Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (10km), bieg 1/6 2016-10-23 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 17 Waszczuk Tomasz Szczecin Waszczuk Team 1980 M30 1 1 00:38:08
2 1 Juszczyk Krzysztof Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 2 1 00:38:10
3 24 Bułatowicz Bartek Police UKL "Ósemka" Police 1991 M20 3 1 00:38:14
4 31 Łangowski Mateusz Gorzów Wlkp. 1976 M40 4 2 00:38:23
5 26 Rycak Bartosz Police UKL Ósemka 1993 M20 5 2 00:39:22
6 29 Apiecionek Mateusz Police UKL Ósemka Police 1991 M20 6 3 00:39:39
7 129 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M20 7 4 00:39:39
8 50 Bzdręga Piotr Szczecin Brave New World 1995 M20 8 5 00:40:14
9 92 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 9 2 00:40:17
10 94 Włodarz Marcin Szczecin 1979 M30 10 3 00:40:57
11 91 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M30 11 4 00:41:11
12 36 Pluta Grzegorz Nowe Czarnowo KB Hermes Gryfino 1963 M50 12 1 00:41:18
13 111 Hendzel Miłosz Szczecin 1983 M30 13 5 00:41:42
14 43 Wojnach Andrzej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 M40 14 3 00:41:50
15 93 Janas Kacper Szczecin Biegnij aż spuchniesz :) 1987 M20 15 6 00:41:55
16 30 Kamiński Łukasz Szczecin 1980 M30 16 6 00:42:00
17 39 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M40 17 4 00:42:06
18 84 Zamuła Paweł Szczecin 1974 M40 18 5 00:42:10
19 11 Szurgocińska Nikolina Gryfino KB Hermes Gryfino 1993 K20 1 1 00:42:15
20 68 Panasiuk Krzysztof Stargard 1981 M30 19 7 00:42:32
21 99 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M10 20 1 00:42:35
22 63 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40 21 6 00:42:51
23 66 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50 22 2 00:43:39
24 56 Wiśniewski Marcin Szczecin 1976 M40 23 7 00:43:44
25 125 Lipiński Przemysław Szczecin 1993 M20 24 7 00:43:50
26 25 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 25 8 00:44:07
27 55 Szymański Jarosław Załom 1974 M40 26 9 00:44:15
28 58 Murawska Wioletta Szczecin PARKRUN Szczecin 1969 K40 2 1 00:44:24
29 82 Wścibski Kuba Szczecin Szczecin Pomorzany 1986 M30 27 8 00:44:33
30 101 Wiśniewski Bartłomiej Szczecin Biegam dla Poli 1986 M30 28 9 00:44:50
31 27 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M30 29 10 00:44:59
32 64 Michałowski Marcin Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS 1980 M30 30 11 00:45:13
33 14 Szymanowski Karol Szczecin 1982 M30 31 12 00:45:30
34 70 Wójciak Marcin Szczecin Vege Runners 1998 M10 32 2 00:46:21
35 74 Kmiecik Tomasz Szczecin 1975 M40 33 10 00:46:37
36 104 Bednarek Rafał Szczecin 1988 M20 34 8 00:46:49
37 130 Jachnik Sabina Szczecin 1972 K40 3 2 00:47:03
38 124 Wróblewski Grzegorz Szczecin 1971 M40 35 11 00:47:24
39 46 Surdacki Piotr Gryfino MONIA TEAM 1976 M40 36 12 00:47:34
40 12 Szulc Grzegorz Szczecin SKB DZIK 1984 M30 37 13 00:47:39
41 44 Rusiecki Henryk Szczecin 1953 M60 38 1 00:47:46
