Dzisiaj jest niedziela, 20 października 2019 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Lista zgłoszonych uczestników

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 1/6 2019-10-27 godz: 11:00

Lp Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat. Opłata
1 Adamowicz Daniel Szczecin KB Pionier Szczecin 1984 M30
2 Aleksiewicz Adrian Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 M40
3 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50
4 Badowska Marzena Szczecin Puszcza Team 1976 K40
5 Bielinowicz Bartosz 1973 M40
6 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40
7 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40
8 Bobel Urszula Goleniów Zabiegani Goleniów 1983 K30
9 Bodnar Zbigniew Szczecin 1948 M70
10 Borodyn Andrzej Szczecin śRUNdunia Szczecin 1976 M40
11 Budna Anna SZCZECIN 1979 K40
12 Budny Wojciech SZCZECIN 1981 M30
13 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50
14 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20
15 Długokęcki Mateusz Gryfino Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1981 M30
16 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M30
17 Duda Monika Szczecin 1978 K40
18 Fedyszyn Anna Szczecin śRUNdunia Szczecin 2025 K-0
19 Figlak Marta Szczecin SKW 1976 K40
20 Gajek Patrycja Gryfino 1988 K30
21 Gładyszak Michał Szczecin Miszaki 1980 M30
22 Grędziński Artur Szczecin Kolarze Z Górki Ciśnij Team 1978 M40
23 Gwiaździński Jakub Szczecin 1985 M30
24 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50
25 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60
26 Kirilow Piotr Stargard 1980 M30
27 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K40
28 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40
29 Kowalczyk Paweł Radziszewo Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1983 M30
30 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K60
31 Kraczowski Mirek Szczecin #1972 1972 M40
32 Kryński Andrzej Stargard Stargard. Ja się nie ścigam. 1960 M50
33 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30
34 Krześniowski Marcin Szczecin Rowerowy Załom 1978 M40
35 Kurnatowska Magdalena Szczecin śRUNdunia 1987 K30
36 Kwiatkowska Agnieszka Szczecin 1989 K30
37 Lekszycki Michał Szczecin SKW 1963 M50
38 Lewandowski Piotr Szczecin 12 Dywizja Zmechanizowana 1987 M30
39 Liebner Patryk Szczecin Trigym Szczecin 1982 M30
40 Mackiewicz Magdalena Szczecin 1979 K40
41 Majcher Radek Szczecin 1977 M40
42 Matusiak Rafał Szczecin Biegiem na służbę 1994 M20
43 Momot Grzegorz Świnoujście brak 1963 M50
44 Murawska Wioletta Szczecin 1969 K50
45 Nadolny Przemysław Szczecin INTER-COPY Szczecin 1977 M40
46 Pakuła Tomasz Goleniów Pan Brokuł 1984 M30
47 Patyk Joanna Szczecin Trigym 1986 K30
48 Piętka Grzegorz Szczecin #1973 1973 M40
49 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M40
50 Pluto-Prądzyński Piotr Szczecin 1986 M30
51 Romanowski Sebastian Szczecin RAZ Szczecin 1976 M40
52 Rybicki Janusz Police 1950 M60
53 Sacharski Bartłomiej Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1989 M30
54 Saganowski Adam Szczecin 1973 M40
55 Samson Robert Warzymice Bestia Team 1978 M40
56 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M50
57 Strzelec Tomasz Gryfino KB Hermes Gryfino 1975 M40
58 Studziński Mateusz 1986 M30
59 Suleja Joanna Stargard SZWLA Stargard 1960 K50
60 Szymańska Jolanta Mosty 1982 1982 K30
61 Szymański Sławomir Szczecin 1981 M30
62 Talarek Robert Szczecin Teleranek 1977 M40
63 Tarnowski Kamil Szczecin 1989 M30
64 Trela Krzysztof Załom 1989 M30
65 Utykański Jakub Szczecin 2003 M10
66 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M40
67 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60
68 Witek Eryk Szczecin QC Sparty 1979 M40
69 Wypijewski Igor Szczecin Festa 1977 M40
70 Wysocki Bronisław Stargard 1963 M50
71 Zielinski Marcin Mierzyn Fizjobiegacze 1979 M40
72 Żak Dominika Szczecin Puszczyk Bukowy 1985 K30
73 Żyluk Bożena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1971 K40