Dzisiaj jest sobota, 26 września 2020 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (1,5km), bieg 4 2016-01-16 godz: 10:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat
1 11 Zalewski Maciej Szczecin Gimnazjum 39 Szczecin 2002 M10 1 1
2 54 Redliński Tymon Gimnazjum CKS Orka 2001 M10 2 2
3 16 Staszek Mateusz Gimnazjum 7 Szczecin 2001 M10 3 3
4 11 Mariański Oskar Gimnazjum 39 Szczecin 2000 M10 4 4
5 13 Wojnarowski Paweł Gimnazjum 39 Szczecin 2000 M10 5 5
6 3 Deptuch Łukasz Gimnazjum 39 Szczecin 2002 M10 6 6
7 10 Bardega Paweł Szczecin Gimnazjum 39 Szczecin 2000 M10 7 7
8 4 Skotnicki Jakub Gimnazjum 39 Szczecin 2000 M10 8 8
9 34 Kosiński Filip TPP 2000 M10 9 9
10 35 Pasiowiec Kacper TPP 2000 M10 10 10
11 1 Załęska Natalia Gimnazjum 39 Szczecin 2001 K10 1 1
12 19 Piskor Weronika Gimnazjum 39 Szczecin 2001 K10 2 2
13 2 Jóźwiak Julia Gimnazjum 39 Szczecin 2001 K10 3 3
14 15 Adamski Jakub Gimnazjum 39 Szczecin 2002 M10 11 11
15 13 Tomczyk Damian Szczecin Gimnazjum 39 Szczecin 2000 M10 12 12
16 9 Kuźmiński Bartłomiej Szczecin Gimnazjum 39 Szczecin 2000 M10 13 13
17 14 Górecki Oskar Gimnazjum 39 Szczecin 2000 M10 14 14
18 31 Fiedorowicz Marcin TPP 2002 M10 15 15
19 1 Czapelska Wiktoria Gimnazjum CKS Szczecin 2002 K10 4 4
20 46 Wilczewska Marta TPP 2000 K10 5 5
21 44 Kulik Artur TPP 2002 M10 16 16
22 48 Pawlewska Weronika LO CKS 1998 K10 6 6
23 47 Rolodi Sofya Gimnazjum CKS Szczecin 2000 K10 7 7
24 53 Zubek Łukasz TPP 2000 M10 17 17
25 51 Kalinowski Dawid TPP 2001 M10 18 18
26 30 Filasek Damian TPP 2002 M10 19 19
27 52 Łącki Sebastian TPP 2001 M10 20 20
28 21 Budzyńśka Wiktoria Gimnazjum CKS Szczecin 2000 K10 8 8
29 45 Kulik Agnieszka TPP 2002 K10 9 9
30 50 Zając Julia TPP 2000 K10 10 10
31 41 Żabkiewicz Hubert TPP 2002 M10 21 21
32 42 Czaiński Kuba TPP 2002 M10 22 22
33 43 Ślepowroński Kamil TPP 2001 M10 23 23
34 38 Kujawski Kuba TPP 2002 M10 24 24
35 40 Sukiennik Oskar Gimnazjum CKS Szczecin 2002 M10 25 25
36 55 Gut Karolina Gimnazjum CKS Szczecin 2002 K10 11 11
37 32 Kosiński Jakub TPP 2002 M10 26 26
38 39 Górski Igor Gimnazjum CKS Szczecin 2002 M10 27 27