42 105 Opaska Marcin Szczecin Przebiegłe Jenoty 1980 M30 39 14 00:47:57
43 83 Szczepański Adam Szczecin 1985 M30 40 15 00:48:06
44 119 Pilecki Robert Szczecin Biegam bo lubię 1980 M30 41 16 00:48:09
45 113 Derleta Mateusz Szczecin 1992 M20 42 9 00:48:22
46 96 Ceniuch Sylwester Szczecin 1969 M40 43 13 00:48:30
47 75 Cąbrowski Patryk Szczecin Patryk 1983 M30 44 17 00:48:32
48 42 Rolla Dorian Warzymice 1976 M40 45 14 00:48:33
49 95 Rymer Wojciech Szczecin 1972 M40 46 15 00:48:36
50 89 Mataj Maciej Gryfino 100%Ekipa Gryfino 1978 M30 47 18 00:48:38
51 88 Sosin Tomasz Stargard 1959 M50 48 3 00:48:40
52 108 Wypych Maciej Wołczkowo Przebiegłe Jenoty 1981 M30 49 19 00:48:51
53 121 Wysocki Bronisław Stargard 1963 M50 50 4 00:48:53
54 28 Kotarska Anna Police UKL Ósemka Police 1974 K40 4 3 00:48:59
55 4 Banasiewicz Zbyszek Stargard 1983 M30 51 20 00:49:02
56 72 Spławski Daniel Szczecin 1986 M30 52 21 00:49:49
57 18 Maciaszczyk Magda Szczecin 1975 K40 5 4 00:49:50
58 107 Winkel Arkadiusz Gryfino 100% Ekipa Gryfino / Gryfino 1972 M40 53 16 00:49:55
59 38 Maślanka Klaudia Gryfino 1992 K20 6 2 00:50:43
60 60 Krawczuk Piotr Szczecin Puszczyk Bukowy 1984 M30 54 22 00:50:45
61 45 Otoka Kasia Szczecin Monia Team 1977 K30 7 1 00:50:47
62 116 Drozdek Iwona Kobylanka Charty 1968 K40 8 5 00:50:55
63 103 Graczyk Grzegorz Szczecin biegne bo mi żona każe 1988 M20 55 10 00:51:01
64 8 Synak Lubomir Szczecin EM TEAM 1976 M40 56 17 00:51:04
65 33 Kępka Wojciech Szczecin Wieczorna Bieganie w Szczecinie 1981 K30 9 2 00:51:20
66 110 Wiegand Joanna Gryfino 1980 K30 10 3 00:51:26
67 47 Tujaka Grzegorz Szczecin 1971 M40 57 18 00:51:36
68 19 Stojecki Bartosz Goleniów Rozbiegany Goleniów 1975 M40 58 19 00:51:48
69 97 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1970 K40 11 6 00:51:49
70 35 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30 12 4 00:51:52
71 76 Adamowicz Daniel Szczecin Fundacja Krok 1984 M30 59 23 00:51:53
72 90 Kaczmarczyk Stanisław Stargard 1958 M50 60 5 00:52:05
73 117 Drozdek Włodzimierz Kobylanka Charty 1968 M40 61 20 00:52:17
74 131 Janiszewski Mieczysław Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M50 62 6 00:52:19
75 3 Dzielecki Adam Stargard BRAK 1981 M30 63 24 00:52:23
76 5 Królikowski Robert Szczecin EM TEAM 1977 M30 64 25 00:52:26
77 81 Bembenek Marek Bezrzecze 1973 M40 65 21 00:52:34
78 120 Kott Mariusz Szczecin 1987 M20 66 11 00:52:59
79 106 Gralczyk Magdalena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1990 K20 13 3 00:53:02
80 73 Ślipski Bartłomiej Szczecin 1986 M30 67 26 00:53:05
81 2 Ochota Jerzy Szczecin 1952 M60 68 2 00:53:20
82 67 Milczarska Agnieszka Szczecin 1993 K20 14 4 00:53:29
83 23 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40 15 7 00:54:01
84 61 Belt Tomasz Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 M30 69 27 00:54:05
85 32 Cichocki Jakub Szczecin HKS Skaut Szczecin 1978 M30 70 28 00:54:16
86 40 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60 71 3 00:54:51
