Dzisiaj jest niedziela, 31 maja 2020 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Lista zgłoszonych uczestników

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 2/6 2019-11-17 godz: 11:00

Lp Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat. Opłata
1 33 Aleksiewicz Adrian Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 M40
2 64 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50
3 44 Badowska Marzena Szczecin Puszcza Team 1976 K40
4 95 Badowski Pawel Szczecin 1975 M40
5 106 Banaś Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 M40
6 138 Barszczewski Jacek Morzyczyn 1979 M40
7 193 Bartosiewicz Adam Gryfino EOL Extreme Taxes 1977 M40
8 56 Bielinowicz Bartosz 1973 M40
9 104 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30
10 188 Biernacik Michał Stargard 1985 M30
11 15 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40
12 60 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40
13 213 Borg Franziska Szczecin 1983 K30
14 176 Brożyna Miłosz Bezrzecze 1993 M20
15 2 Budna Anna Szczecin 1979 K40
16 4 Budny Wojciech Szczecin 1981 M30
17 126 Buluk Barbara Warzymice 1970 K40
18 222 Ceniuch Sylwester Szczecin roletki.home.pl 1969 M50
19 161 Chlasta Jacek Szczecin NYHA IV 1984 M30
20 198 Chowański Bartosz Lipiany CJS Tłumaczenia Myślibórz 1979 M40
21 69 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50
22 70 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20
23 153 Czerniachowska Ewelina Gryfino 1979 K40
24 154 Czerniachowski Jacek Gryfino 1978 M40
25 121 Delor Piotr Szczecin 1983 M30
26 82 Dmytryk Łukasz Szczecin fajnabryka.pl 1985 M30
27 216 Dobrowolski Mateusz Szczecin 1994 M20
28 41 Duda Monika Szczecin RAZ Szczecin 1978 K40
29 192 Dudzińska Maja Dobra 1975 K40
30 190 Działowska Sara Szczecin śRUNdunia Szczecin 1992 K20
31 31 Filipiak Kamila Stargard 1990 K20
32 101 Gałaszewski Kamil Szczecin 1987 M30
33 210 Gietko Piotr Szczecin 1977 M40
34 16 Gładyszak Michał Szczecin Miszaki 1980 M30
35 185 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M20
36 97 Górecka Kasia Szczecin Puszczyk Bukowy 1988 K30
37 152 Grudowski Konrad Szczecin 1985 M30
38 187 Gula Mateusz Szczecin 1986 M30
39 201 Gulajew Jessika Drezdenko 2001 K10
40 78 Gwiaździński Jakub Szczecin 1985 M30
41 235 Hury Dominika Szczecin 2002 K10
42 164 Ignalewski Wojciech Bezrzecze ZAŁOGA G 1977 M40
43 228 Jachnik Dawid Szczecin Politechnika Poznańska 1996 M20
44 229 Jachnik Robert Szczecin SCT Szczecin 1967 M50
45 209 Jachnik Sabina Szczecin SKS HUSARIA 1972 K40
46 226 Jakubiak Anna Szczecin RAZ Szczecin 1969 K50
47 34 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60
48 179 Jankowski Tomasz Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1977 M40
49 147 Jarosław Sobczyk Szczecin Patopeleton 1989 M30
50 98 Juszczyk Krzysztof Szczecin Garaż Team 1975 M40
51 163 Kaczmarczyk Stanisław Stargard 1958 M60
52 166 Kamińska Agata Szczecin Parkrun Szczecin 1985 K30
53 165 Kamiński Łukasz Szczecin Parkrun Szczecin 1980 M30
54 227 Kapłaniak Adrian Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1985 M30
55 85 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30
56 80 Kilian-Pawelec Kasia Szczecin ŚRUNDUNIA 1981 K30
57 20 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K40
58 21 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40
59 184 Kniaź Tomasz Dobra 1980 M30
60 218 Kolb Arkadiusz Załom 1979 M40
61 225 Kołodziej Elżbieta Choszczno 1970 K40
62 148 Kołodziej Joanna Gryfino 1994 K20
63 214 Koniczna Paulina Choszczno CH10 1986 K30
64 220 Konieczny Szymon Choszno Choszczeńska 10 1989 M30
65 58 Kowalczyk Paweł Radziszewo Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1983 M30
66 38 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K60
67 8 Kraczowski Mirek Szczecin #1972 1972 M40
