Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (10km), bieg 6 2016-03-12 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 191 Juszczyk Krzysztof Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 1 1 00:39:07
2 51 Stefaniak Łukasz Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 M30 2 1 00:39:57
3 37 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M40 3 2 00:40:22
4 78 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 4 2 00:40:47
5 66 Błoniarz Mirosław Puszczyk Bukowy 1975 M40 5 3 00:41:05
6 54 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M30 6 3 00:41:22
7 2 Białecki Krzysztof Myślibórz 1975 M40 7 4 00:41:45
8 82 Janas Kacper Szczecin Biegnij aż spuchniesz :) 1987 M20 8 1 00:42:03
9 89 Pluta Grzegorz KB Hermes Gryfino 1963 M50 9 1 00:42:24
10 35 Jabłoński Tomasz Lubczyna 1963 M50 10 2 00:42:28
11 52 Jaroszewicz Grzegorz Police Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1973 M40 11 5 00:42:40
12 275 Dyczyński Leszek Szczecin 1981 M30 12 4 00:43:24
13 143 Ceniuch Sylwester 1969 M40 13 6 00:43:26
14 94 Pupkowski Kamil Skwierzyna elektronarzedzia24.pl 1984 M30 14 5 00:43:32
15 181 Sikorski Krzysztof Międzyrzecz 1980 M30 15 6 00:43:37
16 21 Wołowicz Wojtek Szczecin 1987 M20 16 2 00:43:49
17 179 Lenkowski Jacek Szczecin 1993 M20 17 3 00:44:00
18 175 Michałowski Marcin Szczecin Szczeciński Klub Rowerowy GRYFUS 1980 M30 18 7 00:44:12
19 178 Maciejewski Łukasz Szczecin 1992 M20 19 4 00:44:20
20 171 Stelmach Arkadiusz Szczecin 1992 M20 20 5 00:44:37
21 14 Śliwa Wojciech Szczecin 1974 M40 21 7 00:44:42
22 172 Kędzierski Jakub Choszczno 1992 M20 22 6 00:44:49
23 271 Ruta Przemysław Szczecin 1bpzmot/12BZ 1981 M30 23 8 00:45:04
24 270 Jachnik Sabina Szczecin 1972 K40 1 1 00:45:19
25 300 Zacharski Jerzy Trzcianka 1962 M50 24 3 00:45:51
26 177 Maciejewski Marcin Szczecin 1969 M40 25 8 00:46:17
27 183 Kapral Rafał Szczecin 1969 M40 26 9 00:46:22
28 182 Wścibski Jakub Szczecin 1986 M20 27 7 00:46:34
29 29 Bartnik Jarosław Szczecin 1975 M40 28 10 00:46:40
30 91 Strzelczyk Piotr Przytoczna 1976 M30 29 9 00:47:01
31 34 Czekurlan Jacek Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 30 11 00:47:04
32 57 Murawska Wioleta Szczecin 1969 K40 2 2 00:47:07
33 287 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM 1973 M40 31 12 00:47:21
34 20 Sosin Tomasz Stargard 1959 M50 32 4 00:47:36
35 262 Pilecki Robert Szczecin Biegacze Prawobrzeże 1980 M30 33 10 00:47:45
36 265 Bielecki Piotr Szczecin 1988 M20 34 8 00:48:07
37 174 Stasieniuk Robert Szczecin 1963 M50 35 5 00:48:34
38 201 Wysocki Bronisław Stargard 1963 M50 36 6 00:48:51
39 36 Wiaderek Krzysztof Szczecin Wieczorne Bieganie 1969 M40 37 13 00:49:06
40 118 Religa Dariusz Goleniów 1966 M40 38 14 00:49:08
41 58 Kaczmarczyk Stanisław 1958 M50 39 7 00:49:15
42 4 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Team Szczecin 1951 M60 40 1 00:49:31
43 109 Dziewierski Jacek UKL Ósemka Police 1980 M30 41 11 00:49:33
44 160 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 K40 3 3 00:49:36
45 274 Filipczak Radosław Szczecin 1981 M30 42 12 00:49:58
46 176 Jabłoński Michał 1988 M20 43 9 00:50:05
47 5 Ochota Jerzy 1952 M60 44 2 00:50:15
48 65 Walczak Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 K30 4 1 00:50:20
49 70 Szarmach Dariusz 1974 M40 45 15 00:50:27
50 149 Likierski Michał Szczecin 1983 M30 46 13 00:52:09
51 280 Marszał Michał Szczecin 1977 M30 47 14 00:52:27
52 22 Wiśniewski Marian Szczecin 1954 M60 48 3 00:52:28
53 110 Wilczyńska Sylwia Szczecin 1973 K40 5 4 00:53:03
54 43 Maciaszczyk Magda Szczecin UKL Ósemka Police 1975 K40 6 5 00:53:06
55 48 Ignalewski Wojciech Bezrzecze 1977 M30 49 15 00:53:49
56 27 Błochowiak Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1959 M50 50 8 00:54:05
57 180 Jakubowska Karina Szczecin 1990 K20 7 1 00:54:57
58 279 Zgorzelski Robert Szczecin 1971 M40 51 16 00:55:24
59 136 Rybicki Janusz 1950 M60 52 4 00:55:48
60 272 Strojna Dorota Szczecin 1973 K40 8 6 00:55:50
61 59 Biełowiec Adrianna Szczecin 1982 K30 9 2 00:56:13
62 169 Zając Justyna Szczecin Puszczyk Bukowy 1981 K30 10 3 00:56:17
63 47 Janiszewski Mieczysław Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M50 53 9 00:56:40
64 40 Gumienny Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1957 M50 54 10 00:56:50
65 285 Kaciupa Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K30 11 4 00:58:41
66 150 Pawłowska Anna Dolice 1980 K30 12 5 00:58:43
67 173 Łużyńska Katarzyna Szczecin Hafele Team 1979 K30 13 6 01:00:14
68 23 Majdan Helena Szczecin 1952 K60 14 1 01:09:52
69 84 Sprada Joanna Szczecin Puszczyk Bukowy 1977 K30 15 7 01:10:42
70 170 Szadkowska Anna Poznań 1980 K30 16 8 01:11:18