Dzisiaj jest sobota, 26 września 2020 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (10km), bieg 5 2016-02-20 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 269 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M20 1 1 00:40:03
2 78 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 2 1 00:40:10
3 37 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M40 3 1 00:40:26
4 51 Stefaniak Łukasz Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 M30 4 2 00:40:44
5 298 Duchowski Robert Gryfino 100% Ekipa Gryfino 1973 M40 5 2 00:41:25
6 82 Janas Kacper Szczecin Biegnij aż spuchniesz :) 1987 M20 6 2 00:41:48
7 2 Białecki Krzysztof Myślibórz 1975 M40 7 3 00:42:14
8 89 Pluta Grzegorz KB Hermes Gryfino 1963 M50 8 1 00:42:29
9 32 Kowalczyk Waldemar Kobylanka SKS Czarni Szczecin 1971 M40 9 4 00:42:35
10 93 Hendzel Miłosz Szczecin 1983 M30 10 3 00:43:43
11 1 Szurgocińska Nikolina Chojna KB Hermes Gryfino 1993 K20 1 1 00:44:01
12 137 Westfal Jacek Szczecin 1973 M40 11 5 00:44:14
13 143 Ceniuch Sylwester 1969 M40 12 6 00:44:28
14 14 Śliwa Wojciech Szczecin 1974 M40 13 7 00:45:19
15 52 Jaroszewicz Grzegorz Police Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1973 M40 14 8 00:45:20
16 125 Kmiecik Tomasz Szczecin 1975 M40 15 9 00:45:24
17 270 Jachnik Sabina Szczecin 1972 K40 2 1 00:46:17
18 265 Bielecki Piotr Szczecin 1988 M20 16 3 00:46:38
19 163 Bartosiewicz Adam Gryfino EOL Extreme Taxes 1977 M30 17 4 00:47:00
20 271 Ruta Przemysław Szczecin 1bpzmot/12BZ 1981 M30 18 5 00:47:04
21 262 Pilecki Robert Szczecin Biegacze Prawobrzeże 1980 M30 19 6 00:47:13
22 300 Zacharski Jerzy Trzcianka 1962 M50 20 2 00:47:43
23 20 Sosin Tomasz Stargard 1959 M50 21 3 00:48:01
24 114 Szymanowski Karol Szczecin 1982 M30 22 7 00:48:32
25 57 Murawska Wioleta Szczecin 1969 K40 3 2 00:48:35
26 111 Janeczek Arkadiusz Szczecin 1980 M30 23 8 00:48:57
27 88 Winkel Arkadiusz Gryfino 1972 M40 24 10 00:49:03
28 287 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM 1973 M40 25 11 00:49:10
29 65 Walczak Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 K30 4 1 00:49:20
30 58 Kaczmarczyk Stanisław 1958 M50 26 4 00:49:20
31 34 Czekurlan Jacek Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 27 12 00:49:22
32 118 Religa Dariusz Goleniów 1966 M40 28 13 00:49:35
33 61 Heimrot Roman Szczecin Klub Biegacza Kamień Pomorski 1994 M20 29 4 00:49:53
34 201 Wysocki Bronisław Stargard 1963 M50 30 5 00:50:02
35 202 Hołub Piotr Gryfino 1972 M40 31 14 00:50:13
36 166 Gniewosz Piotr Szczecin 1984 M30 32 9 00:50:20
37 167 Tarkowski Marek Szczecin 1977 M30 33 10 00:50:46
38 127 Dudziak Mateusz 1987 M20 34 5 00:50:54
39 164 Mazurek Robert Szczecin 1977 M30 35 11 00:50:56
40 47 Janiszewski Mieczysław Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M50 36 6 00:51:17
41 282 Otoka Katarzyna Szczecin Puszczyk Bukowy 1977 K30 5 2 00:51:28
42 160 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 K40 6 3 00:51:29
43 4 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Team Szczecin 1951 M60 37 1 00:51:49
44 151 Wiegand Joanna Gryfino 1980 K30 7 3 00:51:52
45 11 Młynarczyk Krzysztof 1973 M40 38 15 00:52:28
46 70 Szarmach Dariusz 1974 M40 39 16 00:52:44
47 6 Knapczyk Marek Szczecin 1966 M40 40 17 00:52:54
48 149 Likierski Michał Szczecin 1983 M30 41 12 00:52:58
49 119 Nadkański Andrzej 1955 M60 42 2 00:53:03
50 79 Gonciarz Radosław Szczecin 1977 M30 43 13 00:53:04
51 22 Wiśniewski Marian Szczecin 1954 M60 44 3 00:53:25
52 153 Sułkowski Marek Szczecin 1973 M40 45 18 00:53:40
53 43 Maciaszczyk Magda Szczecin UKL Ósemka Police 1975 K40 8 4 00:54:40
54 27 Błochowiak Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1959 M50 46 7 00:54:44
55 59 Biełowiec Adrianna Szczecin 1982 K30 9 4 00:55:33
56 60 Rubinowski Jarosław Stargard 1976 M30 47 14 00:56:00
57 161 Bochen Izabela Szczecin 1975 K40 10 5 00:56:07
58 165 Wysocki Paweł Stargard 1993 M20 48 6 00:57:40
59 272 Strojna Dorota Szczecin 1973 K40 11 6 00:57:51
60 162 Lichaczewski Konrad Szczecin 1972 M40 49 19 00:57:57
61 168 Mikulska Agnieszka Police Platfus Team 1983 K30 12 5 00:59:24
62 280 Marszał Michał Szczecin 1977 M30 50 15 01:00:15
63 279 Zgorzelski Robert Szczecin 1971 M40 51 20 01:00:16
64 150 Pawłowska Anna Dolice 1980 K30 13 6 01:01:47
65 285 Kaciupa Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K30 14 7 01:02:42
66 273 Urban Joanna Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K30 15 8 01:02:42
67 267 Glaza Aleksandra Szczecin 1982 K30 16 9 01:03:19
68 90 Brodowiński Jacek Gryfino 1976 M30 52 16 01:03:22
69 23 Majdan Helena Szczecin 1952 K60 17 1 01:12:58