87 123 Kępa Ada Szczecin Puszczyk Bukowy 1988 K20 16 5 00:54:59
88 79 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40 72 22 00:55:03
89 102 Likierski Michał Szczecin 1983 M30 73 29 00:55:08
90 41 Osojca Małgorzata Szczecin Puszczyk Bukowy 1990 K20 17 6 00:55:13
91 10 Zając Roman Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 74 23 00:55:16
92 9 Zając Justyna Szczecin Puszczyk Bukowy 1981 K30 18 5 00:55:16
93 7 Kurzymski Piotr Szczecin BIZON TEAM 1970 M40 75 24 00:55:27
94 109 Wiegand Milian Gryfino 1979 M40 76 25 00:55:45
95 15 Psyk Czarek Świdwin tricarbon.pl 1984 M30 77 30 00:55:51
96 37 Peda Leszek Police KB Dzik Police 1952 M60 78 4 00:56:01
97 112 Derleta Ryszard Szczecin 1962 M50 79 7 00:56:25
98 48 Zalech Sebastian Szczecin 1978 M30 80 31 00:56:30
99 49 Sobolewska Gosia Szczecin 1989 K20 19 7 00:56:35
100 77 Mizgalski Krzysztof Szczecin wieczorne bieganie 1962 M50 81 8 00:57:08
101 100 Wiaderek Beata Szczecin 1970 K40 20 8 00:57:31
102 16 Mikulska Agnieszka Police UKL "Ósemka" Police 1983 K30 21 6 00:58:56
103 22 Kasprzak-Milewska Anna Sławoszewo 1974 K40 22 9 00:58:57
104 78 Kotynia Katarzyna Szczecin Puszczyk Bukowy 1981 K30 23 7 00:59:16
105 98 Szatanek Julia Szczecin 1999 K10 24 1 00:59:20
106 80 Stańczyk Sławomir Stargard 1988 M20 82 12 00:59:29
107 52 Herczyński Roman Szczecin Wielgowo Rowerowo 1965 M50 83 9 01:00:03
108 65 Jerzyk-Szamałek Bogusława Szczecin 1969 K40 25 10 01:00:05
109 122 Badowska Marzena Szczecin 1976 K40 26 11 01:00:06
110 62 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K30 27 8 01:00:06
111 86 Zemankiewicz Łukasz Szczecin 1981 M30 84 32 01:02:17
112 87 Urban Joanna Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K40 28 12 01:02:26
113 118 Maciaszczyk Zbigniew Szczecin 1950 M60 85 5 01:02:38
114 128 Gonciarz Radosław szczecin 1977 M30 86 33 01:02:58
115 71 Szalewicz Małgorzata Szczecin SZYBCIEJ NIE MOGĘ 1966 K50 29 1 01:03:55
116 115 Derleta Iwona Szczecin 1964 K50 30 2 01:03:59
117 126 Nowak Małgorzata Dobra 1980 K30 31 9 01:03:59
118 114 Derleta Alicja Szczecin 1989 K20 32 8 01:03:59
119 51 Herczyńska Agnieszka Szczecin Wielgowo Rowerowo 1970 K40 33 13 01:04:27
120 34 Piątkowska Izabela Szczecin 1984 K30 34 10 01:04:33
121 69 Gąciarski Krystian Szczecin 1990 M20 87 13 01:04:59
122 59 Kulińska Emilia Szczecin 1990 K20 35 9 01:05:05
123 13 Wąs Małgorzata Przecław 1962 K50 36 3 01:05:09
124 85 Suchorska Sławomira Szczecin 1970 K40 37 14 01:05:39
125 53 Fabisiak Kinga Szczecin 1975 K40 38 15 01:05:40
126 127 Glaza Aleksandra szczecin 1982 K30 39 11 01:05:59
127 57 Zborowska Rita Szczecin 1980 K30 40 12 01:08:27
128 54 Soroka Ewa Szczecin Iron Insane 1949 K60 41 1 01:08:41
129 20 Kaciupa Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K40 42 16 01:08:56
130 21 Wojdałowicz Ewa Szczecin Puszczyk Bukowy 1981 K30 43 13 01:09:17
131 6 Kempisty Alicja Szczecin BIZON TEAM 1976 K40 44 17 01:09:18