Dzisiaj jest sobota, 26 września 2020 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (10km), bieg 7 2016-04-23 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 269 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M20 1 1 00:38:58
2 191 Juszczyk Krzysztof Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 2 1 00:39:16
3 37 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M40 3 2 00:40:48
4 66 Błoniarz Mirosław Puszczyk Bukowy 1975 M40 4 3 00:41:07
5 54 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M30 5 1 00:41:08
6 268 Suplicki Grzegorz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 6 2 00:42:42
7 189 Duda Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1977 M30 7 3 00:43:20
8 35 Jabłoński Tomasz Lubczyna 1963 M50 8 1 00:43:32
9 143 Ceniuch Sylwester 1969 M40 9 4 00:43:58
10 142 Pietrowicz Dariusz Stargard 1987 M20 10 2 00:44:16
11 14 Śliwa Wojciech Szczecin 1974 M40 11 5 00:44:37
12 125 Kmiecik Tomasz Szczecin 1975 M40 12 6 00:44:41
13 185 Wojnach Andrzej Szczecin 1970 M40 13 7 00:44:45
14 262 Pilecki Robert Szczecin Biegacze Prawobrzeże 1980 M30 14 4 00:45:17
15 271 Ruta Przemysław Szczecin 1bpzmot/12BZ 1981 M30 15 5 00:45:23
16 270 Jachnik Sabina Szczecin 1972 K40 1 1 00:45:36
17 34 Czekurlan Jacek Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 16 8 00:46:02
18 300 Zacharski Jerzy Trzcianka 1962 M50 17 2 00:46:42
19 136 Rybicki Janusz 1950 M60 18 1 00:47:14
20 57 Murawska Wioleta Szczecin 1969 K40 2 2 00:47:37
21 176 Jabłoński Michał 1988 M20 19 3 00:47:43
22 287 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM 1973 M40 20 9 00:48:11
23 109 Dziewierski Jacek UKL Ósemka Police 1980 M30 21 6 00:48:23
24 167 Tarkowski Marek Szczecin 1977 M30 22 7 00:48:48
25 61 Heimrot Roman Szczecin Klub Biegacza Kamień Pomorski 1994 M20 23 4 00:48:59
26 65 Walczak Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 K30 3 1 00:49:04
27 95 Mielnik Grzegorz Szczecin 1975 M40 24 10 00:49:08
28 10 Bebko Daniel Szczecin 1983 M30 25 8 00:49:33
29 129 Głuski Michał Szczecin Puszczyk Bukowy 1992 M20 26 5 00:49:36
30 118 Religa Dariusz Goleniów 1966 M40 27 11 00:49:52
31 282 Otoka Katarzyna Szczecin Puszczyk Bukowy 1977 K30 4 2 00:50:04
32 4 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Team Szczecin 1951 M60 28 2 00:50:49
33 79 Gonciarz Radosław Szczecin 1977 M30 29 9 00:51:27
34 280 Marszał Michał Szczecin 1977 M30 30 10 00:51:57
35 149 Likierski Michał Szczecin 1983 M30 31 11 00:52:30
36 5 Ochota Jerzy 1952 M60 32 3 00:53:08
37 153 Sułkowski Marek Szczecin 1973 M40 33 12 00:53:24
38 27 Błochowiak Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1959 M50 34 3 00:53:44
39 48 Ignalewski Wojciech Bezrzecze 1977 M30 35 12 00:55:06
40 162 Lichaczewski Konrad Szczecin 1972 M40 36 13 00:55:37
41 40 Gumienny Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1957 M50 37 4 00:56:41
42 187 Sobolewska Małgorzata Szczecin 1989 K20 5 1 00:56:59
43 73 Adamczuk Feliks Szczecin 1971 M40 38 14 00:57:20
44 188 Wyglądacz Alicja Szczecin 1975 K40 6 3 00:57:23
45 186 Radożycki Radosław Szczecin 1975 M40 39 15 00:58:11
46 60 Rubinowski Jarosław Stargard 1976 M30 40 13 00:58:12
47 150 Pawłowska Anna Dolice 1980 K30 7 3 00:58:34
48 273 Urban Joanna Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K30 8 4 01:01:15
49 267 Glaza Aleksandra Szczecin 1982 K30 9 5 01:02:54
50 23 Majdan Helena Szczecin 1952 K60 10 1 01:12:09
51 285 Kaciupa Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K30 11 6 01:13:09
52 184 Kropidłowski Florian Police UKL Ósemka 1935 M80 41 1 01:46:00