Dzisiaj jest niedziela, 20 października 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Lista zgłoszonych uczestników

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 3/6 2019-12-15 godz: 11:00

Lp Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat. Opłata
1 Aleksiewicz Adrian Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 M40
2 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50
3 Badowska Marzena Szczecin Puszcza Team 1976 K40
4 Bielinowicz Bartosz 1973 M40
5 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40
6 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40
7 Bobel Urszula Goleniów Zabiegani Goleniów 1983 K30
8 Bodnar Zbigniew Szczecin 1948 M70
9 Borodyn Andrzej Szczecin śRUNdunia Szczecin 1976 M40
10 Budna Anna SZCZECIN 1979 K40
11 Budny Wojciech SZCZECIN 1981 M30
12 Długokęcki Mateusz Gryfino Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1981 M30
13 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30
14 Fedyszyn Anna Szczecin śRUNdunia Szczecin 2025 K-0
15 Figlak Marta Szczecin SKW 1976 K40
16 Gładyszak Michał Szczecin Miszaki 1980 M30
17 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M40
18 Gwiaździński Jakub Szczecin 1985 M30
19 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60
20 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K40
21 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40
22 Kowalczyk Paweł Radziszewo Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1983 M30
23 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K60
24 Kraczowski Mirek Szczecin #1972 1972 M40
25 Kryński Andrzej Stargard Stargard. Ja się nie ścigam. 1960 M50
26 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30
27 Krześniowski Marcin Szczecin Rowerowy Załom 1978 M40
28 Kwiatkowska Agnieszka Szczecin 1989 K30
29 Lekszycki Michał Szczecin SKW 1963 M50
30 Liebner Patryk Szczecin Trigym Szczecin 1982 M30
31 Lipertowicz Sebastian Police LoveLasy 1983 M30
32 Mackiewicz Magdalena Szczecin 1979 K40
33 Majcher Radek Szczecin 1977 M40
34 Momot Grzegorz Świnoujście brak 1963 M50
35 Murawska Wioletta Szczecin 1969 K50
36 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40
37 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30
38 Patyk Joanna Szczecin Trigym 1986 K30
39 Piętka Grzegorz Szczecin #1973 1973 M40
40 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M40
41 Pluto-Prądzyński Piotr Szczecin 1986 M30
42 Puławski Wojciech Szczecin 1986 M30
43 Romanowski Sebastian Szczecin RAZ Szczecin 1976 M40
44 Sacharski Bartłomiej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1989 M30
45 Saganowski Adam Szczecin 1973 M40
46 Samson Robert Warzymice Bestia Team 1978 M40
47 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M50
48 Strzelec Tomasz Gryfino KB Hermes Gryfino 1975 M40
49 Suleja Joanna Stargard SZWLA Stargard 1960 K50
50 Szymańska Jolanta Mosty 1982 1982 K30
51 Talarek Robert Szczecin Teleranek 1977 M40
52 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M30
53 Utykański Jakub Szczecin 2003 M10
54 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M40
55 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60
56 Wypijewski Igor Szczecin Festa 1977 M40
57 Wysocki Bronisław Stargard 1963 M50
58 Zielinski Marcin Mierzyn Fizjobiegacze 1979 M40
59 Żyluk Bożena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1971 K40