Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (10km), bieg 2 2015-11-07 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 191 Juszczyk Krzysztof Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 1 1 00:39:08
2 81 Łangowski Mateusz Gorzów Wlkp. 1976 M30 2 1 00:40:19
3 37 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M40 3 2 00:40:39
4 51 Stefaniak Łukasz Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 M30 4 2 00:40:54
5 78 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 5 3 00:41:34
6 89 Pluta Grzegorz KB Hermes Gryfino 1963 M50 6 1 00:41:59
7 268 Suplicki Grzegorz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 7 4 00:42:02
8 54 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M30 8 5 00:42:17
9 42 Tatol Krzysztof Stargard 1992 M20 9 1 00:42:36
10 66 Błoniarz Mirosław Puszczyk Bukowy 1975 M40 10 3 00:42:49
11 286 Nowicki Przemysław Szczecin 1978 M30 11 6 00:42:58
12 129 Głuski Michał Szczecin Puszczyk Bukowy 1992 M20 12 2 00:43:11
13 45 Pociej Bartosz Szczecin 1979 M30 13 7 00:43:54
14 2 Białecki Krzysztof Myślibórz 1975 M40 14 4 00:44:03
15 21 Wołowicz Wojtek Szczecin 1987 M20 15 3 00:44:05
16 298 Duchowski Robert Gryfino 100% Ekipa Gryfino 1973 M40 16 5 00:44:23
17 82 Janas Kacper Szczecin Biegnij aż spuchniesz :) 1987 M20 17 4 00:44:45
18 52 Jaroszewicz Grzegorz Police Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1973 M40 18 6 00:44:50
19 35 Jabłoński Tomasz Lubczyna 1963 M50 19 2 00:44:54
20 143 Ceniuch Sylwester 1969 M40 20 7 00:45:16
21 125 Kmiecik Tomasz Szczecin 1975 M40 21 8 00:46:02
22 1 Szurgocińska Nikolina Chojna KB Hermes Gryfino 1993 K20 1 1 00:46:02
23 300 Zacharski Jerzy Trzcianka 1962 M50 22 3 00:46:21
24 32 Kowalczyk Waldemar Kobylanka SKS Czarni Szczecin 1971 M40 23 9 00:46:25
25 139 Mielczarek Michał Szczecin 1982 M30 24 8 00:46:29
26 265 Bielecki Piotr Szczecin 1988 M20 25 5 00:47:09
27 14 Śliwa Wojciech Szczecin 1974 M40 26 10 00:47:21
28 57 Murawska Wioleta Szczecin 1969 K40 2 1 00:47:36
29 275 Dyczyński Leszek Szczecin 1981 M30 27 9 00:47:38
30 34 Czekurlan Jacek Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 28 11 00:47:42
31 20 Sosin Tomasz Stargard 1959 M50 29 4 00:48:04
32 53 Szałkowski Mariusz Szczecin 1974 M40 30 12 00:48:36
33 58 Kaczmarczyk Stanisław 1958 M50 31 5 00:48:46
34 287 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM 1973 M40 32 13 00:48:48
35 71 Stefaniak Michał Szczecin 1986 M20 33 6 00:48:50
36 61 Heimrot Roman Szczecin Klub Biegacza Kamień Pomorski 1994 M20 34 7 00:49:00
37 63 Kłaczyńska Danuta Szczecin 1973 K40 3 2 00:49:02
38 123 Drobczyński Wojciech Świnoujście 1985 M30 35 10 00:49:09
39 3 Nowak Darek Świnoujście 1963 M50 36 6 00:49:26
40 111 Janeczek Arkadiusz Szczecin 1980 M30 37 11 00:49:37
41 70 Szarmach Dariusz 1974 M40 38 14 00:50:01
42 65 Walczak Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 K30 4 1 00:50:15
43 26 Kołodziej Łukasz Szczecin 1972 M40 39 15 00:50:24
44 141 Surdacki Piotr Gryfino Puszczyk Bukowy 1976 M30 40 12 00:50:30
45 47 Janiszewski Mieczysław Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M50 41 7 00:51:03
46 279 Zgorzelski Robert Szczecin 1971 M40 42 16 00:51:16
47 29 Bartnik Jarosław Szczecin 1975 M40 43 17 00:51:25
48 43 Maciaszczyk Magda Szczecin UKL Ósemka Police 1975 K40 5 3 00:51:46
49 44 Saniewski Dariusz Police 1981 M30 44 13 00:51:46
50 109 Dziewierski Jacek UKL Ósemka Police 1980 M30 45 14 00:51:53
51 6 Knapczyk Marek Szczecin 1966 M40 46 18 00:52:01
52 36 Wiaderek Krzysztof Szczecin Wieczorne Bieganie 1969 M40 47 19 00:52:13
53 4 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Team Szczecin 1951 M60 48 1 00:52:15
54 22 Wiśniewski Marian Szczecin 1954 M60 49 2 00:52:39
55 60 Rubinowski Jarosław Stargard 1976 M30 50 15 00:52:46
56 50 Morozik Łukasz Szczecin 1987 M20 51 8 00:53:18
57 282 Otoka Katarzyna Szczecin Puszczyk Bukowy 1977 K30 6 2 00:54:15
58 7 Zając Roman Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 52 20 00:54:16
59 40 Gumienny Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1957 M50 53 8 00:54:27
60 39 Dzikowski Karol Szczecin 1984 M30 54 16 00:54:49
61 280 Marszał Michał Szczecin 1977 M30 55 17 00:55:03
62 79 Gonciarz Radosław Szczecin 1977 M30 56 18 00:55:22
63 27 Błochowiak Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1959 M50 57 9 00:55:33
64 293 Karwowski Sebastian Szczecin 1997 M10 58 1 00:55:49
65 10 Bebko Daniel Szczecin 1983 M30 59 19 00:56:19
66 62 Wiśniewski Jakub Szczecin 1993 M20 60 9 00:57:32
67 266 Szemelak Robert Szczecin 1984 M30 61 20 00:57:44
68 59 Biełowiec Adrianna Szczecin 1982 K30 7 3 00:59:17
69 48 Ignalewski Wojciech Bezrzecze 1977 M30 62 21 00:59:37
70 285 Kaciupa Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K30 8 4 01:03:48
71 67 Balcerak Katarzyna Kobylanka Fabryka Triatlonu 1966 K40 9 4 01:05:07
72 84 Sprada Joanna Szczecin Puszczyk Bukowy 1977 K30 10 5 01:05:13
73 76 Wojdałowicz Ewa Szczecin Puszczyk Bukowy 1981 K30 11 6 01:05:13
74 273 Urban Joanna Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K30 12 7 01:05:13
75 23 Majdan Helena Szczecin 1952 K60 13 1 01:08:39
76 74 Szkodziński Grzegorz Szczecin 1986 M20 63 10 01:11:14
77 267 Glaza Aleksandra Szczecin 1982 K30 14 8 01:12:11
78 85 Panaszek Elżbieta Szczecin 1968 K40 15 5 01:15:49