Dzisiaj jest sobota, 26 września 2020 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (10km), bieg 2/6 2016-11-27 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 17 Waszczuk Tomasz Szczecin Waszczuk Team 1980 M30 1 1 00:38:15
2 50 Bzdręga Piotr Szczecin Brave New World 1995 M20 2 1 00:38:21
3 31 Łangowski Mateusz Gorzów Wlkp. 1976 M40 3 1 00:38:22
4 129 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M20 4 2 00:38:42
5 1 Juszczyk Krzysztof Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 5 2 00:38:54
6 24 Bułatowicz Bartek Police UKL "Ósemka" Police 1991 M20 6 3 00:39:04
7 26 Rycak Bartosz Police UKL Ósemka 1993 M20 7 4 00:39:11
8 29 Apiecionek Mateusz Police UKL Ósemka Police 1991 M20 8 5 00:39:30
9 91 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M30 9 2 00:39:48
10 94 Włodarz Marcin Szczecin 1979 M30 10 3 00:40:30
11 93 Janas Kacper Szczecin Biegnij aż spuchniesz :) 1987 M20 11 6 00:40:41
12 111 Hendzel Miłosz Szczecin 1983 M30 12 4 00:40:51
13 157 Osojca Mateusz Szczecin Puszczyk Bukowy 1988 M20 13 7 00:40:56
14 92 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 14 5 00:41:21
15 43 Wojnach Andrzej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 M40 15 3 00:41:25
16 141 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30 16 6 00:41:42
17 63 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 17 4 00:41:50
18 145 Kotarski Wiesław Police TKKF Tytan Police 1956 M60 18 1 00:41:53
19 30 Kamiński Łukasz Szczecin Parkrun Szczecin 1980 M30 19 7 00:41:55
20 11 Szurgocińska Nikolina Gryfino KB Hermes Gryfino 1993 K20 1 1 00:42:05
21 99 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M10 20 1 00:42:11
22 25 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 21 5 00:42:25
23 175 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30 22 8 00:42:26
24 66 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 23 1 00:42:27
25 133 Suplicki Grzesiek Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 24 9 00:42:32
26 36 Pluta Grzegorz Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino 1963 M50 25 2 00:42:39
27 56 Wiśniewski Marcin Szczecin 1976 M40 26 6 00:42:40
28 135 Białecki Krzysztof Myślibórz 1975 M40 27 7 00:42:41
29 202 Gajda Sebastian Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1979 M30 28 10 00:42:44
30 191 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K30 2 1 00:42:57
31 68 Panasiuk Krzysztof Stargard 1981 M30 29 11 00:43:24
32 168 Gotowczyc Michał Szczecin 1998 M10 30 2 00:43:33
33 55 Szymański Jarosław Załom 1974 M40 31 8 00:43:35
34 158 Wołowicz Wojtek Szczecinn Puszczyk Bukowy 1987 M20 32 8 00:43:37
35 146 Skalski Tadeusz Police TKKF Tytan Police 1962 M50 33 3 00:43:50
36 174 Pietrowicz Dariusz Stargard Puszczyk Bukowy 1987 M20 34 9 00:44:48
37 64 Michałowski Marcin Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS 1980 M30 35 12 00:45:14
38 172 Kwit Jan Szczecin 1960 M50 36 4 00:45:20
39 104 Bednarek Rafał Szczecin 1988 M20 37 10 00:45:22
40 58 Murawska Wioletta Szczecin PARKRUN Szczecin 1969 K40 3 1 00:45:29
41 193 Murawski Kuba Szczecin LO XIII Szczecin 1999 M10 38 3 00:45:29
42 167 Kijo Patryk Szczecin 1981 M30 39 13 00:45:34
43 101 Wiśniewski Bartłomiej Szczecin Biegam dla Poli 1986 M30 40 14 00:45:56
44 113 Derleta Mateusz Szczecin 1992 M20 41 11 00:45:58
45 46 Surdacki Piotr Gryfino MONIA TEAM 1976 M40 42 9 00:46:14
46 130 Jachnik Sabina Szczecin 1972 K40 4 2 00:46:16
47 96 Ceniuch Sylwester Szczecin 1969 M40 43 10 00:46:24
48 42 Rolla Dorian Warzymice 1976 M40 44 11 00:46:33
49 192 Dzietczyk Kamil Choszczno Aktywne Choszczno 1983 M30 45 15 00:46:49
50 74 Kmiecik Tomasz Szczecin 1975 M40 46 12 00:47:01
51 161 Erkiert Radosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1985 M30 47 16 00:47:02