68 100 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30
69 14 Krześniowski Marcin Szczecin Rowerowy Załom 1978 M40
70 124 Kubiak Małgorzata Szczecin 1993 K20
71 130 Kuczyńska Monika Szczecin 1975 K40
72 141 Kuligowski Przemysław Szczecin 1995 M20
73 189 Kusiewicz Agnieszka Szczecin 1978 K40
74 223 Kwaśniewski Marcin Police Quce Sparty 1979 M40
75 37 Kwiatkowska Agnieszka Szczecin 1989 K30
76 206 Kwiatkowska Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K20
77 231 Lenio Dariusz Tychowo 1982 M30
78 233 Lesiecka Justyna Szczecin DIVO 1985 K30
79 49 Liebner Patryk Szczecin Trigym Szczecin 1982 M30
80 71 Lipertowicz Sebastian Police LoveLasy 1983 M30
81 207 Łesyk Paweł Szczecin 1979 M40
82 191 Maciaszczyk Magda Szczecin 1975 K40
83 81 Mackiewicz Artur Szczecin Długobieganie 1975 M40
84 59 Majcher Radek Szczecin 1977 M40
85 144 Majzel Tomasz Szczecin Szczecin 1965 M50
86 26 Murawska Wioletta Szczecin 1969 K50
87 65 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40
88 94 Nowy Anna Szczecin 1969 K50
89 93 Nowy Witold Szczecin 1966 M50
90 79 Opaska Marcin Szczecin Kongsberg K-Runners / Przebiegłe Jenoty 1980 M30
91 146 Orzechowski Adam Szczecin Patopeleton 1991 M20
92 221 Pacek Tomasz Szczecin 1990 M20
93 103 Pawełczak Damian Krzywin KB Pionier Szczecin 1990 M20
94 219 Pierzak Aleksandra Choszczno Aktywne Choszczno 1983 K30
95 3 Piętka Grzegorz Szczecin #1973 1973 M40
96 40 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M40
97 136 Płusa Robert Szczecin 1984 M30
98 196 Przerywacz Michał Bełchatów 1994 M20
99 46 Romanowski Sebastian Szczecin RAZ Szczecin 1976 M40
100 72 Rybicki Janusz Police 1950 M60
101 50 Sacharski Bartłomiej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1989 M30
102 36 Saganowski Adam Szczecin 1973 M40
103 22 Samson Robert Warzymice Bestia Team 1978 M40
104 88 Sarosi Boldizsar Dobra 2004 M10
105 87 Sarosi Kristof Mierzyn KS Ironman Szczecin 2002 M10
106 212 Sęk Dariusz Szczecin 1974 M40
107 183 Siedlecki Adam Wiktor Szczecin Przebiegli po Przejściach 1973 M40
108 195 Sikorski Marcin Szczecin TT Szczecin 1977 M40
109 215 Skuratowski Dariusz Szczecin 1987 M30
110 151 Słoboda Robert Gryfino 1972 M40
111 107 Sołtys Krzysztof Nowe Linie Decathlon Szczecin 1998 M20
112 162 Sosin Tomasz Stargard SZWLA Stargard 1959 M60
113 89 Sprogis Joasia Szczecin 3lggns 1977 K40
114 91 Stefaniak Łukasz Szczecin 1978 M40
115 122 Stelmach Mariusz Szczecin 1986 M30
116 208 Sudnikiewicz Rafał Szczecin Gryfus szczecin 1988 M30
117 160 Szkibiel Emilia Szczecin 2002 K10
118 119 Szlosek Łukasz Szczecin 1985 M30
119 54 Szymańska Jolanta Mosty 1982 1982 K30
120 74 Szymański Sławomir Szczecin 1981 M30
121 129 Śliwa Wojciech Szczecin KS IRONMAN CS POLSKA 1974 M40
122 232 Śmiechowska Małgorzata Recz 1975 K40
123 27 Talarek Robert Szczecin Teleranek 1977 M40
124 230 Telatyńska Sylwia Choszczno Aktywne Choszczno 1977 K40
125 194 Tokarska Agnieszka Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 K40
126 67 Utykański Jakub Szczecin 2003 M10
127 197 Wiencis Małgorzata Szczecin RAZ SZCZECIN 1977 K40
128 17 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60
129 145 Wiśniewski Marcin Szczecin 1976 M40
130 224 Witek Eryk Szczecin QCe Sparty 1979 M40
131 186 Włodarczyk Łukasz Szczecin HQ MNC NE 1980 M30
132 110 Włodarz Marcin Szczecin 1979 M40
133 217 Wolano Marcin Szczecin Hatton Darts 1986 M30
134 142 Wolański Robert Szczecin 1965 M50
135 109 Wolski Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 M40
136 134 Wójciak Marcin Szczecin 1998 M20
137 234 Wójcik Julian Stargard SZWLA Stargard 1954 M60
138 133 Wysmoliński Rafał Biernatki 1977 M40
139 180 Zarzycki Piotr Szczecin 1968 M50
140 63 Zielinski Marcin Mierzyn Fizjobiegacze 1979 M40
141 75 Żyluk Bożena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1971 K40