Dzisiaj jest sobota, 26 września 2020 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (10km), bieg 8 2016-05-07 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 191 Juszczyk Krzysztof Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 1 1 00:38:16
2 269 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M20 2 1 00:40:10
3 51 Stefaniak Łukasz Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 M30 3 1 00:40:21
4 78 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 4 2 00:40:37
5 32 Kowalczyk Waldemar Kobylanka SKS Czarni Szczecin 1971 M40 5 2 00:40:53
6 89 Pluta Grzegorz KB Hermes Gryfino 1963 M50 6 1 00:42:04
7 268 Suplicki Grzegorz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 7 3 00:42:26
8 66 Błoniarz Mirosław Puszczyk Bukowy 1975 M40 8 3 00:42:59
9 82 Janas Kacper Szczecin Biegnij aż spuchniesz :) 1987 M20 9 2 00:43:18
10 193 Wiśniewski Marcin Szczecin 1976 M30 10 4 00:43:47
11 52 Jaroszewicz Grzegorz Police Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1973 M40 11 4 00:43:52
12 143 Ceniuch Sylwester 1969 M40 12 5 00:44:08
13 194 Winiarczyk Tomasz Szczecin 1983 M30 13 5 00:44:23
14 14 Śliwa Wojciech Szczecin 1974 M40 14 6 00:44:34
15 142 Pietrowicz Dariusz Stargard 1987 M20 15 3 00:44:37
16 1 Szurgocińska Nikolina Chojna KB Hermes Gryfino 1993 K20 1 1 00:44:45
17 92 Wołoszyn Konrad Stepnica Puszczyk Bukowy 1976 M30 16 6 00:44:50
18 270 Jachnik Sabina Szczecin 1972 K40 2 1 00:45:12
19 271 Ruta Przemysław Szczecin 1bpzmot/12BZ 1981 M30 17 7 00:45:33
20 35 Jabłoński Tomasz Lubczyna 1963 M50 18 2 00:45:55
21 57 Murawska Wioleta Szczecin 1969 K40 3 2 00:46:39
22 190 Pachnowski Sławomir Szczecin 1985 M30 19 8 00:46:59
23 29 Bartnik Jarosław Szczecin 1975 M40 20 7 00:47:03
24 107 Jankowski Piotr 1975 M40 21 8 00:47:09
25 300 Zacharski Jerzy Trzcianka 1962 M50 22 3 00:47:19
26 287 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM 1973 M40 23 9 00:48:16
27 175 Michałowski Marcin Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 1980 M30 24 9 00:48:17
28 136 Rybicki Janusz 1950 M60 25 1 00:48:54
29 20 Sosin Tomasz Stargard 1959 M50 26 4 00:49:22
30 58 Kaczmarczyk Stanisław 1958 M50 27 5 00:49:40
31 114 Szymanowski Karol Szczecin 1982 M30 28 10 00:49:50
32 70 Szarmach Dariusz 1974 M40 29 10 00:50:06
33 109 Dziewierski Jacek UKL Ósemka Police 1980 M30 30 11 00:50:30
34 95 Mielnik Grzegorz Szczecin 1975 M40 31 11 00:50:39
35 88 Winkel Arkadiusz Gryfino 1972 M40 32 12 00:51:06
36 151 Wiegand Joanna Gryfino 1980 K30 4 1 00:51:06
37 4 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Team Szczecin 1951 M60 33 2 00:51:33
38 160 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 K40 5 3 00:52:03
39 195 Kułakowski Marcin Szczecin 1988 M20 34 4 00:52:03
40 5 Ochota Jerzy 1952 M60 35 3 00:52:35
41 47 Janiszewski Mieczysław Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M50 36 6 00:53:37
42 135 Bodys Marek KB Hermes Gryfino 1981 M30 37 12 00:54:05
43 27 Błochowiak Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1959 M50 38 7 00:54:28
44 90 Brodowiński Jacek Gryfino 1976 M30 39 13 00:55:11
45 79 Gonciarz Radosław Szczecin 1977 M30 40 14 00:55:25
46 59 Biełowiec Adrianna Szczecin 1982 K30 6 2 00:56:26
47 40 Gumienny Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1957 M50 41 8 00:56:28
48 196 Poniatowska-Tarkowska Edyta Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K30 7 3 00:56:55
49 272 Strojna Dorota Szczecin 1973 K40 8 4 00:58:29
50 154 Waligórski Maciej Mierzyn 1962 M50 42 9 00:59:28
51 150 Pawłowska Anna Dolice 1980 K30 9 4 00:59:32
52 198 Tarnowska Paulina Szczecin 1990 K20 10 2 01:00:54
53 197 Kotynia Katarzyna Szczecin 1981 K30 11 5 01:01:05
54 273 Urban Joanna Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K30 12 6 01:01:32
55 73 Adamczuk Feliks Szczecin 1971 M40 43 13 01:02:31
56 267 Glaza Aleksandra Szczecin 1982 K30 13 7 01:07:19
57 184 Kropidłowski Florian Police UKL Ósemka 1935 M80 44 1 01:43:49