Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (10km), bieg 3/6 2016-12-18 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 24 Bułatowicz Bartek Police UKL "Ósemka" Police 1991 M20 1 1 00:38:05
2 31 Łangowski Mateusz Gorzów Wlkp. 1976 M40 2 1 00:38:18
3 17 Waszczuk Tomasz Szczecin Waszczuk Team 1980 M30 3 1 00:38:27
4 1 Juszczyk Krzysztof Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 4 2 00:38:30
5 26 Rycak Bartosz Police UKL Ósemka 1993 M20 5 2 00:38:36
6 209 Orzechowski Jakub Szczecin Puszczyk Bukowy 1989 M20 6 3 00:38:44
7 29 Apiecionek Mateusz Police UKL Ósemka Police 1991 M20 7 4 00:38:48
8 91 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M30 8 2 00:39:25
9 43 Wojnach Andrzej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 M40 9 3 00:40:54
10 93 Janas Kacper Szczecin Biegnij aż spuchniesz :) 1987 M20 10 5 00:41:06
11 99 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M10 11 1 00:41:12
12 168 Gotowczyc Michał Szczecin 1998 M10 12 2 00:41:33
13 63 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 13 4 00:41:34
14 30 Kamiński Łukasz Szczecin Parkrun Szczecin 1980 M30 14 3 00:41:39
15 141 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30 15 4 00:41:51
16 92 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 16 5 00:41:58
17 36 Pluta Grzegorz Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino 1963 M50 17 1 00:42:01
18 68 Panasiuk Krzysztof Stargard 1981 M30 18 6 00:42:03
19 66 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 19 2 00:42:10
20 25 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 20 5 00:42:17
21 175 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 21 7 00:42:21
22 11 Szurgocińska Nikolina Gryfino KB Hermes Gryfino 1993 K20 1 1 00:42:41
23 56 Wiśniewski Marcin Szczecin 1976 M40 22 6 00:42:47
24 133 Suplicki Grzesiek Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 23 8 00:42:55
25 191 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K30 2 1 00:42:56
26 101 Wiśniewski Bartłomiej Szczecin Biegam dla Poli 1986 M30 24 9 00:43:18
27 146 Skalski Tadeusz Police TKKF Tytan Police 1962 M50 25 3 00:44:34
28 27 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M30 26 10 00:45:05
29 216 Śliwa Wojciech Szczecin KS IRONMAN CS POLSKA 1974 M40 27 7 00:45:09
30 42 Rolla Dorian Warzymice 1976 M40 28 8 00:45:16
31 74 Kmiecik Tomasz Szczecin 1975 M40 29 9 00:45:57
32 192 Dzietczyk Kamil Choszczno Aktywne Choszczno 1983 M30 30 11 00:46:02
33 46 Surdacki Piotr Gryfino MONIA TEAM 1976 M40 31 10 00:46:03
34 14 Szymanowski Karol Szczecin 1982 M30 32 12 00:46:32
35 96 Ceniuch Sylwester Szczecin 1969 M40 33 11 00:46:55
36 105 Opaska Marcin Szczecin Przebiegłe Jenoty 1980 M30 34 13 00:47:04
37 187 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50 35 4 00:47:17
38 88 Sosin Tomasz Stargard 1959 M50 36 5 00:47:26
39 70 Wójciak Marcin Szczecin Vege Runners 1998 M10 37 3 00:48:08
40 139 Kułakowski Marcin Szczecin 1988 M20 38 6 00:48:19
41 213 Kwieciński Norbert Szczecin 1976 M40 39 12 00:48:39
42 98 Szatanek Julia Szczecin 1999 K10 3 1 00:49:01
43 173 Grudowski Konrad Szczecin 1985 M30 40 14 00:49:02
44 170 Malec Mariusz Stargard Szczeciński 1973 M40 41 13 00:49:03
45 212 Zimny Tomasz Szczecin 1956 M60 42 1 00:49:04
46 147 Jankowski Lech Szczecin Maratończyk TEAM Szczecin 1955 M60 43 2 00:49:05
47 28 Kotarska Anna Police UKL Ósemka Police 1974 K40 4 1 00:49:05
48 119 Pilecki Robert Szczecin Biegam bo lubię 1980 M30 44 15 00:49:08
49 224 Mielczarek Michał Szczecin 1982 M30 45 16 00:49:13
50 196 Drozdek Kacper Kobylanka Charty 1998 M10 46 4 00:49:27
51 160 Mazurek Robert Szczecin ŚWIAT AKUMULATORÓW 1977 M30 47 17 00:49:42
52 103 Graczyk Grzegorz Szczecin biegne bo mi żona każe 1988 M20 48 7 00:49:46
53 163 Latuszek Sebastian Szczecin 1988 M20 49 8 00:49:47
54 116 Drozdek Iwona Kobylanka Charty 1968 K40 5 2 00:49:48
55 18 Maciaszczyk Magda Szczecin 1975 K40 6 3 00:49:49
56 223 Drobczyński Wojciech Świnoujście Dreamtirimtimteam 1985 M30 50 18 00:49:51
57 198 Jarmoliński Piotr Mierzyn 1976 M40 51 14 00:49:55
58 90 Kaczmarczyk Stanisław Stargard 1958 M50 52 6 00:50:00
59 45 Otoka Kasia Szczecin Monia Team 1977 K30 7 2 00:50:09
60 Rybicki Janusz Police 1950 M60 53 3 00:50:22
