Dzisiaj jest niedziela, 31 maja 2020 roku
użytkownik niezalogowany       logowanie uczestnik rejestracja w systemie

Lista zgłoszonych uczestników

Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza (OPEN 10km), bieg 1/6 2019-10-27 godz: 11:00

Lp Nr Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rocznik Kat. Opłata
1 127 Adamczuk Feliks Szczecin 1971 M40
2 73 Adamowicz Daniel Szczecin KB Pionier Szczecin 1984 M30
3 33 Aleksiewicz Adrian Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 M40
4 64 Andrzejczak Roman Szczecin 1963 M50
5 44 Badowska Marzena Szczecin Puszcza Team 1976 K40
6 106 Banaś Marcin Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1978 M40
7 137 Baranowski Michał Warzymice 1984 M30
8 114 Barszczewska Marlena Morzyczyn 1979 K40
9 138 Barszczewski Jacek Morzyczyn 1979 M40
10 156 Bączyk Adam SZCZECIN Monia Gym 1977 M40
11 56 Bielinowicz Bartosz 1973 M40
12 104 Biełowiec Adrianna Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 K30
13 15 Błoniarz Anna Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 K40
14 60 Błoniarz Mirosław Szczecin Puszczyk Bukowy 1975 M40
15 35 Bodnar Zbigniew Szczecin 1948 M70
16 131 Borg Norbert Szczecin HQ MNC NE 1980 M30
17 24 Borodyn Andrzej Szczecin śRUNdunia Szczecin 1976 M40
18 2 Budna Anna Szczecin 1979 K40
19 126 Buluk Barbara Warzymice 1970 K40
20 161 Chlasta Jacek Szczecin NYHA IV 1984 M30
21 69 Chrobocińska Elżbieta Szczecin 1966 K50
22 70 Chrobociński Daniel Szczecin 1993 M20
23 153 Czerniachowska Ewelina Gryfino 1979 K40
24 154 Czerniachowski Jacek Gryfino 1978 M40
25 82 Dmytryk Łukasz Szczecin fajnabryka.pl 1985 M30
26 41 Duda Monika Szczecin 1978 K40
27 25 Fedyszyn Anna Szczecin śRUNdunia Szczecin 1984 K30
28 101 Gałaszewski Kamil Szczecin 1987 M30
29 112 Gierlik Grzegorz Przecław 1976 M40
30 16 Gładyszak Michał Szczecin Miszaki 1980 M30
31 152 Grudowski Konrad Szczecin 1985 M30
32 78 Gwiaździński Jakub Szczecin 1985 M30
33 167 Hendzel Miłosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1983 M30
34 164 Ignalewski Wojciech Bezrzecze ZAŁOGA G 1977 M40
35 77 Jabłoński Tomasz Czarna Łąka 1963 M50
36 34 Jakubowski Jan Szczecin Grupa Szczecin-Bukowo 1955 M60
37 147 Jarosław Sobczyk Szczecin Patopeleton 1989 M30
38 120 Jasak Michał Gryfino Royal Runners Team 1987 M30
39 86 Jerzyk-Szamałek Bogusława Szczecin Puszczyk Bukowy 1969 K50
40 98 Juszczyk Krzysztof Szczecin Garaż Team 1975 M40
41 163 Kaczmarczyk Stanisław Stargard 1958 M60
42 166 Kamińska Agata Szczecin Parkrun Szczecin 1985 K30
43 165 Kamiński Łukasz Szczecin Parkrun Szczecin 1980 M30
44 111 Kiełbasiewicz Dawid Szczecin Decathlon Szczecin 1994 M20
45 85 Kieszkowski Adam Szczecin Tri Rzeźnia 1985 M30
46 80 Kilian-Pawelec Kasia Szczecin ŚRUNDUNIA 1981 K30
47 20 Kłyszejko Magdalena Szczecin Puszczyk Bukowy 1979 K40
48 21 Kłyszejko Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1976 M40
49 19 Kmiecik Tomasz Szczecin 1975 M40
50 170 Kocoń Paweł Szczecin LABOSPORT TIM 1980 M30
51 148 Kołodziej Joanna Gryfino 1994 K20
52 58 Kowalczyk Paweł Radziszewo Elitarny Klub Biegacza - Powolni z Nadwagą 1983 M30
53 38 Kozanecka Iwona Szczecin 1959 K60
54 8 Kraczowski Mirek Szczecin #1972 1972 M40
55 100 Krysiak Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1983 M30
56 14 Krześniowski Marcin Szczecin Rowerowy Załom 1978 M40
57 124 Kubiak Małgorzata Szczecin 1993 K20
58 130 Kuczyńska Monika Szczecin 1975 K40
59 141 Kuligowski Przemysław Szczecin 1995 M20
60 37 Kwiatkowska Agnieszka Szczecin 1989 K30