52 173 Grudowski Konrad Szczecin 1985 M30 48 17 00:47:09
53 105 Opaska Marcin Szczecin Przebiegłe Jenoty 1980 M30 49 18 00:47:19
54 149 Strzelczyk Piotr Przytoczna 1976 M40 50 13 00:47:26
55 70 Wójciak Marcin Szczecin Vege Runners 1998 M10 51 4 00:47:32
56 142 Czajczyńska Klaudia Szczecin 1996 K20 5 2 00:47:33
57 75 Cąbrowski Patryk Szczecin Patryk 1983 M30 52 19 00:47:39
58 76 Adamowicz Daniel Szczecin Fundacja Krok 1984 M30 53 20 00:47:41
59 178 Kosmaczewski Ryszard Szczecin Judo Team Szczecin 1989 M20 54 12 00:47:44
60 162 Jastrzębski Leszek Szczecin Puszczyk Bukowy 1969 M40 55 14 00:47:46
61 83 Szczepański Adam Szczecin 1985 M30 56 21 00:47:51
62 187 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50 57 5 00:48:09
63 170 Malec Mariusz Stargard Szczeciński 1973 M40 58 15 00:48:26
64 108 Wypych Maciej Wołczkowo Przebiegłe Jenoty 1981 M30 59 22 00:48:34
65 72 Spławski Daniel Szczecin 1986 M30 60 23 00:48:41
66 138 Petersburski Robert Police UKL Ósemka Police 1974 M40 61 16 00:48:56
67 27 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M30 62 24 00:48:57
68 28 Kotarska Anna Police UKL Ósemka Police 1974 K40 6 3 00:48:58
69 107 Winkel Arkadiusz Gryfino 100% Ekipa Gryfino / Gryfino 1972 M40 63 17 00:49:02
70 103 Graczyk Grzegorz Szczecin biegne bo mi żona każe 1988 M20 64 13 00:49:10
71 163 Latuszek Sebastian Szczecin 1988 M20 65 14 00:49:28
72 139 Kułakowski Marcin Szczecin 1988 M20 66 15 00:49:33
73 90 Kaczmarczyk Stanisław Stargard 1958 M50 67 6 00:49:47
74 147 Jankowski Lech Szczecin Maratończyk TEAM Szczecin 1955 M60 68 2 00:50:07
75 79 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 69 18 00:50:13
76 95 Rymer Wojtek Pucice własny jednoosobowy 1972 M40 70 19 00:50:20
77 196 Drozdek Kacper Kobylanka Charty 1998 M10 71 5 00:50:34
78 143 Religa Dariusz Goleniów 1966 M50 72 7 00:50:41
79 160 Mazurek Robert Szczecin ŚWIAT AKUMULATORÓW 1977 M30 73 25 00:50:50
80 195 Jóźwiak Maciej Szczecin Orlęta AK 1971 M40 74 20 00:51:04
81 97 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1970 K40 7 4 00:51:22
82 77 Mizgalski Krzysztof Szczecin wieczorne bieganie 1962 M50 75 8 00:51:24
83 40 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 76 3 00:51:35
84 81 Bembenek Marek Bezrzecze 1973 M40 77 21 00:51:40
85 155 Młynarczyk Krzysztof Szczecin Fizjobiegacze Szczecin 1973 M40 78 22 00:51:47
86 41 Osojca Małgorzata Szczecin Puszczyk Bukowy 1990 K20 8 3 00:51:48
87 171 Rutkiewicz Marek Niedźwiedź Stargardzki Klub Morsów Miedwianie 1966 M50 79 9 00:51:50
88 67 Milczarska Agnieszka Szczecin 1993 K20 9 4 00:51:51
89 194 Brodowiński Jacek Gryfino 100% EG 1976 M40 80 23 00:51:59
90 150 Wiśniewski Marian szczecin 1954 M60 81 4 00:52:09
91 117 Drozdek Włodzimierz Kobylanka Charty 1968 M40 82 24 00:52:13
92 73 Ślipski Bartłomiej Szczecin 1986 M30 83 26 00:52:16
93 159 Giec Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1969 K40 10 5 00:52:25
94 131 Janiszewski Mieczysław Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M50 84 10 00:52:25
95 8 Synak Lubomir Szczecin EM TEAM 1976 M40 85 25 00:52:33
96 5 Królikowski Robert Szczecin EM TEAM 1977 M30 86 27 00:52:34
97 35 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 11 2 00:52:59
98 62 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K30 12 3 00:53:04
99 200 Żygieło Monika Choszczno 1976 K40 13 6 00:53:04
100 116 Drozdek Iwona Kobylanka Charty 1968 K40 14 7 00:53:22
101 169 Maciejewski Jacek Stargard Team Cukiernia Nova 1970 M40 87 26 00:53:25
102 137 Chrostek Adam Szczecin 1977 M30 88 28 00:53:30
103 204 Zgorzelski Artur Szczecin 1970 M40 89 27 00:53:40
104 2 Ochota Jerzy Szczecin 1952 M60 90 5 00:53:53
105 23 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 15 8 00:54:00