61 77 Mizgalski Krzysztof Szczecin wieczorne bieganie 1962 M50 54 7 00:50:32
62 107 Winkel Arkadiusz Gryfino 100% Ekipa Gryfino / Gryfino 1972 M40 55 15 00:50:35
63 41 Osojca Małgorzata Szczecin Puszczyk Bukowy 1990 K20 8 2 00:51:04
64 157 Osojca Mateusz Szczecin Puszczyk Bukowy 1988 M20 56 9 00:51:04
65 150 Wiśniewski Marian szczecin 1954 M60 57 4 00:51:21
66 194 Brodowiński Jacek Gryfino 100% EG 1976 M40 58 16 00:52:13
67 211 Warchałowski Arkadiusz Dobra 1976 M40 59 17 00:52:17
68 152 Wilczyńska Sylwia Szczecin 1973 K40 9 4 00:52:21
69 73 Ślipski Bartłomiej Szczecin 1986 M30 60 19 00:52:23
70 117 Drozdek Włodzimierz Kobylanka Charty 1968 M40 61 18 00:52:34
71 171 Rutkiewicz Marek Niedźwiedź Stargardzki Klub Morsów Miedwianie 1966 M50 62 8 00:52:41
72 35 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 10 3 00:52:56
73 137 Chrostek Adam Szczecin 1977 M30 63 20 00:53:03
74 200 Żygieło Monika Choszczno 1976 K40 11 5 00:53:05
75 131 Janiszewski Mieczysław Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M50 64 9 00:53:41
76 207 Dzieszuk Dariusz Koszalin TKKF Koszalin 1968 M40 65 19 00:53:55
77 169 Maciejewski Jacek Stargard Team Cukiernia Nova 1970 M40 66 20 00:54:04
78 80 Stańczyk Sławomir Stargard 1988 M20 67 10 00:54:07
79 182 Paizert Krzysztof Szczecin Iron Insane 1976 M40 68 21 00:54:12
80 23 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 12 6 00:54:14
81 215 Knapczyk Marek Szczecin 1966 M50 69 10 00:54:15
82 206 Morawiak Krzysztof Szczecin 1981 M30 70 21 00:54:24
83 203 Marszał Michał Szczecin 1977 M30 71 22 00:54:35
84 2 Ochota Jerzy Szczecin 1952 M60 72 5 00:54:48
85 134 Bujak Julian Szczecin 1965 M50 73 11 00:54:53
86 49 Sobolewska Gosia Szczecin 1989 K20 13 3 00:55:06
87 37 Peda Leszek Police KB Dzik Police 1952 M60 74 6 00:55:55
88 183 Dzikowski Karol Szczecin 1984 M30 75 23 00:55:56
89 158 Wołowicz Wojtek Szczecinn Puszczyk Bukowy 1987 M20 76 11 00:56:06
90 219 Ludwiniak Aleksander Przecław 1987 M20 77 12 00:56:06
91 109 Wiegand Milian Gryfino 1979 M40 78 22 00:56:36
92 132 Kryński Andrzej Stargard 1960 M50 79 12 00:57:00
93 156 Herba Zbigniew Stargard Holstar 1953 M60 80 7 00:57:05
94 140 Nowak Wiesław Szczecin Rowery Turowski 1949 M60 81 8 00:57:19
95 154 Lichaczewski Konrad Szczecin OZKB 1972 M40 82 23 00:57:30
96 52 Herczyński Roman Szczecin Wielgowo Rowerowo 1965 M50 83 13 00:57:57
97 86 Zemankiewicz Łukasz Szczecin 1981 M30 84 24 00:58:11
98 218 Więcław Mateusz Szczecin 1982 M30 85 25 00:58:24
99 32 Cichocki Jakub Szczecin HKS Skaut Szczecin 1978 M30 86 26 00:58:48
100 181 Rozwałka-Paizert Renata Szczecin Iron Insane 1973 K40 14 7 00:58:58
101 222 Kamiński Robert Przybiernów 1974 M40 87 24 00:59:03
102 210 Gumienny Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1957 M50 88 14 00:59:30
103 179 Soroka Jarek Szczecin Iron Insane 1980 M30 89 27 00:59:50
104 186 Strojna Dorota Szczecin Puszczyk Bukowy 1973 K40 15 8 00:59:51
105 78 Kotynia Katarzyna Szczecin Puszczyk Bukowy 1981 K30 16 4 01:01:21
106 188 Kusiewicz Agnieszka Szczecin 1978 K30 17 5 01:02:01
107 208 Szymański Michał Szczecin 1984 M30 90 28 01:03:22
108 217 Drozdek Magdalena kobylanka Charty 1998 K10 18 2 01:03:27
109 221 Chawziuk Robert Szczecin Puszczyk Bukowy 1962 M50 91 15 01:05:03
110 126 Nowak Małgorzata Dobra 1980 K30 19 6 01:05:21
111 176 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20 92 13 01:05:39
112 51 Herczyńska Agnieszka Szczecin Wielgowo Rowerowo 1970 K40 20 9 01:05:46
113 185 Burdzy Mieczysław Stargard SZWLA Stargard 1946 M70 93 1 01:05:47
114 164 Bednarczyk Sylwia Szczecin Puszczyk Bukowy 1977 K30 21 7 01:06:27
115 220 Chawziuk Magdalena Szczecin 1969 K40 22 10 01:06:35
116 151 Majdan Helena szczecin 1952 K60 23 1 01:06:52
117 71 Szalewicz Małgorzata Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ 1966 K50 24 1 01:07:20
118 87 Urban Joanna Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K40 25 11 01:07:22
119 21 Wojdałowicz Ewa Szczecin Puszczyk Bukowy 1981 K30 26 8 01:07:23
120 20 Kaciupa Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K40 27 12 01:07:23
121 54 Soroka Ewa Szczecin Iron Insane 1949 K60 28 2 01:08:20
122 214 Welcz Paulina Szczecin Iron Insane 1992 K20 29 4 01:09:23
123 177 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 30 2 01:10:52