Dzisiaj jest piątek, 06 grudnia 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Lista zgłoszonych uczestników

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 4/6 2020-01-26 godz: 11:00

Lp Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat. Opłata
1 33 Aleksiewicz Adrian Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 M40
2 64 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50
3 44 Badowska Marzena Szczecin Puszcza Team 1976 K40
4 106 Banaś Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 M40
5 99 Beker Jan Załom 1970 M40
6 56 Bielinowicz Bartosz 1973 M40
7 15 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40
8 60 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40
9 43 Bobel Urszula Goleniów Zabiegani Goleniów 1983 K30
10 118 Bobrowska-Chwat Aleksandra szczecin 1986 K30
11 35 Bodnar Zbigniew Szczecin 1948 M70
12 24 Borodyn Andrzej Szczecin śRUNdunia Szczecin 1976 M40
13 176 Brożyna Miłosz Bezrzecze 1993 M20
14 2 Budna Anna Szczecin 1979 K40
15 4 Budny Wojciech Szczecin 1981 M30
16 126 Buluk Barbara Warzymice 1970 K40
17 161 Chlasta Jacek Szczecin NYHA IV 1984 M30
18 171 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40
19 181 Cieszyńska Marika Szczecin PRO RUN 1991 K20
20 57 Długokęcki Mateusz Gryfino Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1981 M30
21 82 Dmytryk Łukasz Szczecin fajnabryka.pl 1985 M30
22 76 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30
23 25 Fedyszyn Anna Szczecin śRUNdunia Szczecin 2025 K-0
24 9 Figlak Marta Szczecin SKW 1976 K40
25 175 Gierasimowicz Szymon Dobra Szczecinska TOTALSPORT.PL 1979 M40
26 210 Gietko Piotr Szczecin 1977 M40
27 16 Gładyszak Michał Szczecin Miszaki 1980 M30
28 185 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M20
29 52 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M40
30 78 Gwiaździński Jakub Szczecin 1985 M30
31 164 Ignalewski Wojciech Bezrzecze ZAŁOGA G 1977 M40
32 34 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60
33 111 Kiełbasiewicz Dawid Szczecin Decathlon Szczecin 1994 M20
34 80 Kilian-Pawelec Kasia Szczecin ŚRUNDUNIA 1981 K30
35 20 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K40
36 21 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40
37 58 Kowalczyk Paweł Radziszewo Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1983 M30
38 38 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K60
39 8 Kraczowski Mirek Szczecin #1972 1972 M40
40 29 Kryński Andrzej Stargard Stargard. Ja się nie ścigam. 1960 M50
41 100 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30
42 14 Krześniowski Marcin Szczecin Rowerowy Załom 1978 M40
43 124 Kubiak Małgorzata Szczecin 1993 K20
44 130 Kuczyńska Monika Szczecin 1975 K40
45 37 Kwiatkowska Agnieszka Szczecin 1989 K30
46 10 Lekszycki Michał Szczecin SKW 1963 M50
47 49 Liebner Patryk Szczecin Trigym Szczecin 1982 M30
48 71 Lipertowicz Sebastian Police LoveLasy 1983 M30
49 199 Łużyńska Katarzyna Szczecin 1979 K40
50 200 Łużyński Tomasz Szczecin TT Szczecin 1976 M40
51 23 Mackiewicz Magdalena Szczecin 1979 K40
52 59 Majcher Radek Szczecin 1977 M40
53 105 Maryniak Agata Szczecin 1979 K40
54 61 Momot Grzegorz Świnoujście brak 1963 M50
55 26 Murawska Wioletta Szczecin 1969 K50
56 65 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40
57 79 Opaska Marcin Szczecin Kongsberg K-Runners / Przebiegłe Jenoty 1980 M30
58 18 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30
59 12 Patyk Joanna Szczecin Trigym 1986 K30
60 103 Pawełczak Damian Krzywin KB Pionier Szczecin 1990 M20
61 3 Piętka Grzegorz Szczecin #1973 1973 M40
62 40 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M40
63 39 Pluto-Prądzyński Piotr Szczecin 1986 M30
64 136 Płusa Robert Szczecin 1984 M30
65 Podwyszyński Sylwester Szczecin KW PSP SZCZECIN 1973 M40
66 205 Policzkiewicz Maciej SMT Szczecin 1983 M30
67 46 Romanowski Sebastian Szczecin RAZ Szczecin 1976 M40
68 50 Sacharski Bartłomiej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1989 M30
69 36 Saganowski Adam Szczecin 1973 M40
70 22 Samson Robert Warzymice Bestia Team 1978 M40
71 87 Sarosi Kristof Mierzyn KS Ironman Szczecin 2002 M10
72 107 Sołtys Krzysztof Nowe Linie Decathlon Szczecin 1998 M20
73 28 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M50
74 116 Stankiewicz Jakub Gryfino Gazeta Gryfińska 1978 M40
75 91 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M40
76 51 Strzelec Tomasz Gryfino KB Hermes Gryfino 1975 M40
77 48 Studziński Mateusz 1986 M30
78 30 Suleja Joanna Stargard SZWLA Stargard 1960 K50
79 102 Surdacki Piotr Szczecin 1976 M40
80 123 Szota Robert Szczecin SMT Szczecin 1988 M30
81 54 Szymańska Jolanta Mosty 1982 1982 K30
82 27 Talarek Robert Szczecin Teleranek 1977 M40
83 1 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M30
84 67 Utykański Jakub Szczecin 2003 M10
85 55 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M40
86 17 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60
87 110 Włodarz Marcin Szczecin 1979 M40
88 142 Wolański Robert Szczecin 1965 M50
89 134 Wójciak Marcin Szczecin 1998 M20
90 6 Wypijewski Igor Szczecin Festa 1977 M40
91 32 Wysocki Bronisław Stargard 1963 M50
92 63 Zielinski Marcin Mierzyn Fizjobiegacze 1979 M40
93 84 Żukowicz Olga 91-498 Łódź 1987 K30
94 113 Żygieło Monika Choszczno choszczeńska 10 1976 K40
95 75 Żyluk Bożena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1971 K40