Dzisiaj jest czwartek, 09 lipca 2020 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Lista zgłoszonych uczestników

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 3/6 2019-12-15 godz: 11:00

Lp Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat. Opłata
1 127 Adamczuk Feliks Szczecin 1971 M40
2 64 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50
3 44 Badowska Marzena Szczecin Puszcza Team 1976 K40
4 95 Badowski Pawel Szczecin 1975 M40
5 106 Banaś Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 M40
6 104 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30
7 188 Biernacik Michał Stargard 1985 M30
8 15 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40
9 60 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40
10 35 Bodnar Zbigniew Szczecin 1948 M70
11 252 Bogdanowicz Zbigniew Szczecin 1957 M60
12 131 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30
13 24 Borodyn Andrzej Szczecin śRUNdunia Szczecin 1976 M40
14 253 Brand Mario Szczecin 1980 M30
15 176 Brożyna Miłosz Bezrzecze 1993 M20
16 2 Budna Anna Szczecin 1979 K40
17 126 Buluk Barbara Warzymice 1970 K40
18 222 Ceniuch Sylwester Szczecin roletki.home.pl 1969 M50
19 256 Charęza Marcin Szczecin Zawadzkiego Szczecin 1980 M30
20 171 Chrzan Piotr Szczecin Kolarze z górki Ciśnij TEAM 1973 M40
21 238 Ciepłucha Marcin Szczecin Bukowe 1976 M40
22 82 Dmytryk Łukasz Szczecin fajnabryka.pl 1985 M30
23 257 Drabarz Michał Szczecin Zawadzkiego Szczecin 1977 M40
24 41 Duda Monika Szczecin RAZ Szczecin 1978 K40
25 101 Gałaszewski Kamil Szczecin 1987 M30
26 210 Gietko Piotr Szczecin 1977 M40
27 16 Gładyszak Michał Szczecin Miszaki 1980 M30
28 185 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M20
29 97 Górecka Kasia Szczecin Puszczyk Bukowy 1988 K30
30 52 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M40
31 78 Gwiaździński Jakub Szczecin 1985 M30
32 251 Hoppe Grzegorz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1984 M30
33 77 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50
34 229 Jachnik Robert Szczecin SCT Szczecin 1967 M50
35 209 Jachnik Sabina Szczecin SKS HUSARIA 1972 K40
36 226 Jakubiak Anna Szczecin RAZ Szczecin 1969 K50
37 34 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60
38 179 Jankowski Tomasz Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1977 M40
39 147 Jarosław Sobczyk Szczecin Patopeleton 1989 M30
40 255 Kędzielewski Łukasz Szczecin Zawadzkiego Szczecin 1981 M30
41 85 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30
42 20 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K40
43 21 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40
44 184 Kniaź Tomasz Dobra 1980 M30
45 225 Kołodziej Elżbieta Choszczno 1970 K40
46 148 Kołodziej Joanna Gryfino 1994 K20
47 214 Koniczna Paulina Choszczno CH10 1986 K30
48 220 Konieczny Szymon Choszno Choszczeńska 10 1989 M30
49 38 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K60
50 8 Kraczowski Mirek Szczecin #1972 1972 M40
51 100 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30
52 14 Krześniowski Marcin Szczecin Rowerowy Załom 1978 M40
53 124 Kubiak Małgorzata Szczecin 1993 K20
54 130 Kuczyńska Monika Szczecin 1975 K40
55 189 Kusiewicz Agnieszka Szczecin 1978 K40
56 223 Kwaśniewski Marcin Police Quce Sparty 1979 M40
57 37 Kwiatkowska Agnieszka Szczecin 1989 K30
58 206 Kwiatkowska Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20
59 231 Lenio Dariusz Tychowo 1982 M30
60 233 Lesiecka Justyna Szczecin DIVO 1985 K30
61 5 Lewandowski Piotr Szczecin 12 Dywizja Zmechanizowana 1987 M30
62 49 Liebner Patryk Szczecin Trigym Szczecin 1982 M30
63 71 Lipertowicz Sebastian Police LoveLasy 1983 M30
64 199 Łużyńska Katarzyna Szczecin 1979 K40
65 191 Maciaszczyk Magda Szczecin 1975 K40
66 81 Mackiewicz Artur Szczecin Długobieganie 1975 M40
67 23 Mackiewicz Magdalena Szczecin 1979 K40
68 59 Majcher Radek Szczecin 1977 M40
69 26 Murawska Wioletta Szczecin 1969 K50
70 254 Murawski Waldemar Szczecin 1952 M60
71 65 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40
72 94 Nowy Anna Szczecin 1969 K50
73 93 Nowy Witold Szczecin 1966 M50
74 250 Olkowicz Marta Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1996 K20
75 79 Opaska Marcin Szczecin Kongsberg K-Runners / Przebiegłe Jenoty 1980 M30
76 221 Pacek Tomasz Szczecin 1990 M20
77 103 Pawełczak Damian Krzywin KB Pionier Szczecin 1990 M20
78 3 Piętka Grzegorz Szczecin #1973 1973 M40
79 159 Pilarski Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 M40
80 40 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M40
81 139 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1970 K40
82 205 Policzkiewicz Maciej SMT Szczecin 1983 M30
83 196 Przerywacz Michał Bełchatów Kongsberg K-Runners 1994 M20
84 46 Romanowski Sebastian Szczecin RAZ Szczecin 1976 M40
85 157 Rosik Sebastian Szczecin 1980 M30
86 72 Rybicki Janusz Police 1950 M60
87 50 Sacharski Bartłomiej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1989 M30
88 87 Sarosi Kristof Mierzyn KS Ironman Szczecin 2002 M10
89 212 Sęk Dariusz Szczecin 1974 M40
90 151 Słoboda Robert Gryfino 1972 M40
91 28 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M50
92 91 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M40
93 51 Strzelec Tomasz Gryfino KB Hermes Gryfino 1975 M40
94 102 Surdacki Piotr Szczecin 1976 M40
95 243 Szałek Rafał szczecin 1976 M40
96 246 Szarapanowski Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1977 M40
97 169 Szuba Teofil Szczecin Maratończyk Szczecin 1979 M40
98 232 Śmiechowska Małgorzata Recz 1975 K40
99 240 Świercz Ewa Dobra 1976 K40
100 27 Talarek Robert Szczecin Teleranek 1977 M40
101 1 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M30
102 230 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K40
103 194 Tokarska Agnieszka Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 K40
104 248 Trojga Karolina Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 K30
105 67 Utykański Jakub Szczecin 2003 M10
106 241 Warchalowski Arkadiusz Dobra 1976 M40
107 90 Warkoczyński Marcin Szczecin Dla mojej Eluni 1975 M40
108 55 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M40
109 247 Wąsowski Mateusz Koszalin Maro Tur 1995 M20
110 115 Wierszycki Jarosław Szczecin Szewc buty ma to biega 1969 M50
111 186 Włodarczyk Łukasz Szczecin HQ MNC NE 1980 M30
112 142 Wolański Robert Szczecin 1965 M50
113 109 Wolski Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 M40
114 133 Wysmoliński Rafał Biernatki 1977 M40
115 249 Zaremba Piotr Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1968 M50
116 132 Zemankiewicz Łukasz Szczecin Kanał 6 AM 1981 M30
117 237 Żarczyński Błażej Uzdowo Biegam u Kolesi 1986 M30
118 245 Żywicki Janusz Szczecin KB Pionier Szczecin 1968 M50