106 109 Wiegand Milian Gryfino 1979 M40 91 28 00:54:16
107 198 Jarmoliński Piotr Mierzyn 1976 M40 92 29 00:54:29
108 7 Kurzymski Piotr Szczecin BIZON TEAM 1970 M40 93 30 00:54:36
109 201 Tokarska Agnieszka Szczecin Wieczorne Bieganie 1972 K40 16 9 00:54:41
110 80 Stańczyk Sławomir Stargard 1988 M20 94 16 00:54:42
111 154 Lichaczewski Konrad Szczecin OZKB 1972 M40 95 31 00:54:44
112 88 Sosin Tomasz Stargard 1959 M50 96 11 00:54:55
113 203 Marszał Michał Szczecin 1977 M30 97 29 00:55:06
114 19 Stojecki Bartosz Goleniów Rozbiegany Goleniów 1975 M40 98 32 00:55:06
115 49 Sobolewska Gosia Szczecin 1989 K20 17 5 00:55:18
116 37 Peda Leszek Police KB Dzik Police 1952 M60 99 6 00:55:33
117 182 Paizert Krzysztof Szczecin Iron Insane 1976 M40 100 33 00:55:34
118 183 Dzikowski Karol Szczecin 1984 M30 101 30 00:55:38
119 199 Bonter Kruszka Monika Szcczecin 1979 K30 18 4 00:55:41
120 197 Kruszka Mariusz Szcczecin Gryfus 1977 M30 102 31 00:55:41
121 152 Wilczyńska Sylwia Szczecin 1973 K40 19 10 00:56:22
122 69 Gąciarski Krystian Szczecin 1990 M20 103 17 00:56:37
123 15 Psyk Czarek Świdwin tricarbon.pl 1984 M30 104 32 00:56:43
124 Rybicki Janusz Police 1950 M60 105 7 00:56:47
125 140 Nowak Wiesław Szczecin Rowery Turowski 1949 M60 106 8 00:56:59
126 132 Kryński Andrzej Stargard 1960 M50 107 12 00:57:31
127 156 Herba Zbigniew Stargard Holstar 1953 M60 108 9 00:57:32
128 52 Herczyński Roman Szczecin Wielgowo Rowerowo 1965 M50 109 13 00:57:34
129 134 Bujak Julian Szczecin 1965 M50 110 14 00:58:19
130 153 Duda-Religa Ewelina Szczecin OZKB 1976 K40 20 11 00:58:40
131 65 Jerzyk-Szamałek Bogusława Szczecin 1969 K40 21 12 00:58:43
132 166 Bohun Daniel Szczecin Puszczyk Bukowy 1968 M40 111 34 00:59:08
133 181 Rozwałka-Paizert Renata Szczecin Iron Insane 1973 K40 22 13 00:59:14
134 186 Strojna Dorota Szczecin Puszczyk Bukowy 1973 K40 23 14 00:59:26
135 86 Zemankiewicz Łukasz Szczecin 1981 M30 112 33 00:59:47
136 148 Strzelczyk Roman Międzyrzecz 1951 M60 113 10 01:00:21
137 184 Bęgowski Marek Kamień Pomorski Klub Biegacza Kamień Pomorski 1975 M40 114 35 01:00:26
138 136 Białecka Magdalena Myślibórz 1979 K30 24 5 01:00:40
139 205 Trela Tomasz Szczecin Masovia Maszewo 1983 M30 115 34 01:01:46
140 190 Ciepiela Dariusz Szczecin 1986 M30 116 35 01:01:47
141 179 Soroka Jarek Szczecin Iron Insane 1980 M30 117 36 01:02:21
142 189 Lipski Łukasz Szczecin 1985 M30 118 37 01:02:24
143 115 Derleta Iwona Szczecin 1964 K50 25 1 01:02:43
144 188 Kusiewicz Agnieszka Szczecin 1978 K30 26 6 01:02:52
145 34 Piątkowska Izabela Szczecin Puszczyk Bukowy 1984 K30 27 7 01:04:43
146 118 Maciaszczyk Zbigniew Szczecin 1950 M60 119 11 01:05:06
147 185 Burdzy Mieczysław Stargard SZWLA Stargard 1946 M70 120 1 01:05:24
148 126 Nowak Małgorzata Dobra 1980 K30 28 8 01:05:44
149 71 Szalewicz Małgorzata Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ 1966 K50 29 2 01:06:23
150 151 Majdan Helena szczecin 1952 K60 30 1 01:06:42
151 54 Soroka Ewa Szczecin Iron Insane 1949 K60 31 2 01:06:57
152 51 Herczyńska Agnieszka Szczecin Wielgowo Rowerowo 1970 K40 32 15 01:07:19
153 176 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20 121 18 01:07:43
154 164 Bednarczyk Sylwia Szczecin Puszczyk Bukowy 1977 K30 33 9 01:08:11
155 165 Błochowiak Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1959 M50 122 15 01:08:12
156 20 Kaciupa Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K40 34 16 01:08:59
157 21 Wojdałowicz Ewa Szczecin Puszczyk Bukowy 1981 K30 35 10 01:09:00
158 87 Urban Joanna Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K40 36 17 01:09:01
159 180 Kwiecień Marian Szczecin Iron Insane 1980 M30 123 38 01:09:01
160 177 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50 37 3 01:11:27