Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Wyniki wydarzeń

W tym miejscu możesz zapoznać się z wynikami wydarzeń, nie tylko sportowych

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (10km), bieg 4 2016-01-16 godz: 11:00

M-ce Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat.w. K M M/Kat Czas
1 269 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M20 1 1 00:41:51
2 37 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M40 2 1 00:42:10
3 78 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 3 1 00:42:32
4 268 Suplicki Grzegorz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30 4 2 00:42:35
5 54 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M30 5 3 00:42:37
6 89 Pluta Grzegorz KB Hermes Gryfino 1963 M50 6 1 00:42:49
7 51 Stefaniak Łukasz Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 M30 7 4 00:43:05
8 32 Kowalczyk Waldemar Kobylanka SKS Czarni Szczecin 1971 M40 8 2 00:43:11
9 2 Białecki Krzysztof Myślibórz 1975 M40 9 3 00:43:24
10 52 Jaroszewicz Grzegorz Police Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1973 M40 10 4 00:43:45
11 298 Duchowski Robert Gryfino 100% Ekipa Gryfino 1973 M40 11 5 00:43:56
12 35 Jabłoński Tomasz Lubczyna 1963 M50 12 2 00:44:17
13 278 Szlachta Oskar Szczecin 1988 M20 13 2 00:44:36
14 1 Szurgocińska Nikolina Chojna KB Hermes Gryfino 1993 K20 1 1 00:44:48
15 156 Terlikowski Grzegorz Stargard 1985 M30 14 5 00:45:03
16 286 Nowicki Przemysław Szczecin 1978 M30 15 6 00:45:13
17 143 Ceniuch Sylwester 1969 M40 16 6 00:45:35
18 142 Pietrowicz Dariusz Stargard 1987 M20 17 3 00:46:11
19 93 Hendzel Miłosz Szczecin 1983 M30 18 7 00:46:31
20 21 Wołowicz Wojtek Szczecin 1987 M20 19 4 00:47:23
21 275 Dyczyński Leszek Szczecin 1981 M30 20 8 00:47:24
22 63 Kłaczyńska Danuta Szczecin 1973 K40 2 1 00:47:28
23 300 Zacharski Jerzy Trzcianka 1962 M50 21 3 00:47:35
24 157 Telatyńska Sylwia Choszczno AKTYWNE CHOSZCZNO 1977 K30 3 1 00:47:45
25 57 Murawska Wioleta Szczecin 1969 K40 4 2 00:47:59
26 61 Heimrot Roman Szczecin Klub Biegacza Kamień Pomorski 1994 M20 22 5 00:48:17
27 152 Prościński Piotr Szczecin 1983 M30 23 9 00:48:28
28 98 Orłowski Jacek 1974 M40 24 7 00:49:15
29 262 Pilecki Robert Szczecin Biegacze Prawobrzeże 1980 M30 25 10 00:49:34
30 20 Sosin Tomasz Stargard 1959 M50 26 4 00:49:46
31 87 Mataj Maciej Gryfino 1978 M30 27 11 00:49:57
32 287 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM 1973 M40 28 8 00:50:04
33 114 Szymanowski Karol Szczecin 1982 M30 29 12 00:50:40
34 158 Dzietczyk Kamil Choszczno AKTYWNE CHOSZCZNO 1983 M30 30 13 00:50:49
35 88 Winkel Arkadiusz Gryfino 1972 M40 31 9 00:50:55
36 4 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Team Szczecin 1951 M60 32 1 00:51:22
37 118 Religa Dariusz Goleniów 1966 M40 33 10 00:51:27
38 201 Wysocki Bronisław Stargard 1963 M50 34 5 00:51:32
39 202 Hołub Piotr Gryfino 1972 M40 35 11 00:52:18
40 58 Kaczmarczyk Stanisław 1958 M50 36 6 00:52:24
41 5 Ochota Jerzy 1952 M60 37 2 00:52:59
42 34 Czekurlan Jacek Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 38 12 00:53:07
43 65 Walczak Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 K30 5 2 00:53:07
44 270 Jachnik Sabina Szczecin 1972 K40 6 3 00:53:17
45 90 Brodowiński Jacek Gryfino 1976 M30 39 14 00:53:20
46 70 Szarmach Dariusz 1974 M40 40 13 00:53:35
47 60 Rubinowski Jarosław Stargard 1976 M30 41 15 00:53:43
48 159 Podporski Wojciech Szczecin 1969 M40 42 14 00:53:46
49 36 Wiaderek Krzysztof Szczecin Wieczorne Bieganie 1969 M40 43 15 00:53:55
50 22 Wiśniewski Marian Szczecin 1954 M60 44 3 00:54:11
51 160 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1970 K40 7 4 00:54:27
52 47 Janiszewski Mieczysław Szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M50 45 7 00:54:40
53 155 Bolda Krzysztof Chłapowo RKS Rybak 1983 M30 46 16 00:54:48
54 282 Otoka Katarzyna Szczecin Puszczyk Bukowy 1977 K30 8 3 00:54:59
55 7 Zając Roman Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40 47 16 00:54:59
56 27 Błochowiak Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1959 M50 48 8 00:56:37
57 153 Sułkowski Marek Szczecin 1973 M40 49 17 00:56:41
58 279 Zgorzelski Robert Szczecin 1971 M40 50 18 00:56:45
59 280 Marszał Michał Szczecin 1977 M30 51 17 00:56:45
60 109 Dziewierski Jacek UKL Ósemka Police 1980 M30 52 18 00:57:32
61 281 Rutkiewicz Marek Kobylanka Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE 1966 M40 53 19 00:57:44
62 110 Wilczyńska Sylwia Szczecin 1973 K40 9 5 00:57:58
63 151 Wiegand Joanna Gryfino 1980 K30 10 4 00:58:34
64 59 Biełowiec Adrianna Szczecin 1982 K30 11 5 00:59:17
65 48 Ignalewski Wojciech Bezrzecze 1977 M30 54 19 00:59:38
66 40 Gumienny Andrzej Szczecin Puszczyk Bukowy 1957 M50 55 9 00:59:47
67 149 Likierski Michał Szczecin 1983 M30 56 20 00:59:59
68 272 Strojna Dorota Szczecin 1973 K40 12 6 01:01:07
69 150 Pawłowska Anna Dolice 1980 K30 13 6 01:02:17
70 154 Waligórski Maciej Mierzyn 1962 M50 57 10 01:03:19
71 273 Urban Joanna Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K30 14 7 01:04:38
72 267 Glaza Aleksandra Szczecin 1982 K30 15 8 01:08:46
73 79 Gonciarz Radosław Szczecin 1977 M30 58 21 01:08:47
74 285 Kaciupa Agnieszka Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 K30 16 9 01:10:19
75 23 Majdan Helena Szczecin 1952 K60 17 1 01:13:13