61 149 Kwieciński Norbert Szczecin 1976 M40
62 5 Lewandowski Piotr Szczecin 12 Dywizja Zmechanizowana 1987 M30
63 49 Liebner Patryk Szczecin Trigym Szczecin 1982 M30
64 81 Mackiewicz Artur Szczecin Długobieganie 1975 M40
65 23 Mackiewicz Magdalena Szczecin 1979 K40
66 59 Majcher Radek Szczecin 1977 M40
67 144 Majzel Tomasz Szczecin 1965 M50
68 62 Matusiak Rafał Szczecin Biegiem na służbę 1994 M20
69 94 Nowy Anna Szczecin 1969 K50
70 93 Nowy Witold Szczecin 1966 M50
71 108 Olejarz Damian Police POL-BUD Police 1987 M30
72 79 Opaska Marcin Szczecin Kongsberg K-Runners / Przebiegłe Jenoty 1980 M30
73 146 Orzechowski Adam Szczecin Patopeleton 1991 M20
74 168 Osojca Mateusz Szczecin Puszczyk Bukowy 1988 M30
75 103 Pawełczak Damian Krzywin KB Pionier Szczecin 1990 M20
76 159 Pilarski Paweł Szczecin Puszczyk Bukowy 1978 M40
77 40 Plesner Krzysztof Stargard JRG-3 Szczecin 1979 M40
78 136 Płusa Robert Szczecin 1984 M30
79 139 Podporska Izabela Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie 1970 K40
80 117 Poniatowska-Tarkowska Edyta Szczecin śRUNdunia 1979 K40
81 46 Romanowski Sebastian Szczecin RAZ Szczecin 1976 M40
82 157 Rosik Sebastian Szczecin 1980 M30
83 72 Rybicki Janusz Police 1950 M60
84 22 Samson Robert Warzymice Bestia Team 1978 M40
85 88 Sarosi Boldizsar Dobra 2004 M10
86 87 Sarosi Kristof Mierzyn KS Ironman Szczecin 2002 M10
87 158 Serwin Krzysztof Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 M30
88 96 Skrzypiec Piotr Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 M20
89 151 Słoboda Robert Gryfino 1972 M40
90 107 Sołtys Krzysztof Nowe Linie Decathlon Szczecin 1998 M20
91 162 Sosin Tomasz Stargard SZWLA Stargard 1959 M60
92 89 Sprogis Joasia Szczecin 3lggns 1977 K40
93 28 Stachowski Andrzej Szczecin Moni Gym 1968 M50
94 140 Stelmach Arkadiusz Szczecin 1992 M20
95 122 Stelmach Mariusz Szczecin 1986 M30
96 150 Stępniak Grzegorz Podański Podańsko 1989 M30
97 51 Strzelec Tomasz Gryfino KB Hermes Gryfino 1975 M40
98 48 Studziński Mateusz 1986 M30
99 30 Suleja Joanna Stargard SZWLA Stargard 1960 K50
100 102 Surdacki Piotr Szczecin 1976 M40
101 143 Szczepanowski Andrzej Szczecin śRUNdunia 1972 M40
102 160 Szkibiel Emilia Szczecin 2002 K10
103 119 Szlosek Łukasz Szczecin 1985 M30
104 123 Szota Robert Szczecin SMT Szczecin 1988 M30
105 169 Szuba Teofil Szczecin Maratończyk Szczecin 1979 M40
106 54 Szymańska Jolanta Mosty 1982 1982 K30
107 74 Szymański Sławomir Szczecin 1981 M30
108 129 Śliwa Wojciech Szczecin KS IRONMAN CS POLSKA 1974 M40
109 27 Talarek Robert Szczecin Teleranek 1977 M40
110 155 Ułanowicz Tomasz Szczecin 1971 M40
111 67 Utykański Jakub Szczecin 2003 M10
112 90 Warkoczyński Marcin Szczecin Dla mojej Eluni 1975 M40
113 55 Wasilewski Andrzej Szczecin 1978 M40
114 115 Wierszycki Jarosław Szczecin SZEWC MA BUTY TO BIEGA 1969 M50
115 17 Wiśniewski Czesław Szczecin Maratończyk Szczecin 1951 M60
116 145 Wiśniewski Marcin Szczecin 1976 M40
117 110 Włodarz Marcin Szczecin 1979 M40
118 142 Wolański Robert Szczecin 1965 M50
119 109 Wolski Tomasz Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1972 M40
120 134 Wójciak Marcin Szczecin 1998 M20
121 92 Wypych Maciej Wołczkowo Kongsberg K-Runners 1981 M30
122 133 Wysmoliński Rafał Biernatki 1977 M40
123 125 Zaczko Jacek Szczecin 1978 M40
124 132 Zemankiewicz Łukasz Szczecin Kanał 6 AM 1981 M30
125 63 Zielinski Marcin Mierzyn Fizjobiegacze 1979 M40
126 75 Żyluk Bożena Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1971 K40