Dzisiaj jest niedziela, 20 października 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Lista zgłoszonych uczestników

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 6/6 2020-03-22 godz: 11:00

Lp Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat. Opłata
1 Aleksiewicz Adrian Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 M40
2 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50
3 Badowska Marzena Szczecin Puszcza Team 1976 K40
4 Bielinowicz Bartosz 1973 M40
5 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40
6 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40
7 Bobel Urszula Goleniów Zabiegani Goleniów 1983 K30
8 Bodnar Zbigniew Szczecin 1948 M70
9 Borodyn Andrzej Szczecin śRUNdunia Szczecin 1976 M40
10 Budna Anna SZCZECIN 1979 K40
11 Budny Wojciech SZCZECIN 1981 M30
12 Długokęcki Mateusz Gryfino Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1981 M30
13 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30
14 Figlak Marta Szczecin SKW 1976 K40
15 Gładyszak Michał Szczecin Miszaki 1980 M30
16 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M40
17 Gwiaździński Jakub Szczecin 1985 M30
18 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60
19 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K40
20 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40
21 Kowalczyk Paweł Radziszewo Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1983 M30
22 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K60
23 Kraczowski Mirek Szczecin #1972 1972 M40
24 Kryński Andrzej Stargard Stargard. Ja się nie ścigam. 1960 M50
25 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30
26 Krześniowski Marcin Szczecin Rowerowy Załom 1978 M40
27 Kwiatkowska Agnieszka Szczecin 1989 K30
28 Lekszycki Michał Szczecin SKW 1963 M50
29 Liebner Patryk Szczecin Trigym Szczecin 1982 M30
30 Lipertowicz Sebastian Police LoveLasy 1983 M30
31 Mackiewicz Magdalena Szczecin 1979 K40
32 Majcher Radek Szczecin 1977 M40
33 Momot Grzegorz Świnoujście brak 1963 M50
34 Murawska Wioletta Szczecin 1969 K50
35 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40
36 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30
37 Piętka Grzegorz Szczecin #1973 1973 M40
38 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M40
39 Pluto-Prądzyński Piotr Szczecin 1986 M30
40 Puławski Wojciech Szczecin 1986 M30
41 Romanowski Sebastian Szczecin RAZ Szczecin 1976 M40
42 Sacharski Bartłomiej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1989 M30
43 Saganowski Adam Szczecin 1973 M40
44 Samson Robert Warzymice Bestia Team 1978 M40
45 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M50
46 Strzelec Tomasz Gryfino KB Hermes Gryfino 1975 M40
47 Suleja Joanna Stargard SZWLA Stargard 1960 K50
48 Szymańska Jolanta Mosty 1982 1982 K30
49 Talarek Robert Szczecin Teleranek 1977 M40
50 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M30
51 Utykański Jakub Szczecin 2003 M10
52 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M40
53 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60
54 Wypijewski Igor Szczecin Festa 1977 M40
55 Wysocki Bronisław Stargard 1963 M50
56 Zielinski Marcin Mierzyn Fizjobiegacze 1979 M40
57 Żyluk Bożena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1971 K40