosz Szczecin 1983 M30 10 6 00:42:49
12 93 Janas Kacper Szczecin Biegnij aż spuchniesz :) 1987 M20 11 3 00:43:09
13 36 Pluta Grzegorz Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino 1963 M50 12 1 00:43:11
14 66 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 13 2 00:43:13
15 229 Pańko Andrzej Żarczyn 16/2 1993 M20 14 4 00:43:55
16 99 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M10 15 2 00:44:11
17 175 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 16 7 00:44:15
18 141 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30 17 8 00:44:41
19 39 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M40 18 2 00:44:55
20 191 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K30 2 1 00:45:12
21 245 Denkiewicz Tomasz Szczecin 1978 M30 19 9 00:45:28
22 232 Filipek Marcin Choszczno 12 BZ 1983 M30 20 10 00:45:37
23 42 Rolla Dorian Warzymice 1976 M40 21 3 00:45:43
24 64 Michałowski Marcin Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS 1980 M30 22 11 00:45:49
25 43 Wojnach Andrzej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 M40 23 4 00:45:54
26 202 Gajda Sebastian Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 M30 24 12 00:45:59
27 56 Wiśniewski Marcin Szczecin 1976 M40 25 5 00:46:23
28 25 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 26 6 00:46:45
29 247 Szymczak Jarosław Gorzów Wlkp. 1979 M30 27 13 00:47:19
30 14 Szymanowski Karol Szczecin 1982 M30 28 14 00:47:32
31 231 Sawka Paweł choszczno 1989 M20 29 5 00:47:46
32 27 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M30 30 15 00:47:50
33 46 Surdacki Piotr Gryfino MONIA TEAM 1976 M40 31 7 00:48:05
34 163 Latuszek Sebastian Szczecin 1988 M20 32 6 00:48:27
35 130 Jachnik Sabina Szczecin 1972 K40 3 1 00:48:38
36 70 Wójciak Marcin Szczecin Vege Runners 1998 M10 33 3 00:48:44
37 172 Kwit Jan Szczecin 1960 M50 34 3 00:49:06
38 158 Wołowicz Wojtek Szczecinn Puszczyk Bukowy 1987 M20 35 7 00:49:14
39 157 Osojca Mateusz Szczecin Puszczyk Bukowy 1988 M20 36 8 00:49:15
40 226 Lizura Sławomir Biskupice Mick o 'Amelika Huipû - Triathlon Team 1983 M30 37 16 00:49:31
41 230 Jankowski Piotr Szczecin 1975 M40 38 8 00:49:32
42 173 Grudowski Konrad Szczecin 1985 M30 39 17 00:50:04
43 227 Adamczyk Adam Szczecin ADS Szczecin 1955 M60 40 1 00:50:28
44 170 Malec Mariusz Stargard Szczeciński 1973 M40 41 9 00:50:38
45 187 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50 42 4 00:50:50
46 160 Mazurek Robert Szczecin ŚWIAT AKUMULATORÓW 1977 M30 43 18 00:50:58
47 83 Szczepański Adam Szczecin 1985 M30 44 19 00:51:08
48 79 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 45 10 00:51:10
49 198 Jarmoliński Piotr Mierzyn 1976 M40 46 11 00:51:14
50 147 Jankowski Lech Szczecin Maratończyk TEAM Szczecin 1955 M60 47 2 00:51:22
51 28 Kotarska Anna Police UKL Ósemka Police 1974 K40 4 2 00:51:30
52 242 Kucharski Waldemar Szczecin 1969 M40 48 12 00:51:55
53 45 Otoka Kasia Szczecin Monia Team 1977 K30 5 2 00:52:05
54 95 Rymer Wojtek Pucice własny jednoosobowy 1972 M40 49 13 00:52:14
55 77 Mizgalski Krzysztof Szczecin wieczorne bieganie szczecin 1962 M50 50 5 00:52:17
56 137 Chrostek Adam Szczecin 1977 M30 51 20 00:52:19
57 116 Drozdek Iwona Kobylanka Charty 1968 K40 6 3 00:52:36
58 241 Duda Monika Szczecin 1978 K30 7 3 00:52:40
59 169 Maciejewski Jacek Stargard Team Cukiernia Nova 1970 M40 52 14 00:52:46
60 240 Pietrakowski Grzegorz Szczecin TT Szczecin 1979 M30 53 21 00:53:04
61 196 Drozdek Kacper Kobylanka Charty 1998 M10 54 4 00:53:24
62 Rybicki Janusz Police 1950 M60 55 3 00:53:36
63 60 Krawczuk Piotr Szczecin Puszczyk Bukowy 1984 M30 56 22 00:53:51
64 243 Figiel Rafał Szczecin 1983 M30 57 23 00:53:59
65 76 Adamowicz Daniel Szczecin Fundacja Krok 1984 M30 58 24 00:53:59
66 171 Rutkiewicz Marek Niedźwiedź Stargardzki Klub Morsów Miedwianie 1966 M50 59 6 00:54:02
67 40 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 60 4 00:54:15
68 120 Kott Mariusz Szczecin 1987 M20 61 9 00:54:38
69 35 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 8 4 00:55:04
70 236 Strzelec Konrad Szczecin Mick o 'Amelika Huipû - Triathlon Team 1989 M20 62 10 00:55:09
71 73 Ślipski Bartłomiej Szczecin 1986 M30 63 25 00:55:14
72 225 Rychłowski Piotr Mierzyn Leniwe Buły Mierzyn 1980 M30 64 26 00:55:25
73 67 Milczarska Agnieszka Szczecin 1993 K20 9 2 00:55:48
74 72 Spławski Daniel Szczecin 1986 M30 65 27 00:56:01
75 107 Winkel Arkadiusz Gryfino 100% Ekipa Gryfino / Gryfino 1972 M40 66 15 00:56:14
76 228 Praźniewski Zbigniew Szczecin Szczecin 1964 M50 67 7 00:56:29
77 109 Wiegand Milian Gryfino 1973 M40 68 16 00:56:45
78 23 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 10 4 00:56:46
79 246 Tomaszewska Izabela Szczecin CKS Szczecin 1990 K20 11 3 00:56:49
80 234 Lisicki Jan Szczecin 1959 M50 69 8 00:56:54
81 2 Ochota Jerzy Szczecin 1952 M60 70 5 00:57:31
82 132 Kryński Andrzej Stargard 1960 M50 71 9 00:57:33
83 37 Peda Leszek Police KB Dzik Police 1952 M60 72 6 00:57:40
84 140 Nowak Wiesław Szczecin Rowery Turowski 1949 M60 73 7 00:58:17
85 206 Morawiak Krzysztof Szczecin 1981 M30 74 28 00:58:23
86 156 Herba Zbigniew Stargard Holstar 1953 M60 75 8 00:58:43
87 152 Wilczyńska Sylwia Szczecin 1973 K40 12 5 00:59:04
88 117 Drozdek Włodzimierz Kobylanka Charty 1968 M40 76 17 00:59:17
89 134 Bujak Julian Szczecin 1965 M50 77 10 00:59:44
90 49 Sobolewska Gosia Szczecin 1989 K20 13 4 00:59:56
91 7 Kurzymski Piotr Szczecin BIZON TEAM 1970 M40 78 18 01:00:02
92 52 Herczyński Roman Szczecin Wielgowo Rowerowo 1965 M50 79 11 01:01:31
93 235 Dobrek Wojciech Szczecin wieczorne bieganie 1966 M50 80 12 01:04:11
94 238 Furmanek Wojciech Szczecin KIRGIZY 1970 M40 81 19 01:04:18
95 86 Zemankiewicz Łukasz Szczecin 1981 M30 82 29 01:04:28
96 65 Jerzyk-Szamałek Bogusława Szczecin 1969 K40 14 6 01:04:52
97 186 Strojna Dorota Szczecin Puszczyk Bukowy 1973 K40 15 7 01:05:23
98 179 Soroka Jarek Szczecin Iron Insane 1980 M30 83 30 01:06:15
99 188 Kusiewicz Agnieszka Szczecin 1978 K30 16 5 01:06:53
100 237 Duda-Miłczak Karolina Gdańsk O2KB 1981 K30 17 6 01:07:28
101 154 Lichaczewski Konrad Szczecin OZKB 1972 M40 84 20 01:07:29
102 153 Duda-Religa Ewelina Szczecin OZKB 1976 K40 18 8 01:08:42
103 118 Maciaszczyk Zbigniew Szczecin 1950 M60 85 9 01:08:44
104 20 Kaciupa Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K40 19 9 01:09:51
105 34 Piątkowska Izabela Szczecin Puszczyk Bukowy 1984 K30 20 7 01:09:52
106 87 Urban Joanna Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K40 21 10 01:09:52
107 165 Błochowiak Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1959 M50 86 13 01:09:53
108 21 Wojdałowicz Ewa Szczecin Puszczyk Bukowy 1981 K30 22 8 01:09:54
109 51 Herczyńska Agnieszka Szczecin Wielgowo Rowerowo 1970 K40 23 11 01:09:58
110 126 Nowak Małgorzata Dobra 1980 K30 24 9 01:10:29
111 151 Majdan Helena szczecin 1952 K60 25 1 01:10:30
112 214 Welcz Paulina Szczecin Iron Insane 1992 K20 26 5 01:10:32
113 71 Szalewicz Małgorzata Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ 1966 K50 27 1 01:11:20
114 239 Białczyk Przemek Szczecin KIRGIZY 1974 M40 87 21 01:11:21
115 176 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20 88 11 01:12:24
116 177 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 28 2 01:15:24
117 244 Peda Kamila Police 1980 K30 29 10 01:17:21